2010-2011

CLUBNETCET INTERNETES ISMERETTERJESZTŐ EGYESÜLETMENTSD MEG! – ALKOTÓ EXPEDÍCIÓ A FÖLDÉRT RAJZVERSENY

BORBÉLY BERTA 4.Z

I. HELYEZÉS

SERES RÉKA 4.Z

II. HELYEZÉS


APÁCZAI KIADÓ

APÁRÓL FIÚRA – ORSZÁGOS KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY

KIVÁLÓ EREDMÉNYT ÉRTEK EL:

GUMIMACIK – 3.Z

SZŐKE ANNA, SOLYMOSI NÓRA

BALOGH VANESSZA

KÉK KÍGYÓK – 3.Z

MOLNÁR BARBARA,SCHULTZ VIKTÓRIA

BAJÁKI BOGLÁRKA

TEKNŐSBÉKÁK – 3.Z

KOVÁCS MÁRK, KŐFALVI DÁNIEL

MAKÁNY NÁNDOR


TRIATLON – CSONGRÁD

FRICSKA ANNA 2.M

I. HELYEZÉS


IFJÚSÁGI- ÉS GYERMEK HORGÁSZVERSENY

2011. JÚNIUS 04.

II. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

TÓTH SZABOLCS 7.B

FICSÓR FERENC 7.B

HEGEDŰS ROLAND 8.B

VINCZE ZSOLT 6.A


SULI-HÓD – MATEMATIKA

LEVELEZŐS TANULMÁNYI VERSENY

III. HELYEZÉS

CSÁNYI GÁBOR 3.M

PAPP REGINA 3.M

OTTÓ DORINA 3.M


KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TESTEDZŐK KÖRE (KHTK)

REGIONÁLIS BAJNOKSÁG

2010/11. – TAVASZ

I. HELYEZÉS

A FOCICSAPATBAN JÁTSZÓ TANULÓINK:

PROVICS GERGŐ 2.M

MAKÁNY NÁNDOR 3.Z


BÁCSVÍZ KUPA

KECSKEMÉT – 2011. MÁJUS 28.

100 M MELLÚSZÁS

VÖRÖS RÉKA 6.M II. HELYEZÉS

 

KOCSIS MARCELL 4.A

 

100 MELL – I. HELYEZÉS

50 PILLE – III. HELYEZÉS

100 HÁT – IV. HELYEZÉS


PETŐFI SÁNDOR VÁROSI KÖNYVTÁR

ERDŐK NEMZETKÖZI ÉVE 2011

2011. MÁJUS 28. – Fogalmazás kategória

MOLNÁR VERA 6.Z

KÜLÖNDÍJ


ALPÁRI TISZA HORGÁSZ EGYESÜLET

GYERMEKNAPI HORGÁSZVERSENY

OTTÓ DORINA 3.M

I. HELYEZÉS

FARAGÓ NIKOLETT 2.M

II. HELYEZÉS


KÖRZETI ALAPFOKÚ LABDARÚGÁS

III. KORCSOPORT

III. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

KURUCZ PÉTER 6.M

BIHARI DOMINIK 6.M

TALÁRCSIK NÁNDOR 6.M

TAJTI ADRIÁN 6.M

FARKAS BALÁZS 6.A

TÖRÖK SZABOLCS 6.A

FARKAS JÁNOS 5.A

SÜVEGES NÁNDOR 5.A

VÍZHÁNYÓ ALBIN 5.A

JONATÁN


ELSŐ ORSZÁGOS KÖNYVMOLYKÉPZŐ

KÖNYVMOLYOK KIVÁLÓ MESTEREI

SCHULTZ BENJÁMIN 1.M

SZERI GÁROB 2.M

SOLYMOSI ÁGNES 2.Z

CSÁNYI GÁBOR 3.M

KŐFALVI DÁNIEL 3.Z

MOLNÁR BARBARA 3.Z

SOLYMOSI NÓRA 3.Z

SZERI FNNI 4.Z

VARGA BIANKA 4.Z

CSÁNYI DÁVID 5.M

GYŐRI ESZTER 5.M

HOJSZA VIKTÓRIA 5.M

KOVÁCS BERTA 5.M

MIKLÓSSY DZSENIFER 5.M

BURI DÓRA 5.Z

MOLNÁR ESZTER 5.Z

NÉMETH ANITA 5.Z


VÁROSALAPÍTÓK NAPJA – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 20-22.

VIII. KUCHINKA VILMOS ÚSZÓ EMLÉKVERSENY

VÖRÖS LUCA 4.Z

4 X 66 M VEGYES VÁLTÓ I. HELYEZÉS

100 M HÁTÚSZÁS III. HELYEZÉS

VÖRÖS RÉKA 6M

100 M HÁT I. HELYEZÉS

100 M MELL I. HELYEZÉS

4 X 66 M VEGYES VÁLTÓ I. HELYEZÉS

LEGEREDMÉNYESEBB LÁNY VERSENYZŐ KUPA

KOCSIS MARCELL 4.A

100 M GYORS I. HELYEZÉS

66 M HÁT I.  HELYEZÉS

66 M MELL II. HELYEZÉS

4 X 66 M GYORS VÁLTÓ I. HELYEZÉS


LEGEREDMÉNYESEBB FIÚ VERSENYZŐ KUPA

VÁROSALAPÍTÓK NAPJA – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 20-22.

BESZE LÁSZLÓ BIRKOZÓ EMLÉKVERSENY

PROVICS GERGŐ 2.M

II. HELYEZÉS

LEGTECHNIKÁSABB HAZAI VERSENYZŐ KUPA

GONDI PÉTER 4.A

IV. HELYEZÉS


PLATÁN FUTÁS

FRICSKA ANNA 2.M

I. HELYEZÉS

VIKOR CSABA 3.M

III. HELYEZÉS

VAS BIANKA 2.M

IV. HELYEZÉS

 


 

VÁROSALAPÍTÓK NAPJA – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 20-22.

MAZSORETT MINŐSÍTŐ FESZTIVÁL

SZIVÁRVÁNY CSOPORT

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

CSAPATTAGOK:

SIKÁR EVELIN 2.M

CSORDÁS NÓRA 2.M

MÉSZÁROS IZABELLA 2.M

CZAKÓ GINA 1.Z

PILLANGÓ CSOPORT

EZÜST MINŐSÍTÉS

CSAPATTAGOK:

LŐRINCZ ZSÓFIA 2.M

TÓTH STELLA 2.Z


KÖRZETI ALAPFOKÚ LABDARÚGÁS

KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 18.

 

 

 

III. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

VIRÁG ISTVÁN

VARGA TIBOR

KÁTAI-URBÁN KRISTÓF

UDVARDI RÓBERT

RÁDI RÓBERT

BELINYÁK BENCE

TÓTH BENCE

HALÁSZ ATTILA

BRANYICZKI NORBERT

 


 

MEGYEI DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA

2011. MÁJUS 10.

 

1500 M FUTÁS

I. HELYEZÉS: TÓTH ZITA

 


VÁGÓ WÁGNER EMLÉKVERSENY

BIRKÓZÁS – BUDAPEST

 

I. HELYEZÉS: PROVICS GERGŐ 2.M

 

III. HELYEZÉS: KOVÁCS ALEX 4.M

 


 

NSI AQUATLON ORSZÁGOS DÖNTŐ

SZÁZHALOMBATTA – 2011. MÁJUS 14.

 

ÚJONC B LÁNY KORCSOPORT

 

VI. HELYEZÉS: FRICSKA ANNA

 


PLATÁN FUTÁS – KISKUNFÉLEGYHÁZA

 

I. HELYEZÉS:  FRICSKA ANNA

 

II. HELYEZÉS: FRICSKA FANNI

 


 

VÁROSALAPÍTÓK NAPJA – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 20-22.

 

VII. HELYISMERETI VETÉLKEDŐ

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 5-6. OSZTÁLY

 

II.      HELYEZÉS

TÖRTÉNELEM VADÁSZOK

Bíbok Mariann, Bánfalvi Anna

 

III.    HELYEZÉS

TÖRTÉNELEM KALANDORAI

Molnár Vera, Nagy Mónika, Fekete Evelin, Lantos Melinda

 

V.      HELYEZÉS

RAGAD RÁNK A TUDOMÁNY

Szemerédi András, Halász Gábor, Dombovári Henrik, Bartucz Dominik, Varga Attila

 


 

NSI DUATLON

ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

11. HELYEZÉS: VIKTOR CSABA 3.M

 


NYUSZI KUPA, GÁDOROS

BIRKÓZÁS

 

III. HELYEZÉS: KOVÁCS ALEX 4.M


KISTÉRSÉGI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

DARVAS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS

EGYSÉGES PEDAGÓGIAI SZAKSZOLGÁLAT

2011. ÁPRILIS 28.

 

 

5. ÉVFOLYAM

IV. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK: BURI DÓRA, ÁDÁM MARTIN,

CSÁNYI DÁVID, HOJSZA VIKTÓRIA

 

6. ÉVFOLYAM

II. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK: BÍBOK SZABINA, SZEKERES JÁNOS, SZEMERÉDI ANDRÁS, NAGY DÁNIEL

 

7. ÉVFOLYAM

III. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK: CSÖME RENÁTA, UDVARDI SZILVIA, TÓTH SZIMONETTA, VÁRKONY CINTIA

 

8. ÉVFOLYAM

IV. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK: KOLLÁR DÁVID, KURUCSAI EMESE, RÁDI RÓBERT, SZABÓ ILDIKÓ

 


BUZÁS JÁNOS EMLÉKVERSENY

FUTÓVERSENY

 

 

I. HELYEZÉS: FRICSKA ANNA 2.M

II. HELYEZÉS: FRICSKA FANNI 5.M

 


AQUATLON MEGYEI DÖNTŐ

BAJA – 2011. MÁJUS 04.

JOGGING PLUS SZUPERINFÓ TRIATLON SZAKOSZTÁLYUTÁNPÓTLÁS CSAPAT

 

I. KORCSOPORT – 50 M ÚSZÁS, 800 M FUTÁS

 

I. HELYEZÉS: FRICSKA ANNA

 

II. HELYEZÉS: VIKOR CSABA

 

II. KORCSOPORT – 100 M ÚSZÁS, 800 M FUTÁS

 

V. HELYEZÉS: LENKEFI DAMJÁN

 

III. KORCSOPORT – 200 M ÚSZÁS, 1600 M FUTÁS

 

III.HELYEZÉS:FRICSKA FANNI

 


 

TAVASZI PÁLYABAJNOKSÁG

2011. MÁJUS 3-4.

 

 

IV. KORCSOPORT

 

1500 M

I. HELYEZÉS: TÓTH ZITA

 

III. KORCSOPORT

60 M, TÁVOLUGRÁS, KISLABDA, 600 M

 

II. HELYEZÉS

 

FRICSKA FANNI

LAJOS EMESE

STÍR PETRA

RÁDI MOLLI

PAPP NÓRA

UDVARDI SZILVIA

 


 

ZRÍNYI MATEMATIKA VERSENY

ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

31. HELYEZÉS: CSÁNYI DÁVID

 


 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei eredmények

 

VII. helyezés

Karsai Áron            4.m

Lőrincz Alexandra   4.m

Bense Konrád         4.m

Varga Nikolett         4.m

 

VIII. helyezés

Kis Enikő                8.z

Kollár Dávid            8.m

Kurucsai Emese       8.z

Vidéki réka              8.m

 

XII. helyezés

Varga Bianka           4.z

Nemes Bernadett      4.z

Rádi Kristóf             4.z

Szemerédi Gábor      4.z


 

MÉSZÁROS GYULA EMLÉKVERSENY

 

1999-ES LÁNY 4X200 M VÁLTÓ

II. HELYEZÉS: FRICSKA FANNI

 

800 M

I. HELYEZÉS: FRICSKA FANNI

 

I. HELYEZÉS: TÓTH ZITA

 

III. HELYEZÉS: UDVARDI SZILVIA


 

DARVAS KUPA

 

800 M 1998-AS KORCSOPORT

I. HELYEZÉS – UDVARDI SZILVIA

 

800 M 1997-ES KORCSOPORT

I. HELYEZÉS – TÓTH ZITA

 

800 M 1999-ES KORCSOPORT

I. HELYEZÉS – FRICSKA FANNI

 

60 M 1996-OS KORCSOPORT

III. HELYEZÉS – SZABÓ ILDIKÓ

 

4X200-AS VÁLTÓ

II. HELYEZÉS

FRICSKA FANNI, STÍR PETRA

LAJOS EMESE, PAPP NÓRA

VÖRÖS RÉKA


 

LAKÓTELEPI FUTÓVERSENY

 

I. helyezés            Fricska Fanni 5.m

I. helyezés            Tóth Zita 7.m

 

II. helyezés          Fricska Anna 2.m

 

III. helyezés          Magyar Fruzsina 4.a

III. helyezés          Páli László 7.m

 

IV. helyezés          Besze László 3.m

IV. helyezés          Lajos Emese 5.m

 

VI. helyezés          Bartucz Fanni 4.a

VI. helyezés          Stír Petra 5.m


 

 

Alföldi Országos Számítástechnika Verseny

Országos döntő

 

I. hely       Retkes József

III. hely    Forgó Máté

VI. hely       Papp Máté

IX. hely       Kollár Dávid

XIII. hely     Tóth István

XV. hely      Enyedi Miklós

MEGYEI KÖTÉLUGRÓ VERSENY

 

I. HELYEZÉS

 

BORBÉLY NOÉMI 5.Z

 

ORSZÁGOS DÖNTŐ – EGER

2011. ÁPRILIS 16.

 

 

X. HELYEZÉS

 

——————-

 

HIP-HOP ÉS SHOW TÁNCVERSENY

KECSKEMÉT

2011. ÁPRILIS 16.

 

HIP-HOP SZÓLÓ – II. KORCSOPORT

 

I. HELYEZÉS

 

BURI DÓRA 5.Z

 

——————-

 

POPORI OTTÓ

BIRKOZÓ EMLÉKVERSENY

2011. ÁPRILIS 16.

BAJA

 

EGYÉNI

I. HELYEZÉS

KOVÁCS ALEX 4.M

 

TUSKIRÁLYNAK JÁRÓ KUPA MEGSZERZÉSE!

 

——————-

 

KÖLCSEY FERENC

ORSZÁGOS NÉPDALÉNEKLŐ ÉS FELOLVASÓ VERSENY

LAKITELEK

2011. ÁPRILIS 15.

 

SZURMÓ ANNA 8.Z

 

KÜLÖNDÍJ

 

 

——————-

 

KISKUNFÉLEGYHÁZI IRODALMI ALAPÍTVÁNY ÁLTAL SZERVEZET

VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

2011. ÁPRLIS 11.

 

MOLNÁR VERA 6.Z

 

IFJÚSÁGI KÜLÖNDÍJBAN RÉSZESÜLT!

 

——————-

 

BENDEGÚZ GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA

NYELVÉSZ TANULÁNYI VERSENYE

MEGYEI FORDULÓ

 

 

II. HELYEZÉS

 

PAPP MARTIN 3.M

 

 

V. HELYEZÉS

 

CSERI NIKOLETT  3.M

 

——————-

 

III. KISTÉRSÉGI TERMÉSZET-TUDOMÁNYOS TÁRGYAK TANULMÁNYI VERSENYE

 

III. HELYEZÉS

 

Csapattagok:

Fricska Fanni 5.m

Ádám Martin 5.m

Nagy Adrienn 6.m

Réczicza Noémi 6.m

 

V. HELYEZÉS

 

Csapattagok:

Csöme Renáta 7.m

Lajos Dávid 7.b

Danka Enikő 8.mz

Gyekiczki Tímea 8.mz

 

——————-

 

TKIKI MAGYAR HÁZIVERSENY

2011. április 5.

 

1. évfolyam

 

I. HELYEZÉS                       KARSAI ZALÁN                 1.M

II. HELYEZÉS                     KOVÁCS ZSOMBOR         1.M

VIDÉKI SZILÁRD              1.M

III. HELYEZÉS                    SCHULTZ BENJAMIN 1.M

IV. HELYEZÉS                    KŐFALVI BENEDEK         1.M

V. HELYEZÉS                     MAJOR BARBARA                        1.Z

 

2. évfolyam

 

I. HELYEZÉS                       VAS BIANKA                                 2.M

II. HELYEZÉS                     SERES MÁRTON                2.M

III. HELYEZÉS                    DOBOS JOHANNA             2.Z

IV. HELYEZÉS                    CSORDÁS NÓRA               2.M

V. HELYEZÉS                     NEMES BENCE                   2.M

 

3. évfolyam

 

I. HELYEZÉS                       SOLYMOSI NÓRA             3.Z

II. HELYEZÉS                     PAPP MARTIN                    3.M

III. HELYEZÉS                    GÁCSI KIRA                                   3.M

IV. HELYEZÉS                    SCHULTZ VIKTÓRIA        3.Z

V. HELYEZÉS                     MOLNÁR BARBARA        3.Z

 

4 évfolyam

 

I. HELYEZÉS                       MÁK ATTILA                                  4.M

II. HELYEZÉS                     KARSAI ÁRON                   4.M

III. HELYEZÉS                    RÁDI KRISTÓF                   4.Z

IV. HELYEZÉS                    VARGA NIKOLETT           4.M

KOVÁCS ALEX                  4.M

V. HELYEZÉS                     NEMES BERNADETT        4.Z

 

——————-

 

MEGYEI ALAPFOKÚ

KOSÁRLABDA VERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁRCIUS 31.

 

IV. KORCSOPORT

 

IV. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

TARJÁNYI PETRA 8.M

BÁTÓCZKI NIKOLETT 8.Z

HEGEDŰS LILLA 8.Z

SZABÓ ILDIKÓ 8.Z

TASI NORMA 8.Z

MAGYAR FRUZSINA 8.B

CSÁSZÁR PETRA 8.B

SZASZKÓ EDIT 8.B

TÓTH ZITA 7.M

TÓTH SZIMONETTA 7.Z

FEKETE LILIÁNA 7.Z

DÓSAI RAMÓNA 7.Z

UDVARDI SZILVIA 7.Z

 

——————-

 

MEGYEI MEZEI FUTÓVERSENY

KECSKEMÉT

2011. MÁRCIUS 30.

 

TÓTH ZITA 7.M

 

II. HELYEZÉS

 

——————-

 

ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA

ÚSZÁS

 

I. HELYEZÉS

 

VÖRÖS RÉKA 6.M

50 M MELL

100 M HÁTÚSZÁS

 

——————-

 

 

UGRÁLÓKÖTÉL MEGYEI FORDULÓJA

 

GÁCSI KÍRA 3.M

I. HELYEZÉS

 

JÁNOSI RAMÓNA 4.M

III. HELYEZÉS

 

ENDRE ENIKŐ 4.M

IV. HELYEZÉS

 

LŐRINCZ ALEXANDRA 4.M

V. HELYEZÉS

 

——————-

 

 

ORSZÁGOS TÁNCVERSENY

 

FAZEKAS DOMINIKA 4.M

KOVÁCS FANNI 4.A

 

ONLY GIRLS CSOPORTBAN

 

ARANY MINŐSÍTÉS

 

——————-

 

 

KENGURU

MATEMATIKA VERSENY

 

MEGYEI FORDULÓ

 

KARSAI ÁRON 4.M

VIII. HELYEZÉS

 

PAPP MARTIN 3.M

IX. HELYEZÉS

 

CSÁNYI DÁVID 5.M

IX. HELYEZÉS

 

——————-

 

READ, PLAY AND CREATE

ANGOL NYELVI VERSENY

 

8.MZ OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                        KURUCSAI EMESE

II. HELYEZÉS                     FEKETE RAMÓNA

III. HELYEZÉS                    KOLLÁR DÁVID

7. OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                       SALLAI HAJNALKA

II. HELYEZÉS                      LAJOS DÁVID

6.M OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                       MALATINSZKI ZSOMBOR

II. HELYEZÉS                     SZEKERES JÁNOS

III. HELYEZÉS                    RÉCZICZA NOÉMI

6.Z OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                       DOMBOVÁRI HENRIK

II. HELYEZÉS                     TARJÁNYI TIBOR

III. HELYEZÉS                    KOVÁCS VIKTÓRIA

NAGY DÁNIEL

IV. HELYEZÉS                    SZEMERÉDI ANDRÁS

V. HELYEZÉS                     FEKETE ROXÁNA

5.Z OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                       DOBOS ERZSÉBET

II. HELYEZÉS                     BURI DÓRA

III. HELYEZÉS                    MUCSI DOMINIKA

IV. HELYEZÉS                    FÁBIÁN FANNI

——————-

 

CSALÁDI FUTÓFESZTIVÁL

KECSKEMÉT

 

FIRCSKA ANNA 2.M

 

I. HELY

VÁLTÓFUTÁS

 

I. HELY

KORCSOPORTOS FUTÁS

 

——————-

 

MAZSORETT FESZTIVÁL

BALATONBOGLÁR

 

I. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

CSORDÁS NÓRA 2.M

SIKÁR EVELIN 2.M

MÉSZÁROS IZABELLA 2.M

LÉNÁRT FANNI 3.M

VÍZHÁNYÓ LAURA 3.M

CZAKÓ VIVIEN 3.M

CZAKÓ GINA 1.Z

 

——————-

 

BENDEGÚZ ANYANYELVI

VERSENY 2011.

 

MAKÁNY NÁNDOR 3.Z

 

CSERI NIKOLETT 3.M

 

PAPP MARINT 3.M

 

PONTEREMÉNYEIK ALAPJÁN

A MEGYEI DÖNTŐBE

JUTOTTAK!

 

——————-

 

XX. WEÖRES SÁNDOR ORSZÁGOS

GYERMEKSZÍNJÁTSZÓ TALÁLKOZÓ

2011. MÁRCIUS 18.

 

VADRÓZSÁK DRÁMACSOPORT

EZÜST MINŐSÍTÉS

 

PAP NÓRA 5.Z

RÁDI MOLLI 5.Z

MUCSI DOMINIKA 5.Z

VÍZHÁNYÓ ANNA 4.Z

SZABÓ MERCÉDESZ 5.Z

KOVÁCS VIKTÓRIA 6.Z

MOLNÁR VERA 6.Z

LANTOS MELINDA 6.Z

 

KISKOMÉDIÁSOK DRÁMACSOPORT

BRONZ MINŐSÍTÉS

4.Z OSZTÁLY

 

APRÓK DRÁMACSOPORT

TERBE ZSANETT 1.Z

MAJOR BARBARA 1.Z

CSŐKE NÓRA 2.M

CSŐKE LUCA 4.Z

BENKŐ LAURA 5.Z

 

——————-

 

MEZEI FUTÓVERSENY

2011. MÁRCIUS 24.

 

Egyéni (lány)

 

I. korcsoport

 

Fricska Anna 2.m I. helyezés

 

Vas Bianka 2.m V. helyezés

 

II. korcsoport

 

Bartucz Fanni 4.a I. helyezés

 

Megyei versenyre továbbjutott.

 

III. korcsoport

 

Fricska Fanni 5.m III. helyezés

 

IV. korcsoport

 

Tóth Zita 7.mz I. helyezés

 

Megyei versenyre továbbjutott.

 

Csapat (lány)

 

II. korcsoport – II. helyezés

 

Csapattagok:

 

Bartucz Fanni 4.a (1.)

Magyar Fruzsina 4.a (6.)

Rádi Nikoletta 4.a (21.)

Schultz Viktória 3.z (23.)

Vörös Luca 4.z (28.)

 

III. korcsoport – I. helyezés

 

Csapattagok:

 

Fricska Fanni 5.m (3.)

Stír Petra 5.m (6.)

Udvardi Szilvia 7.z (7.)

Kulcs Csenge 5.z (19.)

Rádi Molli 5.z (33.)

Megyei versenyre továbbjutottak.

 

——————-

 

INFOKAPU KÖZHASZNÚ

ALAPÍTVÁNY

FIRSTEP KUPA

SZÁMÍTÁSTECHNIKA

VERSENY

 

ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTTAK:

 

CSÖME RENÁTA 7.M

 

KOLLÁR DÁVID 8.M

 

LAJOS DÁVID 7.B

 

——————-

 

LABDARÚGÁSÉRT ALAPÍTVÁNY

FÉLEGYHÁZA

TEREM LABDARÚGÓ

TORNA

2011. MÁRCIUS 05.

 

A TORNA LEGJOBB KAPUSA

A GYŐZTES CSAPAT TAGJA

 

MAKÁNY NÁNDOR 3.Z

 

A LEGJOBB HAZAI JÁTÉKOS

A GYŐZTES CSAPAT TAGJA

 

PROVICS GERGŐ 2.M

 

——————-

 

XXII. Zrínyi Ilona Matematika Verseny

2011. február 18.

 

Egyéni helyezések

 

Csányi Dávid 5. osztály

V. helyezés

 

Schultz Viktória 3. osztály

VIII. helyezés

 

Csapatverseny

 

III. helyezés

Csapattagok (5. osztály):

Csányi Dávid, Hojsza Viktória, Buri Dóra

 

A megyei forduló legeredményesebb iskolái:

 

1. Kecskeméti Református Általános Iskola – Kecskemét

2. Zrínyi Ilona Általános Iskola – Kecskemét

3. Arany János Általános Iskola – Kecskemét

4. Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium– Kecskemét

5. TKIKI Batthyány L. Ált. Iskola – Kkfháza

 

Ponteredményei alapján az országos döntőbe jutott:

 

Csányi Dávid 5. osztály

 

——————-


Kiskunfélegyházi Általános Iskolák Horgászversenye

 

III. helyezés: Tóth Szabolcs, Ficsór Ferenc, Hegedűs Roland


 

ARANY JÁNOS ORSZÁGOS ANYANYELVI VERSENY

 

II. HELYEZÉS: KARSAI ÁRON 4.M

 

IX. HELYEZÉS: MÁK ATTILA 4.M


 

NEMZETKÖZI BIRKÓZÓVERSENY, SEGESVÁR

 

I. HELYEZÉS ÉS

A LEGJOBB KÜLFÖLDI BÍRKÓZÓ CÍM

KOVÁCS ALEX 4.M


BOLYAI JÁNOS GIMNÁZIUM, INFORMATIKA VERSENY

 

I.                  helyezés: Kollár Dávid 8.m


FOCIKUPA – SZENTES

2010. december 23.

I. helyezés:  

Vass János 4.m

Tóth Ferenc 4.a

Kiss László 4.m

Oroszi Olivér 5.z

 


 

SZILVESZTERI FUTÁS

I. helyezés: Fricska Anna 2.m


 

SÍELÉS – AUSZTRIA

 

II. helyezés: Bense Konrád 4.m


 

SPORTMÁSZÓ DIÁKOLIMPIA

2011. JANUÁR 15-16.

DARVAS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

 

FALMÁSZÁS

 

LEGEREDMÉNYESEBB

BÁCS-KISKUN MEGYEI

ISKOLA DÍJA

 

SCHULTZ BENJAMIN 1.M

SCHULTZ VIKTÓRIA 3.Z

MOLNÁR BARBARA 3.Z

MOLNÁR ESZTER 5.Z


 

LŐRINCZ MÁRTON EMLÉKVERSENY

 

NEMZETKÖZI

BIRKOZÓ VERSENY

KOROND

2011. JANUÁR 21-22.

 

II. HELYEZÉS: KOVÁCS ALEX 4.M


DARVAS KUPA

ATLÉTIKA VERSENY

2011. JANUÁR 26.

 

KÖRFUTÁS

I. HELYEZÉS:  TÓTH ZITA 7.M-Z

 

 

SÚLYLÖKÉS

III. HELYEZÉS: SZASZKÓ EDIT 8.B


 

DIÁKOLIMPIA

TERÜLETI FORDULÓ – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. FEBRUÁR 3.

 

 

I. HELYEZÉS

 

Vörös Réka                             mellúszás, hátúszás

Kocsis Marcell                        mellúszás, hátúszás

Fricska Fanni                           gyorsúszás

Vörös Luca                             mellúszás

 

Lenkefi Damján                       4×50 m-es gyorsváltó

Bense Konrád             4×50 m-es gyorsváltó

Karsai Áron                             4×50 m-es gyorsváltó

Kocsis Marcell                        4×50 m-es gyorsváltó

 

II. HELYEZÉS

 

Fricska Fanni                           mellúszás

Vikor Csaba                            mellúszás, hátúszás

Fricska Anna                           hátúszás

Vörös Luca                             hátúszás

 

III. HELYEZÉS

 

Lenkefi Damján                       gyorsúszás

Makány Nándor                      hátúszás

Karsai Áron                             mellúszás

Karsai Zalán                            mellúszás


 

DOBSZAI FERENC EMLÉKTORNA – FOCI

SOLTVADKERT – 2011. FEBRUÁR 13.

 

II. HELYEZÉS

KISS LÁSZLÓ 4.M              

SZABÓ ATTILA 4.A

OROSZI OLIVÉR 5.Z

 


 

MEGYEI ÚSZÓVERSENY

 

VÖRÖS RÉKA

I. HELYEZÉS

50 MELL                   

100 HÁT                    

 

FRICSKA FANNI

III. HELYEZÉS

100 M GYORS                     

 

KOCSIS MARCELL

III. HELYEZÉS

50 M MELL               

 

GRAFL RUDOLF

II. HELYEZÉS

50 M MELL               

III. HELYEZÉS

100 M HÁT                           

 

 

4X50 M GYORSVÁTLÓ

II. HELYEZÉS

BENSE KONRÁD                

LENKEFI DAMJÁN

KARSAI ÁRON                               

KOCSIS MARCELL


 

JÁTÉKOS SOR- ÉS VÁLTÓVERSENY

DARVAS ISKOLA – 2011. JANUÁR 27.

 

II. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

FRICSKA ANNA 2.M

VAS BIANKA 2.M

KOVÁCS ERIK 2.M

GÁL KÍRA 3.M

CSICSAI ZSUZSANNA 3.M

BESZE LÁSZLÓ 3.M

MAKÁNY NÁNDOR 3.Z

CSERGŐ DÁNIEL 4.M

MONYÓK ANNA 4.A

MAGYAR FRUZSINA 4.A

KOCSIS MARCELL 4.A

LAJOS ROLAND 4.A

VÖRÖS LUCA 4.Z

RÁDI KRISTÓF 4.Z

SZASZKÓ ANIKÓ 4.Z

OROSZI OLIVÉR 5.Z

CLUBNETCET INTERNETES ISMERETTERJESZTŐ EGYESÜLETMENTSD MEG! – ALKOTÓ EXPEDÍCIÓ A FÖLDÉRT RAJZVERSENY

 

BORBÉLY BERTA 4.Z

I. HELYEZÉS

 

SERES RÉKA 4.Z

II. HELYEZÉS

 


 

APÁCZAI KIADÓ

APÁRÓL FIÚRA – ORSZÁGOS KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY

 

KIVÁLÓ EREDMÉNYT ÉRTEK EL:

 

GUMIMACIK – 3.Z

SZŐKE ANNA, SOLYMOSI NÓRA

BALOGH VANESSZA

 

KÉK KÍGYÓK – 3.Z

MOLNÁR BARBARA,SCHULTZ VIKTÓRIA

BAJÁKI BOGLÁRKA

 

TEKNŐSBÉKÁK – 3.Z

KOVÁCS MÁRK, KŐFALVI DÁNIEL

MAKÁNY NÁNDOR

 


TRIATLON – CSONGRÁD

 

FRICSKA ANNA 2.M

 

I. HELYEZÉS

 


 

IFJÚSÁGI- ÉS GYERMEK HORGÁSZVERSENY

2011. JÚNIUS 04.

 

II. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

TÓTH SZABOLCS 7.B

FICSÓR FERENC 7.B

HEGEDŰS ROLAND 8.B

VINCZE ZSOLT 6.A

 


 

SULI-HÓD – MATEMATIKA

LEVELEZŐS TANULMÁNYI VERSENY

 

III. HELYEZÉS

 

CSÁNYI GÁBOR 3.M

PAPP REGINA 3.M

OTTÓ DORINA 3.M

 


 

KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TESTEDZŐK KÖRE (KHTK)

REGIONÁLIS BAJNOKSÁG

2010/11. – TAVASZ

 

I. HELYEZÉS

 

A FOCICSAPATBAN JÁTSZÓ TANULÓINK:

 

PROVICS GERGŐ 2.M

MAKÁNY NÁNDOR 3.Z


BÁCSVÍZ KUPA

KECSKEMÉT – 2011. MÁJUS 28.

 

100 M MELLÚSZÁS

VÖRÖS RÉKA 6.M II. HELYEZÉS

 

KOCSIS MARCELL 4.A

 

100 MELL – I. HELYEZÉS

50 PILLE – III. HELYEZÉS

100 HÁT – IV. HELYEZÉS

 


 

PETŐFI SÁNDOR VÁROSI KÖNYVTÁR

ERDŐK NEMZETKÖZI ÉVE 2011

2011. MÁJUS 28. – Fogalmazás kategória

 

MOLNÁR VERA 6.Z

KÜLÖNDÍJ

 


ALPÁRI TISZA HORGÁSZ EGYESÜLET

GYERMEKNAPI HORGÁSZVERSENY

 

OTTÓ DORINA 3.M

I. HELYEZÉS

 

FARAGÓ NIKOLETT 2.M

II. HELYEZÉS

 


KÖRZETI ALAPFOKÚ LABDARÚGÁS

 

III. KORCSOPORT

 

III. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

KURUCZ PÉTER 6.M

BIHARI DOMINIK 6.M

TALÁRCSIK NÁNDOR 6.M

TAJTI ADRIÁN 6.M

FARKAS BALÁZS 6.A

TÖRÖK SZABOLCS 6.A

FARKAS JÁNOS 5.A

SÜVEGES NÁNDOR 5.A

VÍZHÁNYÓ ALBIN 5.A

JONATÁN

 


 

ELSŐ ORSZÁGOS KÖNYVMOLYKÉPZŐ

 

 

KÖNYVMOLYOK KIVÁLÓ MESTEREI

 

SCHULTZ BENJÁMIN 1.M

SZERI GÁROB 2.M

SOLYMOSI ÁGNES 2.Z

CSÁNYI GÁBOR 3.M

KŐFALVI DÁNIEL 3.Z

MOLNÁR BARBARA 3.Z

SOLYMOSI NÓRA 3.Z

SZERI FNNI 4.Z

VARGA BIANKA 4.Z

CSÁNYI DÁVID 5.M

GYŐRI ESZTER 5.M

HOJSZA VIKTÓRIA 5.M

KOVÁCS BERTA 5.M

MIKLÓSSY DZSENIFER 5.M

BURI DÓRA 5.Z

MOLNÁR ESZTER 5.Z

NÉMETH ANITA 5.Z

 


VÁROSALAPÍTÓK NAPJA – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 20-22.

VIII. KUCHINKA VILMOS ÚSZÓ EMLÉKVERSENY

 

VÖRÖS LUCA 4.Z

 

4 X 66 M VEGYES VÁLTÓ I. HELYEZÉS

 

100 M HÁTÚSZÁS III. HELYEZÉS

 

 

VÖRÖS RÉKA 6M

 

100 M HÁT I. HELYEZÉS

 

100 M MELL I. HELYEZÉS

 

4 X 66 M VEGYES VÁLTÓ I. HELYEZÉS

 

LEGEREDMÉNYESEBB LÁNY VERSENYZŐ KUPA

 

 

KOCSIS MARCELL 4.A

 

100 M GYORS I. HELYEZÉS

 

66 M HÁT I.  HELYEZÉS

 

66 M MELL II. HELYEZÉS

 

4 X 66 M GYORS VÁLTÓ I. HELYEZÉS

 


 

LEGEREDMÉNYESEBB FIÚ VERSENYZŐ KUPA

VÁROSALAPÍTÓK NAPJA – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 20-22.

BESZE LÁSZLÓ BIRKOZÓ EMLÉKVERSENY

 

 

PROVICS GERGŐ 2.M

II. HELYEZÉS

 

LEGTECHNIKÁSABB HAZAI VERSENYZŐ KUPA

 

 

GONDI PÉTER 4.A

IV. HELYEZÉS

 


 

 

PLATÁN FUTÁS

 

FRICSKA ANNA 2.M

I. HELYEZÉS

 

VIKOR CSABA 3.M

III. HELYEZÉS

 

VAS BIANKA 2.M

IV. HELYEZÉS

 


 

VÁROSALAPÍTÓK NAPJA – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 20-22.

MAZSORETT MINŐSÍTŐ FESZTIVÁL

 

 

 

SZIVÁRVÁNY CSOPORT

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

 

CSAPATTAGOK:

SIKÁR EVELIN 2.M

CSORDÁS NÓRA 2.M

MÉSZÁROS IZABELLA 2.M

CZAKÓ GINA 1.Z

 

 

 

PILLANGÓ CSOPORT

EZÜST MINŐSÍTÉS

 

CSAPATTAGOK:

LŐRINCZ ZSÓFIA 2.M

TÓTH STELLA 2.Z

 


KÖRZETI ALAPFOKÚ LABDARÚGÁS

KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 18.

 

 

 

III. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

VIRÁG ISTVÁN

VARGA TIBOR

KÁTAI-URBÁN KRISTÓF

UDVARDI RÓBERT

RÁDI RÓBERT

BELINYÁK BENCE

TÓTH BENCE

HALÁSZ ATTILA

BRANYICZKI NORBERT

 


 

MEGYEI DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA

2011. MÁJUS 10.

 

1500 M FUTÁS

I. HELYEZÉS: TÓTH ZITA

 


VÁGÓ WÁGNER EMLÉKVERSENY

BIRKÓZÁS – BUDAPEST

 

I. HELYEZÉS: PROVICS GERGŐ 2.M

 

III. HELYEZÉS: KOVÁCS ALEX 4.M

 


 

NSI AQUATLON ORSZÁGOS DÖNTŐ

SZÁZHALOMBATTA – 2011. MÁJUS 14.

 

ÚJONC B LÁNY KORCSOPORT

 

VI. HELYEZÉS: FRICSKA ANNA

 


PLATÁN FUTÁS – KISKUNFÉLEGYHÁZA

 

I. HELYEZÉS:  FRICSKA ANNA

 

II. HELYEZÉS: FRICSKA FANNI

 


 

VÁROSALAPÍTÓK NAPJA – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁJUS 20-22.

 

VII. HELYISMERETI VETÉLKEDŐ

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 5-6. OSZTÁLY

 

II.      HELYEZÉS

TÖRTÉNELEM VADÁSZOK

Bíbok Mariann, Bánfalvi Anna

 

III.    HELYEZÉS

TÖRTÉNELEM KALANDORAI

Molnár Vera, Nagy Mónika, Fekete Evelin, Lantos Melinda

 

V.      HELYEZÉS

RAGAD RÁNK A TUDOMÁNY

Szemerédi András, Halász Gábor, Dombovári Henrik, Bartucz Dominik, Varga Attila

 


 

NSI DUATLON

ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

11. HELYEZÉS: VIKTOR CSABA 3.M

 


NYUSZI KUPA, GÁDOROS

BIRKÓZÁS

 

III. HELYEZÉS: KOVÁCS ALEX 4.M


KISTÉRSÉGI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

DARVAS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS

EGYSÉGES PEDAGÓGIAI SZAKSZOLGÁLAT

2011. ÁPRILIS 28.

 

 

5. ÉVFOLYAM

IV. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK: BURI DÓRA, ÁDÁM MARTIN,

CSÁNYI DÁVID, HOJSZA VIKTÓRIA

 

6. ÉVFOLYAM

II. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK: BÍBOK SZABINA, SZEKERES JÁNOS, SZEMERÉDI ANDRÁS, NAGY DÁNIEL

 

7. ÉVFOLYAM

III. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK: CSÖME RENÁTA, UDVARDI SZILVIA, TÓTH SZIMONETTA, VÁRKONY CINTIA

 

8. ÉVFOLYAM

IV. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK: KOLLÁR DÁVID, KURUCSAI EMESE, RÁDI RÓBERT, SZABÓ ILDIKÓ

 


BUZÁS JÁNOS EMLÉKVERSENY

FUTÓVERSENY

 

 

I. HELYEZÉS: FRICSKA ANNA 2.M

II. HELYEZÉS: FRICSKA FANNI 5.M

 


AQUATLON MEGYEI DÖNTŐ

BAJA – 2011. MÁJUS 04.

JOGGING PLUS SZUPERINFÓ TRIATLON SZAKOSZTÁLYUTÁNPÓTLÁS CSAPAT

 

I. KORCSOPORT – 50 M ÚSZÁS, 800 M FUTÁS

 

I. HELYEZÉS: FRICSKA ANNA

 

II. HELYEZÉS: VIKOR CSABA

 

II. KORCSOPORT – 100 M ÚSZÁS, 800 M FUTÁS

 

V. HELYEZÉS: LENKEFI DAMJÁN

 

III. KORCSOPORT – 200 M ÚSZÁS, 1600 M FUTÁS

 

III.HELYEZÉS:FRICSKA FANNI

 


 

TAVASZI PÁLYABAJNOKSÁG

2011. MÁJUS 3-4.

 

 

IV. KORCSOPORT

 

1500 M

I. HELYEZÉS: TÓTH ZITA

 

III. KORCSOPORT

60 M, TÁVOLUGRÁS, KISLABDA, 600 M

 

II. HELYEZÉS

 

FRICSKA FANNI

LAJOS EMESE

STÍR PETRA

RÁDI MOLLI

PAPP NÓRA

UDVARDI SZILVIA

 


 

ZRÍNYI MATEMATIKA VERSENY

ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

31. HELYEZÉS: CSÁNYI DÁVID

 


 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei eredmények

 

VII. helyezés

Karsai Áron            4.m

Lőrincz Alexandra   4.m

Bense Konrád         4.m

Varga Nikolett         4.m

 

VIII. helyezés

Kis Enikő                8.z

Kollár Dávid            8.m

Kurucsai Emese       8.z

Vidéki réka              8.m

 

XII. helyezés

Varga Bianka           4.z

Nemes Bernadett      4.z

Rádi Kristóf             4.z

Szemerédi Gábor      4.z


 

MÉSZÁROS GYULA EMLÉKVERSENY

 

1999-ES LÁNY 4X200 M VÁLTÓ

II. HELYEZÉS: FRICSKA FANNI

 

800 M

I. HELYEZÉS: FRICSKA FANNI

 

I. HELYEZÉS: TÓTH ZITA

 

III. HELYEZÉS: UDVARDI SZILVIA


 

DARVAS KUPA

 

800 M 1998-AS KORCSOPORT

I. HELYEZÉS – UDVARDI SZILVIA

 

800 M 1997-ES KORCSOPORT

I. HELYEZÉS – TÓTH ZITA

 

800 M 1999-ES KORCSOPORT

I. HELYEZÉS – FRICSKA FANNI

 

60 M 1996-OS KORCSOPORT

III. HELYEZÉS – SZABÓ ILDIKÓ

 

4X200-AS VÁLTÓ

II. HELYEZÉS

FRICSKA FANNI, STÍR PETRA

LAJOS EMESE, PAPP NÓRA

VÖRÖS RÉKA


 

LAKÓTELEPI FUTÓVERSENY

 

I. helyezés            Fricska Fanni 5.m

I. helyezés            Tóth Zita 7.m

 

II. helyezés          Fricska Anna 2.m

 

III. helyezés          Magyar Fruzsina 4.a

III. helyezés          Páli László 7.m

 

IV. helyezés          Besze László 3.m

IV. helyezés          Lajos Emese 5.m

 

VI. helyezés          Bartucz Fanni 4.a

VI. helyezés          Stír Petra 5.m


 

 

Alföldi Országos Számítástechnika Verseny

Országos döntő

 

I. hely       Retkes József

III. hely    Forgó Máté

VI. hely       Papp Máté

IX. hely       Kollár Dávid

XIII. hely     Tóth István

XV. hely      Enyedi Miklós

MEGYEI KÖTÉLUGRÓ VERSENY

 

I. HELYEZÉS

 

BORBÉLY NOÉMI 5.Z

 

ORSZÁGOS DÖNTŐ – EGER

2011. ÁPRILIS 16.

 

 

X. HELYEZÉS

 

——————-

 

HIP-HOP ÉS SHOW TÁNCVERSENY

KECSKEMÉT

2011. ÁPRILIS 16.

 

HIP-HOP SZÓLÓ – II. KORCSOPORT

 

I. HELYEZÉS

 

BURI DÓRA 5.Z

 

——————-

 

POPORI OTTÓ

BIRKOZÓ EMLÉKVERSENY

2011. ÁPRILIS 16.

BAJA

 

EGYÉNI

I. HELYEZÉS

KOVÁCS ALEX 4.M

 

TUSKIRÁLYNAK JÁRÓ KUPA MEGSZERZÉSE!

 

——————-

 

KÖLCSEY FERENC

ORSZÁGOS NÉPDALÉNEKLŐ ÉS FELOLVASÓ VERSENY

LAKITELEK

2011. ÁPRILIS 15.

 

SZURMÓ ANNA 8.Z

 

KÜLÖNDÍJ

 

 

——————-

 

KISKUNFÉLEGYHÁZI IRODALMI ALAPÍTVÁNY ÁLTAL SZERVEZET

VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

2011. ÁPRLIS 11.

 

MOLNÁR VERA 6.Z

 

IFJÚSÁGI KÜLÖNDÍJBAN RÉSZESÜLT!

 

——————-

 

BENDEGÚZ GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA

NYELVÉSZ TANULÁNYI VERSENYE

MEGYEI FORDULÓ

 

 

II. HELYEZÉS

 

PAPP MARTIN 3.M

 

 

V. HELYEZÉS

 

CSERI NIKOLETT  3.M

 

——————-

 

III. KISTÉRSÉGI TERMÉSZET-TUDOMÁNYOS TÁRGYAK TANULMÁNYI VERSENYE

 

III. HELYEZÉS

 

Csapattagok:

Fricska Fanni 5.m

Ádám Martin 5.m

Nagy Adrienn 6.m

Réczicza Noémi 6.m

 

V. HELYEZÉS

 

Csapattagok:

Csöme Renáta 7.m

Lajos Dávid 7.b

Danka Enikő 8.mz

Gyekiczki Tímea 8.mz

 

——————-

 

TKIKI MAGYAR HÁZIVERSENY

2011. április 5.

 

1. évfolyam

 

I. HELYEZÉS                       KARSAI ZALÁN                 1.M

II. HELYEZÉS                     KOVÁCS ZSOMBOR         1.M

                                                           VIDÉKI SZILÁRD              1.M

III. HELYEZÉS                    SCHULTZ BENJAMIN 1.M

IV. HELYEZÉS                    KŐFALVI BENEDEK         1.M

V. HELYEZÉS                     MAJOR BARBARA                        1.Z

 

2. évfolyam

 

I. HELYEZÉS                       VAS BIANKA                                 2.M

II. HELYEZÉS                     SERES MÁRTON                2.M

III. HELYEZÉS                    DOBOS JOHANNA             2.Z

IV. HELYEZÉS                    CSORDÁS NÓRA               2.M

V. HELYEZÉS                     NEMES BENCE                   2.M

 

3. évfolyam

 

I. HELYEZÉS                       SOLYMOSI NÓRA             3.Z

II. HELYEZÉS                     PAPP MARTIN                    3.M

III. HELYEZÉS                    GÁCSI KIRA                                   3.M

IV. HELYEZÉS                    SCHULTZ VIKTÓRIA        3.Z

V. HELYEZÉS                     MOLNÁR BARBARA        3.Z

 

4 évfolyam

 

I. HELYEZÉS                       MÁK ATTILA                                  4.M

II. HELYEZÉS                     KARSAI ÁRON                   4.M

III. HELYEZÉS                    RÁDI KRISTÓF                   4.Z

IV. HELYEZÉS                    VARGA NIKOLETT           4.M

                                                           KOVÁCS ALEX                  4.M

V. HELYEZÉS                     NEMES BERNADETT        4.Z

 

——————-

 

MEGYEI ALAPFOKÚ

KOSÁRLABDA VERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. MÁRCIUS 31.

 

IV. KORCSOPORT

 

IV. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

TARJÁNYI PETRA 8.M

BÁTÓCZKI NIKOLETT 8.Z

HEGEDŰS LILLA 8.Z

SZABÓ ILDIKÓ 8.Z

TASI NORMA 8.Z

MAGYAR FRUZSINA 8.B

CSÁSZÁR PETRA 8.B

SZASZKÓ EDIT 8.B

TÓTH ZITA 7.M

TÓTH SZIMONETTA 7.Z

FEKETE LILIÁNA 7.Z

DÓSAI RAMÓNA 7.Z

UDVARDI SZILVIA 7.Z

 

——————-

 

MEGYEI MEZEI FUTÓVERSENY

KECSKEMÉT

2011. MÁRCIUS 30.

 

TÓTH ZITA 7.M

 

II. HELYEZÉS

 

——————-

 

ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA

ÚSZÁS

 

I. HELYEZÉS

 

VÖRÖS RÉKA 6.M

50 M MELL

100 M HÁTÚSZÁS

 

——————-

 

 

UGRÁLÓKÖTÉL MEGYEI FORDULÓJA

 

GÁCSI KÍRA 3.M

I. HELYEZÉS

 

JÁNOSI RAMÓNA 4.M

III. HELYEZÉS

 

ENDRE ENIKŐ 4.M

IV. HELYEZÉS

 

LŐRINCZ ALEXANDRA 4.M

V. HELYEZÉS

 

——————-

 

 

ORSZÁGOS TÁNCVERSENY

 

FAZEKAS DOMINIKA 4.M

KOVÁCS FANNI 4.A

 

ONLY GIRLS CSOPORTBAN

 

ARANY MINŐSÍTÉS

 

——————-

 

 

KENGURU

MATEMATIKA VERSENY

 

MEGYEI FORDULÓ

 

KARSAI ÁRON 4.M

VIII. HELYEZÉS

 

PAPP MARTIN 3.M

IX. HELYEZÉS

 

CSÁNYI DÁVID 5.M

IX. HELYEZÉS

 

——————-

 

READ, PLAY AND CREATE

ANGOL NYELVI VERSENY

 

8.MZ OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                        KURUCSAI EMESE

II. HELYEZÉS                     FEKETE RAMÓNA

III. HELYEZÉS                    KOLLÁR DÁVID

7. OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                       SALLAI HAJNALKA

II. HELYEZÉS                      LAJOS DÁVID

6.M OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                       MALATINSZKI ZSOMBOR

II. HELYEZÉS                     SZEKERES JÁNOS

III. HELYEZÉS                    RÉCZICZA NOÉMI

6.Z OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                       DOMBOVÁRI HENRIK

II. HELYEZÉS                     TARJÁNYI TIBOR

III. HELYEZÉS                    KOVÁCS VIKTÓRIA

NAGY DÁNIEL

IV. HELYEZÉS                    SZEMERÉDI ANDRÁS

V. HELYEZÉS                     FEKETE ROXÁNA

5.Z OSZTÁLY

I. HELYEZÉS                       DOBOS ERZSÉBET

II. HELYEZÉS                     BURI DÓRA

III. HELYEZÉS                    MUCSI DOMINIKA

IV. HELYEZÉS                    FÁBIÁN FANNI

——————-

 

CSALÁDI FUTÓFESZTIVÁL

KECSKEMÉT

 

FIRCSKA ANNA 2.M

 

I. HELY

VÁLTÓFUTÁS

 

I. HELY

KORCSOPORTOS FUTÁS

 

——————-

 

MAZSORETT FESZTIVÁL

BALATONBOGLÁR

 

I. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

CSORDÁS NÓRA 2.M

SIKÁR EVELIN 2.M

MÉSZÁROS IZABELLA 2.M

LÉNÁRT FANNI 3.M

VÍZHÁNYÓ LAURA 3.M

CZAKÓ VIVIEN 3.M

CZAKÓ GINA 1.Z

 

——————-

 

BENDEGÚZ ANYANYELVI

VERSENY 2011.

 

MAKÁNY NÁNDOR 3.Z

 

CSERI NIKOLETT 3.M

 

PAPP MARINT 3.M

 

PONTEREMÉNYEIK ALAPJÁN

A MEGYEI DÖNTŐBE

JUTOTTAK!

 

——————-

 

XX. WEÖRES SÁNDOR ORSZÁGOS

GYERMEKSZÍNJÁTSZÓ TALÁLKOZÓ

2011. MÁRCIUS 18.

 

VADRÓZSÁK DRÁMACSOPORT

EZÜST MINŐSÍTÉS

 

PAP NÓRA 5.Z

RÁDI MOLLI 5.Z

MUCSI DOMINIKA 5.Z

VÍZHÁNYÓ ANNA 4.Z

SZABÓ MERCÉDESZ 5.Z

KOVÁCS VIKTÓRIA 6.Z

MOLNÁR VERA 6.Z

LANTOS MELINDA 6.Z

 

KISKOMÉDIÁSOK DRÁMACSOPORT

BRONZ MINŐSÍTÉS

4.Z OSZTÁLY

 

APRÓK DRÁMACSOPORT

TERBE ZSANETT 1.Z

MAJOR BARBARA 1.Z

CSŐKE NÓRA 2.M

CSŐKE LUCA 4.Z

BENKŐ LAURA 5.Z

 

——————-

 

MEZEI FUTÓVERSENY

2011. MÁRCIUS 24.

 

Egyéni (lány)

 

I. korcsoport

 

Fricska Anna 2.m I. helyezés

 

Vas Bianka 2.m V. helyezés

 

II. korcsoport

 

Bartucz Fanni 4.a I. helyezés

 

Megyei versenyre továbbjutott.

 

III. korcsoport

 

Fricska Fanni 5.m III. helyezés

 

IV. korcsoport

 

Tóth Zita 7.mz I. helyezés

 

Megyei versenyre továbbjutott.

 

Csapat (lány)

 

II. korcsoport – II. helyezés

 

Csapattagok:

 

Bartucz Fanni 4.a (1.)

Magyar Fruzsina 4.a (6.)

Rádi Nikoletta 4.a (21.)

Schultz Viktória 3.z (23.)

Vörös Luca 4.z (28.)

 

III. korcsoport – I. helyezés

 

Csapattagok:

 

Fricska Fanni 5.m (3.)

Stír Petra 5.m (6.)

Udvardi Szilvia 7.z (7.)

Kulcs Csenge 5.z (19.)

Rádi Molli 5.z (33.)

Megyei versenyre továbbjutottak.

 

——————-

 

INFOKAPU KÖZHASZNÚ

ALAPÍTVÁNY

FIRSTEP KUPA

SZÁMÍTÁSTECHNIKA

VERSENY

 

ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTTAK:

 

CSÖME RENÁTA 7.M

 

KOLLÁR DÁVID 8.M

 

LAJOS DÁVID 7.B

 

——————-

 

LABDARÚGÁSÉRT ALAPÍTVÁNY

FÉLEGYHÁZA

TEREM LABDARÚGÓ

TORNA

2011. MÁRCIUS 05.

 

A TORNA LEGJOBB KAPUSA

A GYŐZTES CSAPAT TAGJA

 

MAKÁNY NÁNDOR 3.Z

 

A LEGJOBB HAZAI JÁTÉKOS

A GYŐZTES CSAPAT TAGJA

 

PROVICS GERGŐ 2.M

 

——————-

 

XXII. Zrínyi Ilona Matematika Verseny

2011. február 18.

 

Egyéni helyezések

 

Csányi Dávid 5. osztály

V. helyezés

 

Schultz Viktória 3. osztály

VIII. helyezés

 

Csapatverseny

 

III. helyezés

Csapattagok (5. osztály):

Csányi Dávid, Hojsza Viktória, Buri Dóra

 

A megyei forduló legeredményesebb iskolái:

 

1. Kecskeméti Református Általános Iskola – Kecskemét

2. Zrínyi Ilona Általános Iskola – Kecskemét

3. Arany János Általános Iskola – Kecskemét

4. Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium– Kecskemét

5. TKIKI Batthyány L. Ált. Iskola – Kkfháza

 

Ponteredményei alapján az országos döntőbe jutott:

 

Csányi Dávid 5. osztály

 

——————-


Kiskunfélegyházi Általános Iskolák Horgászversenye

 

III. helyezés: Tóth Szabolcs, Ficsór Ferenc, Hegedűs Roland


 

ARANY JÁNOS ORSZÁGOS ANYANYELVI VERSENY

 

II. HELYEZÉS: KARSAI ÁRON 4.M

 

IX. HELYEZÉS: MÁK ATTILA 4.M


 

NEMZETKÖZI BIRKÓZÓVERSENY, SEGESVÁR

 

I. HELYEZÉS ÉS

A LEGJOBB KÜLFÖLDI BÍRKÓZÓ CÍM

KOVÁCS ALEX 4.M


BOLYAI JÁNOS GIMNÁZIUM, INFORMATIKA VERSENY

 

I.                  helyezés: Kollár Dávid 8.m


FOCIKUPA – SZENTES

2010. december 23.

I. helyezés:  

Vass János 4.m

Tóth Ferenc 4.a

Kiss László 4.m

Oroszi Olivér 5.z

 


 

SZILVESZTERI FUTÁS

I. helyezés: Fricska Anna 2.m


 

SÍELÉS – AUSZTRIA

 

II. helyezés: Bense Konrád 4.m


 

SPORTMÁSZÓ DIÁKOLIMPIA

2011. JANUÁR 15-16.

DARVAS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

 

FALMÁSZÁS

 

LEGEREDMÉNYESEBB

BÁCS-KISKUN MEGYEI

ISKOLA DÍJA

 

SCHULTZ BENJAMIN 1.M

SCHULTZ VIKTÓRIA 3.Z

MOLNÁR BARBARA 3.Z

MOLNÁR ESZTER 5.Z


 

LŐRINCZ MÁRTON EMLÉKVERSENY

 

NEMZETKÖZI

BIRKOZÓ VERSENY

KOROND

2011. JANUÁR 21-22.

 

II. HELYEZÉS: KOVÁCS ALEX 4.M


DARVAS KUPA

ATLÉTIKA VERSENY

2011. JANUÁR 26.

 

KÖRFUTÁS

I. HELYEZÉS:  TÓTH ZITA 7.M-Z

 

 

SÚLYLÖKÉS

III. HELYEZÉS: SZASZKÓ EDIT 8.B


 

DIÁKOLIMPIA

TERÜLETI FORDULÓ – KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. FEBRUÁR 3.

 

 

I. HELYEZÉS

 

Vörös Réka                             mellúszás, hátúszás

Kocsis Marcell                        mellúszás, hátúszás

Fricska Fanni                           gyorsúszás

Vörös Luca                             mellúszás

 

Lenkefi Damján                       4×50 m-es gyorsváltó

Bense Konrád             4×50 m-es gyorsváltó

Karsai Áron                             4×50 m-es gyorsváltó

Kocsis Marcell                        4×50 m-es gyorsváltó

 

II. HELYEZÉS

 

Fricska Fanni                           mellúszás

Vikor Csaba                            mellúszás, hátúszás

Fricska Anna                           hátúszás

Vörös Luca                             hátúszás

 

III. HELYEZÉS

 

Lenkefi Damján                       gyorsúszás

Makány Nándor                      hátúszás

Karsai Áron                             mellúszás

Karsai Zalán                            mellúszás


 

DOBSZAI FERENC EMLÉKTORNA – FOCI

SOLTVADKERT – 2011. FEBRUÁR 13.

 

II. HELYEZÉS

KISS LÁSZLÓ 4.M              

SZABÓ ATTILA 4.A

OROSZI OLIVÉR 5.Z

 


 

MEGYEI ÚSZÓVERSENY

 

VÖRÖS RÉKA

I. HELYEZÉS

50 MELL                   

100 HÁT                    

 

FRICSKA FANNI

III. HELYEZÉS

100 M GYORS                     

 

KOCSIS MARCELL

III. HELYEZÉS

50 M MELL               

 

GRAFL RUDOLF

II. HELYEZÉS

50 M MELL               

III. HELYEZÉS

100 M HÁT                           

 

 

4X50 M GYORSVÁTLÓ

II. HELYEZÉS

BENSE KONRÁD                

LENKEFI DAMJÁN

KARSAI ÁRON                               

KOCSIS MARCELL


 

JÁTÉKOS SOR- ÉS VÁLTÓVERSENY

DARVAS ISKOLA – 2011. JANUÁR 27.

 

II. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

FRICSKA ANNA 2.M

VAS BIANKA 2.M

KOVÁCS ERIK 2.M

GÁL KÍRA 3.M

CSICSAI ZSUZSANNA 3.M

BESZE LÁSZLÓ 3.M

MAKÁNY NÁNDOR 3.Z

CSERGŐ DÁNIEL 4.M

MONYÓK ANNA 4.A

MAGYAR FRUZSINA 4.A

KOCSIS MARCELL 4.A

LAJOS ROLAND 4.A

VÖRÖS LUCA 4.Z

RÁDI KRISTÓF 4.Z

SZASZKÓ ANIKÓ 4.Z

OROSZI OLIVÉR 5.Z