2009-2010

AZ ANJOUK ÖRÖKÉBEN

területi történelmi verseny

 

III. HELYEZÉS: VAS BIANKA 6.m


——————-
 
 
LONDON BRIDGE

ANGOL TESZTVERSENY

ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

I. HELYEZÉS: KOVÁCS ÁKOS 6.m

 

IV. HELYEZÉS: VAS BIANKA 6.m

 

VI. HELYEZÉS: FORMANEK ZALÁN 6.m

——————-

 

 
BUDAPESTI TRIATLON DIÁKOLIMPIA 2010.

 

50 M ÚSZÁS, 2 KM KERÉKPÁROZÁS, 500 M FUTÁS

 

ÖSSZESÍTETT

9. HELYEZÉS: VIKOR CSABA 2.M

 

 

IGAZOLT VERSENYZŐK

6. HELYEZÉS: VIKOR CSABA 2.M


——————-
 

DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ, ÚSZÁS

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 2010. FEBRUÁR 27.

 

VÖRÖS RÉKA 5.M

 

HÁTÚSZÁS 100 M

I. HELYEZÉS

 

MELLÚSZÁS 50 M

II. HELYEZETT

 

——————-

 

KOZMA LÁSZLÓ

VIII. ORSZÁGOS INFORMATIKA ALKALMAZÓI TANULMÁNYI VERSENY

ISKOLA FORDULÓ EREDMÉNYEI

 

6. OSZTÁLY

 

IV. HELY: TÓTH NORBERT 6.B

V. HELY: VAS BIANKA 6.M

VI.HELY: CSÖME RENÁTA 6.M

 

7. OSZTÁLY

 

XVI. HELY: KOLLÁR DÁVID 7.M

 

8. OSZTÁLY

 

V. HELY: RETKES JÓZSEF 8.M

 

——————-


A „FÖLDRAJZ SZERELMESEI” CÍMŰ HÁROMFORDULÓS FELADATMEGOLDÓ

HÁZI VERSENY HELYEZETTJEI

 

Hetedik osztály

I. HELYEZÉS: KURUCSAI EMESE 7.Z

II. HELYEZÉS: HEGEDŰS LILLA 7.Z

III. HELYEZÉS: RÁDI RÓBERT 7.Z

 

Nyolcadik osztály

I. HELYEZÉS: IPACS RICHÁRD 8.M

II. HELYEZÉS: SZABÓ BENCE 8.B

III. HELYEZÉS: FORGÓ MÁTÉ 8.M


——————-
 
BENDEGÚZ NYELVI LEVELEZŐ VERSENY

MEGYEI FORDULÓ

 

V. HELYEZÉS: KARSAI ÁRON 3.M

 

——————-

 

MEGYEI KÖTÉLUGRÓ DIÁKVERSENY

 

I. HELYEZÉS: BORBÉLY NOÉMI 4.Z

I. HELYEZÉS: GÁCSI KIRA 2.M

III. HELYEZÉS: FODOR LILI 3.Z

III. HELYEZÉS: CSŐKE NÓRA 1.M

VI. HELYEZÉS: LŐRINCZ ZSÓFIA 1.M

 

——————-


 
NUSZI KUPA, GÁDOROS

BIRKÓZÁS

 

II. HELYEZÉS : PROVICS GERGŐ 1.M

 
——————-
 
BÁCS-KISKUN MEGYE

AQUATLON

DÖNTŐ

 

II. HELYEZÉS: VIKTOR CSABA 2.M


——————-
 
XIV. CANTEMUS MEGYEI ÉNEKKARI TALÁLKOZÓ

KISKUNHALAS – FELSŐVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2010. MÁRCIUS 26.

 

KICSINYEK KÓRUSA

 

ARANY MINŐSÍTÉS

 

KÓRUSVEZETŐ: NAGYNÉ MÉSZÁROS ERIKA


——————-
 
IV. ORSZÁGOS TOLKIEN LEVELEZŐ VERSENY
BUDAPEST, 2010. MÁRCIUS 27.
 

KÖZÉPISKOLÁS KORCSOPORTBAN.

A LÁPATOROKI PIPAFÜST CSAPAT TAGJAKÉNT

II. HELYEZÉST: MIKLYA EMESE

——————-
 

ZRÍNYI MATEMATIKAVERSENY EREDMÉNYEI

 

 

Csapatversenyben

 

III. helyezés

Karsai Áron (3.m)

Monyók Anna (3.a)

Rádi Kristóf (3.z)

 

 

Egyéniben

 

7. helyezés: Csányi Dávid

12. helyezés: Karsai Áron

13. helyezés: Monyók Anna

14. helyezés: Rácz-Szabó Bence

 

 

Iskolánk 5. helyen végzett a megyében, négy kecskeméti iskola után.


——————-

 
BENDEGÚZ GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA

NYELVÉSZ VERSENY MEGYEI 1. FORDULÓ

 

4. HELYEZÉS: ÁDÁM MARTIN

11. HELYEZÉS: KARSAI ÁRON

16. HELYEZÉS: CZAKÓ VIVIEN

29. HELYEZÉS: MÁK ATTILA

30. HELYEZÉS: CSÁNYI TAMÁS

30. HELYEZÉS: OTTÓ DORINA

——————-
 

SPIEL UND GEWINN

NÉMET NYELVI LEVELEZŐ VERSENY

 

OKLEVÉLBEN RÉSZESÜLT:

UDVARDI SZILVIA 6.Z

 

EMLÉKLAPOT KAPOTT:

MOLNÁR VERA 5.Z

 

——————-

 

FEDETTPÁLYÁS

LÁNCHÍD – DARVAS KUPA

2010. FEBRUÁR 13.KECSKEMÉT

 

ENYEDI MIKLÓS 8.M

I. HELYEZÉS TÁVOLUGRÁS

II. HELYEZÉS 60 M FUTÁS

 

TÓTH ZITA 6.M

I. HELYEZÉS – KÖRFUTÁS

 

PÁLI LÁSZLÓ 6.M

IV. HELYEZÉS KÖRFUTÁS

 

——————-

 

JÉGKORCSOLYA

DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

VII. HELYEZÉS: KOCSIS MARCELL 3.A

 

——————-

 

JÉGKORCSOLYA VERSENY

BALATONFÜRED

 

II. HELYEZÉS: PROVICS GERGŐ 1.M

 

——————-

 

Szép magyar beszéd KAZINCZY-VERSENY iskolai fordulója

 

5-6. évfolyam

 

I. HELYEZÉS: LANTOS MELINDA 5.Z

II. HELYEZÉS: DORA VIKTÓRIA 6.B

III. HELYEZÉS: KISS SZILVIA 6.Z

 

KÜLÖNDÍJ A SZABADON VÁLASZTOTT SZÖVEG LEGSZEBB ELŐADÁSÁÉRT:

FEKETE EVELIN 5.Z

 

7-8. évfolyam

 

I. HELYEZÉS: VARGA KITTI 8.Z

II. HELYEZÉS: KURUCSAI EMESE 7.Z

 

 

VÁROSI FORDULÓRA TOVÁBBJUTOTT:

LANTOS MELINDA 5.Z

VARGA KITTI 8.Z

 

——————-

 

Megyei úszóverseny-Kecskemét

 

I. helyezés: Kocsis Marcell 50 m mell

I. helyezés: Vörös Réka 100 m hát

III. helyezés: Fehérvári Noémi 100 m hát

II. helyezés: Réczicza Noémi 100 m gyors

I. helyezés: Vörös Réka 50 m mell

II. helyezés: Kámán Tamás 50 m mell

II. helyezés: 4×50 m gyors váltó

Réczicza Noémi

Csicsai Annamária

Fehérvári Noémi

Vörös Réka

 

——————


 
Összefogás az Élhetőbb Vidékért Közhasznú Egyesület LEGKEDVESEBB MÓRA MESÉM című gyermekrajz pályázat
3. helyezés: Palotás Fanni, Nemes Bernadett, Varga Bianka, Rádi Kristóf, Réczi Petra, Rádi Molli, Oroszi Olivér, Borbély Noémi, Kanyó Dániel, Dongó Regina, Trombitás Vivien, Ónodi Kitti, Papp Nóra, Molnár Eszter, Szabó Mercédesz, Mucsi Dominika, Németh Anita, Buri Dóra, Fábián Fanni, Szeri Fanni, Fodor Lili, Vízhányó Anna, Seres Réka
——————-
 
Nyugdíjas Klubok Egyesülete „TÉLI NÉPSZOKÁSOK” rajzverseny
 
Díjat nyertek: Csicsai Annamária 5.m Fazekas Elvira 5.m Lenkefi Áron 6.m Kátai-Urbán Kristóf 6.m Tóth Norbert 6.b Damásdi András 6.b
Jutalomban részesültek: Fehérvári Noémi, Fekete Szabina, Formanek Zalán, Kardos Balázs, Kovács Ákos, Ladányi Ágnes, Papp Máté, Urbán Dávid, Lajos Dávid, Márki Tünde, Tímár Anita, Magyar Angelika, Vörös Réka, Németh Anita
 
——————-
 
VÁROSI MESEMONDÓ VERSENY
 
Résztvevők:Döntőbe jutottak: Zsígó Boglárka 5.z Nagy Dániel 5.z
 
——————-
 
„KISTÉRSÉG ÉRTÉKEI” FOTÓPÁLYÁZAT
 
sportszereket nyertek az iskolánknak és kiállították képeiket:
Lőrincz Anna 8.z Grafl Rudolf 5.a Patyi Bettina 8.z
——————-
 
ARANY JÁNOS MAGYARVERSENY Országos döntő
 
8. helyezés Hojsza Viktória 4.m
——————-
 
KISKUNSÁGI NEMZETI PARK RAJZPÁLYÁZAT
 
Különdíj: Kis-Szabó Norbert 8.m
 
——————-
 
MIKULÁSFUTÁS 2009
I. korcsoport
1. HELYEZÉS: Fricska Anna 1.m
2. HELYEZÉS: Vikor Csaba 2.m
4. HELYEZÉS: Vass Bianka 1.m
4. HELYEZÉS: Besze László 2.m
II. korcsoport
1. HELYEZÉS: Papp Nóra 4.z
2. HELYEZÉS: Fricska Fanni 4.m
5. HELYEZÉS: Lajos Emese 4.m
III. korcsoport
 
1. HELYEZÉS: Tóth Zita 6.m
1. HELYEZÉS: Páli László 6.m
IV. korcsoport
2. HELYEZÉS: Ficsór Olivér 8.z
 
——————-
 
Lélegzet Alapítvány 2009. által szervezett úszóverseny
MELLÚSZÁS
I. korcsoport
3. HELYEZÉS: Fricska Anna
II. korcsoport
 
1. HELYEZÉS: Kocsis Marcell
1. HELYEZÉS: Vörös Luca
III. korcsoport
 
1. HELYEZÉS: Vörös Réka
2. HELYEZÉS: Fehérvári Noémi
3. HELYEZÉS: Fricska Fanni
IV. korcsoport
 
2. HELYEZÉS: Kámán Tamás
GYORSÚSZÁS
I. korcsoport
 
1. HELYEZÉS: Provics Gergő
II. korcsoport
1. HELYEZÉS: Kocsis Marcell
2. HELYEZÉS: Vörös Luca
III. korcsoport
 
1. HELYEZÉS: Vörös Réka
2. HELYEZÉS: Réczicza Noémi
3. HELYEZÉS: Fricska Fanni HÁTÚSZÁS
II. korcsoport
1. HELYEZÉS: Kocsis Marcell
1. HELYEZÉS: Vörös Luca
III. korcsoport
1. HELYEZÉS: Vörös Réka
2. HELYEZÉS: Réczicza Noémi
3. HELYEZÉS: Fehérvári Noémi
3. HELYEZÉS: Grafl Rudolf
——————-
 
MATEMATIKA HÁZIVERSENY
5. évfolyam
 
1. HELYEZÉS: VÁRADI NORBERT
2. HELYEZÉS: MALATINCZKI ZSOMBOR, RÉCZICZA NOÉMI
3. HELYEZÉS: MOLNÁR VERA
6. évfolyam
 
1. HELYEZÉS: TÓTH NORBERT VAS BIANKA
2. HELYEZÉS: CSERGŐ JÓZSEF
3. HELYEZÉS: UDVARDI SZILVIA
7. évfolyam
 
1. HELYEZÉS: RÁDI RÓBERT, GYEKICZKI TÍMEA
2. HELYEZÉS: KIS ENIKŐ
3. HELYEZÉS: DROZDIK NIKOLETT
8. évfolyam
 
1. HELYEZÉS: SZABÓ BENCE
2. HELYEZÉS: RETKES JÓZSEF
3. HELYEZÉS:——————-
 
CONSTANTINUM KOSÁRLABDA KUPA
 
3. HELYEZÉS: SZABÓ ILDIKÓ, SZESZTRIENKA EVELEIN, BÁTÓCZKI NIKOLETT, KÓCSÓ EMESE, KÓCSÓ HAJNALKA, HEGEDŰS LILLA, BORDÁS KATALIN, POGÁNY VIVIEN, NAGY RENÁTA, GYEKICZKI TÍMEA, CZOMBOS LAURA, PATYI BETTINA, HARMATH HAJNALKA
 
——————-
 
GOODS MARKET KUPA BIRKÓZÓVERSENY
 
1. HELYEZÉS: Provics Gergő
 
——————-
 
Úszóverseny, Kalocsa
 
4. HELYEZÉS: Vörös Réka
Vegyes váltó
4. HELYEZÉS: Vörös Réka, Réczicza Noémi, Miklya Emese,
 
——————-
 
Megyei úszóverseny Kkfháza
100 m mellúszás
 
5. HELYEZÉS:Vörös Réka
 
——————-
 
SZEKSZÁRD KUPA TÁNCVERSENY
Gyerek kezdő,
I. kat.
2. HELYEZÉS: Kurucz Péter
 
——————-
 
MÉSZÁROS GYULA ORSZÁGOS ATLÉTIKAI VERSENY
 
III. korcsoport,
60M
 
3. HELYEZÉS: Rádi Róbert
II. korcsoport,
60M
 
2. HELYEZÉS: Rádi Róbert, Páli László, Udvardi Róbert, Varga Tibor
IV. korcsoport,
Váltófutás /csapat/
 
1. HELYEZÉS: Enyedi Miklós
Súlylökés
2. HELYEZÉS: Balla Mihály
800 m
4. HELYEZÉS: Páli László
4. HELYEZÉS: Fehérvári Noémi
5. HELYEZÉS: Csergő József
 
——————-
 
ORSZÁGOS DUATLON DIÁKOLIMPIA „A” DÖNTŐ 2009. október 13.
 
12. HELYEZÉS: VIKOR CSABA 2.M
——————-
 
LAKÓTELEPI FUTÓVERSENY
 
CSAPATVERSENY:
TKIKI 2. Helyezés
2002. lány
1. HELYEZÉS: Fricska Anna
2. HELYEZÉS: Vass Bianka
2002. fiú
1. HELYEZÉS: Makány Nándor
2001. lány
4. HELYEZÉS: Rádi Nikoletta
2000. fiú
5. HELYEZÉS: Rádi Kristóf
7. HELYEZÉS: Oroszi Olivér
1999. lány
1. HELYEZÉS: Pap Nóra
4. HELYEZÉS: Fricska Fanni
1998. lány
4. HELYEZÉS: Udvardi Szilvia
1997. lány
2. HELYEZÉS: Tóth Zita
1997. fiú
1. HELYEZÉS: Páli László
4. HELYEZÉS: Kiss Martin
5. HELYEZÉS: Csergő József
1995. lány
3. HELYEZÉS: Polyák Eszter
7. HELYEZÉS: Pogány Vivien
1995. fiú
2. HELYEZÉS: Enyedi Miklós
3. HELYEZÉS: Ficsór Olivér
 
——————-
 
DARVAS KUPA EREDMÉNYEK
60 méteres síkfutás
1. HELYEZÉS: LENKEFI ÁRON
2. HELYEZÉS: RÁDI RÓBERT
3. HELYEZÉS: POGÁNY VIVIEN
Távolugrás
1. HELYEZÉS: LENKEFI ÁRON
800 méteres körfutás
 
1. HELYEZÉS: UDVARDI SZILVIA
2. HELYEZÉS: POLYÁK ESZTER
3. HELYEZÉS: FEHÉRVÁRI NOÉMI
Váltó 4×200 méter
 
1. HELYEZÉS: RÁDI RÓBERT, UDVARDI RÓBERT, PÁLI LÁSZLÓ, VARGA TIBOR
2. HELYEZÉS: TÓTH ZITA, SINKÓ SZABINA, TARJÁNYI PETRA, KOVÁCS RENÁTA
2. HELYEZÉS: FEHÉRVÁRI NOÉMI, UDVARDI SZILVIA, RÉCZICZA NOÉMI, VÖRÖS RÉKA
2. HELYEZÉS: LENKEFI ÁRON, BIHARI DOMINIK, TARJÁNYI TIBOR, BARTUCZ DOMINIK
3. HELYEZÉS: NAGY RENÁTA, DROZDIK NIKOLETT, SZABÓ ILDIKÓ, BATA ZOLNA CSAPATVERSENY:
 
2. HELYEZÉS: TKIKI
——————-
 
VÁROSI RENDŐRSÉG KERÉKPÁROS ÜGYESSÉGI VERSENY
 
1. HELYEZÉS: FARKAS ZOLTÁN 8.B