2011-2012

ATLÉTIKA VERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA, HONVÉD SPORTTELEP

2012. MÁJUS 21.

 

III. KORCSOPORT – LÁNY

 

KISLABDA CSAPAT

II. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

LAJOS EMESE, VARGA KLAUDIA

SIMÓ HAJNALKA, GONDI NIKOLETT

PAPP NÓRA

 

TÁVOLUGRÓ CSAPAT

II. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

PAPP NÓRA, FRICSKA FANNI

STÍR PETRA, RÁDI MOLLI

VARGA KLAUDIA

 

4X100 M-ES VÁLTÓ

III. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

FRICSKA FANNI, RÁDI MOLLI

STÍR PETRA, PAPP NÓRA

 

ATLÉTIKA VERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA, HONVÉD SPORTTELEP

2012. MÁJUS 21.

 

III. KORCSOPORT – FIÚ

 

KISLABDA CSAPAT

II. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

CSERGŐ DÁNIEL, OROSZI OLIVÉR

LAJOS ROLAND, TAPODI PÉTER

SZABÓ ATTILA

 

TÁVOLUGRÓ CSAPAT

III. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

RÉCZI DÁVID, CSERGŐ DÁNIEL

RÁDI KRISTÓF, OROSZI OLIVÉR

LAJOS ROLAND

 

TÁVOLUGRÁS – EGYÉNI

RÉCZI DÁVID

III. HELYEZÉS

 

4X100 M-ES VÁLTÓ

III. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

RÉCZI DÁVID, RÁDI KRISTÓF

LAJOS ROLAND, CSERGŐ DÁNIEL

 

IX. KUCHINKA VILMOS ÚSZÓVERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. MÁJUS 19.

 

KOCSIS MARCELL

 

100 M GYORS, 100 M HÁT

100 M MELL, 66 M PILLE

I. HELYEZÉS

 

133 M VEGYES

II. HELYEZÉS

 

4X66 M VEGYES VÁLTÓ

I. HELYEZÉS

 

VÖRÖS LUCA

 

100 M MELL

III. HELYEZÉS

 

4X66 M VEGYES VÁLTÓ

I. HELYEZÉS

 

KISKUN KUPA

ID. BESZE LÁSZLÓ EMLÉKVERSENY

NEMZETKÖZI BIRKOZÓ VERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. MÁJUS 19.

 

KOVÁCS ALEX

I. HELYEZÉS

 

PROVICS GERGŐ

II. HELYEZÉS

 

ID. KOVÁCS JÁNOS GYERMEK- ÉS

IFJÚSÁGI MEGYEI BIRKOZÓ GÁLA

ÓCSA – 2012. MÁJUS 12.

 

KOVÁCS ALEX

I. HELYEZÉS

 

KIDS KÉZILABDA KUPA

KECSKEMÉT – 2012. MÁJUS 19.

 

KECSKEMÉT CSAPAT TAGJAKÉNT

 

LAJOS DÁVID

III. HELYEZÉS

 

XIV. ORSZÁGOS MAZSORETT FESZTIVÁL

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. MÁJUS 19.

 

PILLANGÓ CSAPAT

EZÜST MINŐSÍTÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

BARI DOMINIKA, TÓTH STELLA

GAJDÁN VIKTÓRIA, NAGY VIVIEN

KISJUHÁSZ BLANKA

 

SZIVÁRVÁNY CSAPAT

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

CZAKÓ GINA, VÍZHÁNYÓ LAURA

LÉNÁRT FANNI, CZAKÓ VIVIEN

MÉSZÁROS IZABELLA, CSORDÁS NÓRA

SIKÁR EVELIN

 

TITOK ORSZÁGOS ANGOL LEVELEZŐ VERSENY

BUDAPEST – 2012.

 

4. OSZTÁLY

 

VIKTOR CSABA

8. HELYEZÉS

 

STAR STUDENTS – 24. HELYEZÉS

 

PAPP MARTIN, GÁCSI KIRA, OTTÓ DORINA

 

5. OSZTÁLY

 

BRAIN GROUP – 7. HELYEZÉS

 

KARSAI ÁRON, VASS JÁNOS

CSERGŐ DÁNIEL

 

LŐRINCZ ALEXANDRA

18. HELYEZÉS

 

BENSE KONRÁD

21. HELYEZÉS

 

6. OSZTÁLY

 

BRIGHT FLOWERS – 23. HELYEZÉS

 

STÍR PETRA, FRICSKA FANNI

KOVÁCS BERTA, HOJSZA VIKTÓRIA

 

VIII. HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. MÁJUS 16.

 

93 INDULÓ CSAPATBÓL

 

VII. HELYEZÉS

TÖRTÉNELMI BÚVÁROK

CSÁNYI TAMÁS 5.M

BENCSIK SZABOLCS 5.M

CSERGŐ DÁNIEL 5.M

 

TÖBBI INDULÓ CSAPAT:

 

KETTŐ PLUSZ EGY -5.Z

ZOLTAI LILIÁNA, VÍZHÁNYÓ ANNA, BORBÉLY BERTA

 

TÖRI MANÓK – 5.Z

PALOTÁS FANNI, FODOR LILI, CSŐKE LUCA

 

HAJNALCSILLAG – 5.Z

NEMES BERNADETT, VARGA BIANKA, LAJOS ADRIENN

 

AGYASOKK – 5.Z-6.Z

SZEMERÉDI GÁBOR, RÁDI KRISTÓF, OROSZI OLIVÉR

 

TÖRTÉNELMVADÁSZOK – 7.Z

BÍBOK MARIANN, BÁNFALVI ANNA, TARÁNYI TIBOR

 

TÖRTÉNELEM KALANDORAI – 7.Z

LANTOS MELINDA, MOLNÁR VERA, ZSÍGÓ BOGLÁRKA

 

EREKLYE VADÁSZOK – 7.Z

KOVÁCS VIKTÓRIA, FEKETE ROXÁNA, NAGY MÓNIKA

 

ARANY KUPA ORSZÁGOS TORNAVERSENY

SZEGED – 2012. MÁJUS 12.

 

PROVICS PANNA 1.M

NEMES ADÉL 1.M

 

KIMAGASLÓ TELJESÍTMÉNY

 

EMEL KUPA

BAJA – 2012. ÁPRILIS 28.

 

KOCSIS MARCELL 5.A

 

100 MÉTER MELL

II. HELYEZÉS

 

100 MÉTER PILLANGÓ

III. HELYEZÉS

 

100 MÉTER HÁT

III. HELYEZÉS

 

FOCIKUPA

KECSKEMÉT – 2012. MÁJUS 13.

 

CZINEGE ESZTER 2.M

III. HELYEZÉS

 

BARÁTSÁGOS FOCI MÉRKŐZÉS

ALSÓMONOSTOR – 2012. MÁJUS 12.

 

PROVICS GERGŐ 3.M

SERES MÁRTON 3.M

III. HELYEZÉS

 

V. KOLON KUPA – FUTÁS

IZSÁK – 2012. MÁJUS 12.

 

FRICSKA ANNA 3.M

I. HELYEZÉS

 

BOULDER ÉS GYORSMÁSZÓ KUPA

KECSKEMÉT – 2012. MÁJUS 12.

 

MINI FIÚ BOULDER KATEGÓRIA

 

SCHULTZ BENJAMIN 2.M

I. HELYEZÉS

 

BUZÁS JÁNOS EMLÉKVERSENY

NYÁRLŐRINC – 2012. MÁJUS 01.

 

FRICSKA ANNA 3.M

 

1000 MÉTER

I. HELYEZÉS

 

3500 MÉTER

III. HELYEZÉS

 

NSI AQUATLON

BAJA – 2012. ÁPRILIS 26.

 

FRICSKA ANNA 3.M

I. HELYEZÉS

 

CSAPAT

I. HELYEZÉS

 

TKIKI MATEMATIKA HÁZIVERSENY

2012. ÁPRILIS 24.

 

1. ÉVFOLYAM

 

I. HELYEZÉS

OTTÓ TAMÁS

 

II. HELYEZÉS

HEGEDŰS JÁNOS

RÁDI ANNA

BALLABÁS ESZTER

 

III. HELYEZÉS

GÖRÖG NÁNDOR

 

2. ÉVFOLYAM

 

I. HELYEZÉS

FODOR SZILÁRD

 

II. HELYEZÉS

KARDOS TAMÁS

 

III. HELYEZÉS

BESZE VIKTÓRIA

 

3. ÉVFOLYAM

 

I. HELYEZÉS

SIKÁR EVELIN

 

II. HELYEZÉS

KONCZ GÁBOR

 

III. HELYEZÉS

KINCSES BARNABÁS

CSŐKE NÓRA

 

4. ÉVFOLYAM

 

I. HELYEZÉS

PAPP MARTIN

 

II. HELYEZÉS

OTTÓ DORINA

 

III. HELYEZÉS

CSERI NIKOLETT

 

NYUSZI BIRKOZÓ KUPA

GÁDOROS – 2012. ÁPRILIS 7.

 

KOVÁCS ALEX 5.M

I. HELYEZÉS

 

PROVICS GERGŐ 3.M

II. HELYEZÉS

 

BENDEGÚZ NYELVÉSZ VERSENY

MEGYEI FORDULÓ

2012. MÁRCIUS 30.

 

KARSAI ÁRON 5.M

IV. HELYEZÉS

 

SCHULTZ VIKTÓRIA

X. HELYEZÉS 4.Z

 

MAGYAR KUPA – FALMÁSZÁS

BUDAPEST – 2012. ÁPRILIS 01.

 

SCHULTZ BENJAMIN 2.M

 

NEHÉZSÉGI VERSENY – MINI KATEGÓRIA

II. HELYEZÉS

 

GYORSASÁGI VERSENY – MINI KATEGÓRIA

III. HELYEZÉS

 

DR. PAPP LÁSZLÓ BIRKÓZÓ

EMLÉKVERSENY (TERÜLETI)

SZENTES – 2012. MÁRCIUS 24.

 

KOVÁCS ALEX 5.M

I. HELYEZÉS

 

TÁNCVERSENY

TERÜLETI BAJNOKSÁG

2012. MÁRCIUS 3. – BAJA

MONYÓK ANNA 5.M

 

JUNIOR I. LATIN

II. HELYEZÉS

 

JUNIOR I. STANDRAD

II. HELYEZÉS

 

D NYOLCTÁNC ORSZÁGOS

BAJNOKSÁG

2012. MÁRCIUS 10. – BÉKÉSCSABA

 

MONYÓK ANNA 5.M

 

JUNIOR I.

II. HELYEZÉS

 

V. GERENC KUPA

2012. MÁRCIUS 11. – SZEKSZÁRD

 

MONYÓK ANNA 5.M

 

JUNIOR I. LATIN

I. HELYEZÉS

 

JUNIOR I. STANDARD

I. HELYEZÉS

 

20 ÉVES JUBILEIUMI

MAZSORETT GÁLA

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. MÁRCIUS 31.

 

RÉSZTVEVŐK:

KULCS CSENGE 6.Z

NÉMETH ANITA6.Z

MÉSZÁROS ZITA 6.Z

MÉSZÁROS IZABELLA 3.M

CZAKÓ GINA 2.Z

SÍKÁR EVELIN 3.M

CSORDÁS NÓRA 3.M

CZAKÓ VIVIEN 4.M

LÉNÁRT FANNI 4.M

VÍZHÁNYÓ LAURA 4.M

KISJUHÁSZ BLANKA 1.Z

GAJDÁN VIKTÓRIA 1.Z

TÓTH STELLA 3.Z

BARI DOMINIKA 3.Z

 

KENGURU MATEMATIKA VERSENY

MEGYEI FORDULÓ

 

PAPP MARTIN 4.M

IV. HELYEZÉS

 

CSÁNYI DÁVID 6.M

V. HELYEZÉS

 

GÁCSI KÍRA 4.M

VIII. HELYEZÉS

 

GYŐRI ESZTER 6.M

IX. HELYEZÉS

 

RÁDI KRISTÓF 5.Z

XIX. HELYEZÉS

 

DIÁKOLIMPIA – ÚSZÁS ORSZÁGOS DÖNTŐ

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 2012. MÁRCIUS 24.

 

GRAFL RUDOLF 7.M

 

100 M HÁT

VI. HELYEZÉS

 

100 M GYORS

VII. HELYEZÉS

 

VÖRÖS LUCA 5.Z

 

100 M HÁT

VIII. HELYEZÉS

 

50 M MELL

XIV. HELYEZÉS

 

BALOG IMSI KOSÁRLABDA

EMLÉKTORNA

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 2012. MÁRCIUS 31.

 

KINCSES BARNABÁS 3.M

ASZTALOS DÁVID 3.M

KONCZ GÁBOR 3.M

NEMES BENCE 3.M

 

KINCSES BARNABÁS

OKLEVELET KAPOTT KIVÁLÓ SPORTTELJESÍTMÉNYÉÉRT.

 

MEGYEI KÖLÉLUGRÓ DIÁKOLIMPIA

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. MÁRCIUS 28.

 

SZABADON VÁLASZTOTT KATEGÓRIA

 

RÁDI ANNA 1.Z

I. HELYEZÉS

 

ÖSSZETETT KATEGÓRIA

 

GÁCSI KÍRA 4.M

I. HELYEZÉS

BORBÉLY NOÉMI 6.Z

I. HELYEZÉS

RÁDI ANNA 1.Z

II. HELYEZÉS

 

GYORSASÁGI KATEGÓRIA

 

RÁDI ANNA 1.Z

II. HELYEZÉS

 

SERDÜLŐ KOROSZTÁLY

ENDRE ENIKŐ 5.M

II. HELYEZÉS

 

KATASZTRÓFAVÉDELMI IFJÚSÁGI VERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. MÁRCIUS 22.

 

VI. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

KÁDÁR JEREMI 8.B

LAJOS DÁVID 8.B

DORA VIKTÓRIA 8.B

BÍRÓ ISTVÁN 8.B

DAMÁSDI ANDRÁS 8.B

TÓTH SZABOLCS 8.B

 

CSALÁDI FUTÓFESZTIVÁL

KECSKEMÉT – 2012. MÁRCIUS 27.

 

FRICSKA ANNA 3.M

EGYÉNI ÉS CSAPAT

I. HELYEZÉS

 

MEGYEI MEZEI FUTÓBAJNOKSÁG

KECSKEMÉT – 2012. MÁRCIUS 22.

 

EGYÉNI – II. KORCSOPORT – LÁNY

 

FRICSKA ANNA 3.M

I. HELYEZÉS

 

EGYÉNI – III. KORCSOPORT – LÁNY

 

PAPP NÓRA 6.Z

II. HELYEZÉS

 

FRICSKA FANNI 6.M

III. HELYEZÉS

 

CSAPAT – III. KORCSOPORT – LÁNY

 

FRICSKA FANNI 6.M

PAPP NÓRA 6.Z

STÍR PETRA 6.M

TARJÁNYI DOROTTYA 6.Z

RÁDI MOLLI 6.Z

II. HELYEZÉS

 

PETŐFI KUPA

MEGYEI BIRKOZÓ VERSENY

KISKŐRÖS – 2012. MÁRCIUS 15.

 

PROVICS GERGŐ 3.M

I. HELYEZÉS

 

KOVÁCS ALEX 5.M

I. HELYEZÉS

 

SZENTESI KUPA

TERÜLETI KÉZILABDA – 2012.03.18.

 

CSERGŐ DÁNIEL 5.M

II. HELYEZÉS

 

NYELVÉSZ

ANYANYELVI TANULÁNYI VERSENY

 

TOVÁBBJUTOTT A MEGYEI FORDULÓBA:

 

SHULCTZ VIKTÓRIA 4.Z

KARSAI ÁRON 5.M

 

ZRÍNYI MATEMATIKA VERSENY MEGYEI FORDULÓ

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. FEBRUÁR 17.

 

PAPP MARTIN 4.M

12. HELYEZÉS

 

SOLYMOSI NÓRA 4.Z

17. HELYEZÉS

 

KARSAI ÁRON 5.M

17. HELYEZÉS

 

NEMES BERNADETT 5.Z

26. HELYEZÉS

 

CSÁNYI DÁVID 6.M

29. HELYEZÉS

 

AZ ELSŐ 20 HELYEZETT DÍJKIOSZTÓN

VETT RÉSZ KISKUNHALASON.

 

„SZÁLL AZ ÉNEK”

KISTÉRSÉGI NÉPDALÉNEKLÉSI TALÁLKOZÓ

DARVAS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS

EGYSÉGES PEDAGÓGISI SZAKSZOLGÁLAT

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. FEBRUÁR 19.

 

PAPP NÓRA 6.Z

I. HELYEZÉS

 

FEHÉR LILA 4.Z

II. HELYEZÉS

 

CZAKÓ CSABA 3.Z

KÜLÖNDÍJ

 

A TALÁLKOZÓN EREDMÉNYESEN

RÉSZT VETT:

 

TARJÁNYI ORSOLYA 6.Z

 

RISZI KUPA

MHSSZ MAGYAR KUPA

SZOLNOK – 2012. FEBRUÁR 25.

 

SERDÜLŐ KATEGÓRIA

 

MOLNÁR ESZTER 6.Z

II. HELYEZÉS

 

SZERTORNA VERSENY

SZEGVÁR – 2012. FEBRUÁR 25.

 

PROVICS PANNA 1.M

NEMES ADÉL 1.M

III. HELYEZÉS

 

TÉLI FOCI KUPA

KISKUNMAJSA – 2012. FEBRUÁR 7.

 

KHTK U7-ES CSAPAT TAGJAKÉNT

 

CZINEGE ESZTER 2.M

III. HELYEZÉS

 

XV. SC HÍRÖS-ÉP TÉLI KUPA 2012.

KECSKEMÉT – 2012. FEBRUÁR 18.

 

KHTK U7-ES CSAPAT TAGJAKÉNT

 

CZINEGE ESZTER 2.M

V. HELYEZÉS

 

BEVÁLASZTOTTÁK A TORNA

VÁLOGATOTTJÁBA MIVEL 4 GÓLT

RÚGOTT A CSAPAT 5 GÓLJÁBÓL.

 

MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ÚSZÓVERSENY

KECSKEMÉT – 2012. FEBRUÁR 16.

 

II. KORCSOPORT – MELL

 

KOCSIS MARCELL 5.A

I. HELYEZÉS

 

III. KORCSOPORT – 100 M GYORS

 

GRAFL RUDOLF 7.M

I. HELYEZÉS

 

III. KORCSOPORT – 100 M HÁT

 

GRAFL RUDOLF 7.M

I. HELYEZÉS

 

III. KORCSOPORT – 100 M HÁT

 

VÖRÖS LUCA 5.Z

I. HELYEZÉS

 

III. KORCSOPORT – 50 M MELL

 

VÖRÖS LUCA 5.Z

I. HELYEZÉS

 

MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ÚSZÓVERSENY

KECSKEMÉT – 2012. FEBRUÁR 16.

 

I. KORCSOPORT – MELL

 

KARSAI ZALÁN 2.M

II. HELYEZÉS

 

II. KORCSOPORT – HÁT

 

KOCSIS MARCELL 5.A

III. HELYEZÉS

 

III. HELYEZÉS

LENKEFI DAMJÁN 5.M

PROVICS GERGŐ 3.M

VIKOR CSABA 4.M

KOCSIS MARCELL 5.A

 

III. KORCSOPORT – MELL

 

KARSAI ÁRON 5.M

IV. HELYEZÉS

 

MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ÚSZÓVERSENY

KECSKEMÉT – 2012. FEBRUÁR 16.

 

I. KORCSOPORT – GYORS

 

KARSAI ZALÁN 2.M

VI. HELYEZÉS

 

II. KORCSOPORT – GYORS

 

LENKEFI DAMJÁN 5.M

VII. HELYEZÉS

 

II. KORCSOPORT – 50 M MELL

VIKOR CSABA 4.M

X. HELYEZÉS

 

III. KORCSOPORT – 100 M GYORS

FRICSKA FANNI 6.M

XI. HELYEZÉS

 

LŐRINCZ MÁRTON EMLÉKVERSENY

KOROND – 2012. FEBRUÁR 04.

 

SZABADFOGÁSÚ

BIRKÓZÁS 35 KG

 

KOVÁCS ALEX 5.M

I. HELYEZÉS

 

TKIKI FARSANG – 2012. FEBRUÁR 10-11.

 

Örülünk a kreatív, ötletgazdag jelmezeknek, produkcióknak! A legnagyobb ötlet díját mindenkinek kiosztjuk, de ezen kívül külön-külön is értékeljük a produkciókat a fellépés sorrendjében.

 

1.m

A legaranyosabb és legszorgosabb csapat

 

1.z

Legegységesebb, legmuzikálisabb csapat

 

2.m

Legötletesebb jelmezek, legváltozatosabb madarakkal

 

2.z

A legijesztőbb, de egyben legbarátságosabb csapat

 

3.m

Legmozgalmasabb történetet, legváltozatosabb zenével megjelenítő csapat

 

3.z

Legvidámabb, legszínesebb csapat

 

4.m

Legkorhűbb jelmezben előadott, legvidámabb produkció

 

4.z

A hidegben legmelegebb produkciót, legmozgalmasabban megjelenítő csapat

 

5.a

A legproblémamegoldóbb csapat

 

5.m

A legszélsőségesebb és legtoleránsabb csapat

 

5.z

A legfittebb és legvidámabb csapat

 

6.a

A legmodernebben táncoló csapat

 

6.m

A legelegánsabb és legstílusosabb előadás

 

6.z

A legösszehangoltabb produkció

 

7.a

A legviccesebb törpecsapat

 

7.mz

A legösszefogottabb társaság

 

8.b

A legoptimistább előadás

 

8.mz

A legösszetettebb és legátfogóbb történet

 

PETŐFI SÁNDOR VÁROSI KÖNYVTÁR

2012. FEBRUÁR 08.

MÓRA FELOLVASÓNAPON

RÉSZTVETT TANULÓINK:

 

SZEMERÉDI GÁBOR 5.Z

VÖRÖS LUCA 5.Z

VARGA BIANKA 5.Z

 

KOVÁCS ALEX 5.M

VARGA NIKOLETT 5.M

CSÁNYI DÁVID 5.M

BENCSIK SZABOLCS 5.M

VASS JÁNOS 5.M

GYŐRI BARBARA 5.M

KARSAI ÁRON 5.M

LŐRINCZ ALEXANDRA 5.M

 

TÓTH SZABOLCS 8.B

DORA VIKTÓRIA 8.B

 

LÁNCHÍD – DARVAS MEGYEI ATLÉTIKAI VERSENY

KECSKEMÉT – 2012. FEBRUÁR 11. (SZOMBAT)

 

KÖRFUTÁS

 

FRICSKA FANNI 6.M

III. HELYEZÉS

 

KÖRFUTÁS

 

STÍR PETRA 6.M

IV. HELYEZÉS

 

KÖRFUTÁS

 

PÁL LÁSZLÓ 8.M

IV. HELYEZÉS

 

LÁNCHÍD DARVAS KUPA

DARVAS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. JANUÁR 26.

 

III. KORCSOPORT – LÁNY

 

SÚLYLÖKÉS

 

TARJÁNYI ORSOLYA 6.Z

IV. HELYEZÉS

 

PAPP NÓRA 6.Z

V. HELYEZÉS

 

MAGASUGRÁS

 

PAPP NÓRA 6.Z

III. HELYEZÉS

 

KÖRFUTÁS

 

FRICSKA FANNI 6.M

I. HELYEZÉS

 

STÍR PETRA 6.M

II. HELYEZÉS

 

III. KORCSOPORT – FIÚ

 

MAGASUGRÁS

 

BENSE KONRÁD 5.M

II. HELYEZÉS

 

RÁDI KRISTÓF 5.Z

IV. HELYEZÉS

 

IV. KORCSOPORT – FIÚ

 

KÖRFUTÁS

 

PÁLI LÁSZLÓ 8.MZ

II. HELYEZÉS

 

SÚLYLÖKÉS

 

POLGÁR MARTIN 8.B

II. HELYEZÉS

 

JÁTÉKOS SOR- ÉS VÁLTÓVERSENY

DARVAS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. JANUÁR 26.

 

IV. HELYEZÉS

 

CSAPATTAGOK:

 

RÁDI ANNA 1.Z

BESZE VIKTÓRIA 2.M

CSEH NADIN 2.M

SCHULTZ BENJAMIN 2.M

FODOR SZILÁRD 2.M

POZSÁR BENCE 2.M

NEMES CSANÁD 2.M

FRICSKA ANNA 3.M

CSICSAI ZSUZSANNA 4.M

GÁCSI KIRA 4.M

RÉCZI MÁRK 4.M

BESZE LÁSZLÓ 4.M

SCHULTZ VIKTÓRIA 4.Z

MAKÁNY NÁNDOR 4.Z

MAGYAR FRUZSINA 5.A

KOCSIS MARCELL 5.A

 

SZÉP MAGYAR BESZÉD

KAZINCZY-VERSENY HÁZI FORDULÓ

KISKUNFÉLEGHYÁZA – 2012. JANUÁR 26.

 

5-6. ÉVFOLYAM

 

I. HELYEZÉS

FODOR LILI 5.Z

 

II. HELYEZÉS

KISS BETTINA 6.Z

 

III. HELYEZÉS

ZOLTAI LILIÁNA 5.Z

 

7-8. ÉVFOLYAM

 

I. HELYEZÉS

TÓTH SZABOLCS 8.B

 

II. HELYEZÉS

MOLNÁR VERA 7.Z

 

III. HELYEZÉS

LANTOS MELINDA 7.Z

 

HÚSOS TERÜLETI FOCI KUPA

JAKABASZÁLLÁS – 2012. JANUÁR 28.

 

III. HELYEZÉS

PROVICS GERGŐ 3.M

PÁL TAMÁS 3.M

MAKÁNY NÁNDOR 4.Z

 

DIÁKOLIMPIA – ÚSZÁS

VÁROSI DÖNTŐ

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2012. JANUÁR 24.

 

50 M GYORS

 

FRICSKA ANNA

III. HELYEZÉS

 

KARSAI ZALÁN

III. HELYEZÉS

 

LENKEFI DAMJÁN

III. HELYEZÉS

 

50 M HÁT

 

KOCSIS MARCELL

I. HELYEZÉS

 

MAKÁNY NÁNDOR

III. HELYEZÉS

 

100 M GYORS

 

GRAFL RUDOLF

I. HELYEZÉS

 

FRICSKA FANNI

100 M HÁT

 

GRAFL RUDOLF

I. HELYEZÉS

 

VÖRÖS LUCA

I. HELYEZÉS

 

50 M MELL

 

VÖRÖS LUCA

I. HELYEZÉS

 

KARSAI ZALÁN

I. HELYEZÉS

 

KOCSIS MARCELL

I. HELYEZÉS

 

KARSAI ÁRON

II. HELYEZÉS

 

VIKOR CSABA

III. HELYEZÉS

 

FRICSKA ANNA

III. HELYEZÉS

 

100 M MELL

 

FRICSKA FANNI

I. HELYEZÉS

 

4X50 M GYORSVÁLTÓ

 

I. HELYEZÉS

LENKEFI DAMJÁN

PROVICS GERGŐ

VIKOR CSABA

KOCSIS MARCELL

 

MEGYEI BIRKÓZÓ VERSENY

SEGESVÁR

2011. DECEMBER 10.

 

KOVÁCS ALEX 5.M

I. HELYEZÉS

 

DIÁKOLIMPIA – SPORTMÁSZÁS

KISKUNFÉLEGYHÁZA

2012. JANUÁR 21.

 

MOLNÁR ESZTER

II. HELYEZÉS

 

SCHULTZ BENJÁMIN

III. HELYEZÉS

 

SCHULTZ VIKTÓRIA

VIII. HELYEZÉS

 

XX. SZILVESZTERI FUTÁS

2011. DECEMBER 31.

KISKUNFÉLEGYHÁZA

 

FRICSKA ANNA 3.M

 

I. HELYEZÉS

 

BÖRZSÖNY EDZŐTÁBOR

2011. DECEMBER 11-13. – KEMENCE

 

LEGKITARTÓBB TÚRÁZÓ DÍJ

I. HELYEZÉS

 

FRICSKA ANNA 3.M

 

NSI DIÁKOLIMPIA – FUTÁS

2011. DECEMBER 11.

 

FRICSKA ANNA 3.M

II. HELYEZÉS

 

MŰVÉSZETI ISKOLÁS TÁNCVERSENY

 

JUNIOR 1. KEZDŐ STANDARD

I. HELYEZÉS

 

DONGÓ ZOLTÁN 7.A

 

HALÁSZLÉ KUPA ÚSZÓVERSENY

2011. NOVEMBER 26-27.

BAJA

 

KOCSIS MARCELL 5.A

 

50 MÉTER MELL

III. HELYEZÉS

 

50 MÉTER FIÚ PILLANGÓ

IV. HELYEZÉS

 

100 MÉTER FIÚ MELL

V. HELYEZÉS

 

100 MÉTER FIÚ VEGYES

VI. HELYEZÉS

 

MAZSORETT FESZTIVÁL

2011. NOVEMBER 27.

MEZŐKÖVESD

 

SZIVÁRVÁNY CSOPORT

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

 

CSAPATTAGOK:

MÉSZÁROS IZABELLA 3.M

CSORDÁS NÓRA 3.M

SÍKÁR EVELIN 3.M

CZAKÓ VIVIEN 4.M

LÉNÁRT FANNI 4.M

VÍZHÁNYÓ LAURA 4.M

 

PILLANGÓ CSOPORT

EZÜST MINŐSÍTÉS

 

CSAPATTAGOK:

GAJDÁN VIKTÓRIA 1.Z

KISJUHÁSZ BLANKA 1.Z

NAGY VIVIEN 1.Z

CZAKÓ GINA 2.Z

LŐRINCZ ZSÓFIA 2.M

 

ARANY JÁNOS MAGYAR VERSENY

ORSZÁGOS DÖNTŐ

BUDAPEST – 2011. DECEMBER 11.

 

4. ÉVFOLYAM

PAPP MARTIN 4.M

VI. HELYEZÉS

 

CSERI NIKOLETT 4.M

VIII. HELYEZÉS

5. ÉVFOLYAM

RÁDI KRISTÓF 5.Z

V. HELYEZÉS

 

KARSAI ÁRON 5.M

V. HELYEZÉS

 

KTE TÉLI FOCIKUPA

KECSKEMÉT-2011. DECEMBER 10.

 

II. HELYEZÉS

 

PROVICS GERGŐ 3.M

SERES MÁRTON 3.M

MAKÁNY NÁNDOR 4.Z

 

 

VÁROSI MESEMONDÓ VERSENY

PETŐFI SÁNDOR VÁROSI KÖNYVTÁR KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. NOVEMBER 23-24.

 

A VÁROSI MESEMONDÓ VERSENYRE JELENTKEZŐ 160 TANULÓBÓL

13 ALSÓ TAGOZATOS, 11 FELSŐ TAGOZATOS DIÁK, ISKOLÁNKBÓL

 

RÁDI ANNA 1.Z

GULYÁS REBEKA 1.M

SZABÓ DOMINIK 6.Z

OSZTÁLYOS TANULÓK

JUTOTTAK A DÖNTŐBE.

 

 

SAKKVERSENY

FÜLÖPJAKAB

2011. NOVEMBER 12.

 

CSÁNYI DÁVID 6.M OSZTÁLY

 

I. HELYEZÉS

 

 

ORSZÁGOS KÖTÉLUGRÓ VERSENY

2011. NOVEMBER 19. – TATA

 

CSAPATBAJNOKSÁG

PÁROS VERSENY

 

GÁCSI KIRA 4.M

BORBÉLY NOÉMI 6.Z

 

V. HELYEZÉS

 

 

 

KALOCSA KUPA ÚSZÓVERSENY

2011. NOVEMBER 13.

 

KOCSIS MARCELL 5.A

 

100 M GYORS            I. HELYEZÉS

100 M MELL                         I. HELYEZÉS

50 M HÁT                             I. HELYEZÉS

100 M VEGYES          I. HELYEZÉS

 

4X50 M GYORS VÁLTÓ

I. HELYEZÉS

 

VÖRÖS LUCA 5.Z

 

100 M MELL                III. HELYEZÉS

 

 

BÁCS-KISKUN MEGYEI

RÖVIDPÁLYÁS ÚSZÓBAJNOKSÁG

2011. OKTÓBER 29. – KISKUNFÉLEGYHÁZA

 

KOCSIS MARCELL 5.A

 

50 M PILLE – II. HELYEZÉS

100 M MELL – II. HELYEZÉS

100 M HÁT– III. HELYEZÉS

100 M GYORS – IV. HELYEZÉS

 

 

 

X. KÖRNYEZETVÉDELMI KUPA

2011. OKTÓBER 30. – KALOCSA

 

KOCSIS MARCELL 5.A

 

50 M MELL – II. HELYEZÉS

50 M HÁT – II. HELYEZÉS

50 M GYORS – IV. HELYEZÉS

 

4X50 FIÚ GYORSVÁLTÓ

III. HELYEZÉS

 

 

LAKÓTELEPI FUTÓVERSENY

2011. OKTÓBER 07. KISKUNFÉLEGYHÁZA

 

FRICSKA ANNA 3.M

I. HELYEZÉS

 

FRICSKA FANNI 6.M

I. HELYEZÉS

 

PAPP NÓRA 6.Z

II. HELYEZÉS

 

STÍR PETRA 6.M

III. HELYEZÉS

 

TARJÁNYI DOROTTYA 6.Z

RÁDI ANNA 1.Z

PÁLI LÁSZLÓ 8.M

V. HELYEZÉS

 

MAGYAR FRUZSINA 5.A. LAJOS DÁVID 8.B

VI. HELYEZÉS

 

BARTUCZ FANNI 5.A

VII. HELYEZÉS

 

BESZE LÁSZLÓ 4.M

VIII. HELYEZÉS

 

EÖTVÖS KUPA ORSZÁGOS BIRKOZÓ VERSENY

2011. OKTÓBER 08. – LAKITELEK

 

KOVÁCS ALEX 5.M

I. HELYEZÉS

 

BESZE LÁSZLÓ 4.M

IV. HELYEZÉS

 

ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA DUATLON

2011. OKTÓBER 08.

 

ÚJONC I. KORCSOPORT

 

FRICSKA ANNA 3.M

VI. HELYEZÉS

 

FEKETE PÁL EMLÉKVERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. SZEPTEMBER 24..

 

TÓTH SZIMONETTA 8MZ

SALLAI HAJNALKA 8MZ

FARAGÓ ATTILA 8MZ

CSÖME RENÁTA 8MZ

IV. HELYEZÉS

 

 

LAKÓTELEPI VÁROSI HORGÁSZVERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA

2011. OKTÓBER 01.

 

TÓTH GYÖRGY 7.M

I. HELYEZÉS

 

I. DABAS KUPA KLUBKÖZI TÁNCVERSENY

2011. SZEPTEMBER 24.

 

MONYÓK ANNA 5.M

 

D JUNIOR 1. STANDARD TÁNC

I. HELYEZÉS

 

D JUNIOR 1. LATIN

VIII. HELYEZÉS

 

BENKŐ MÁRTONNÉ

EMLÉKVERSENY

KLUBKÖZI TÁNCVERSENY

2011. SZEPTEMBER 25.

 

MONYÓK ANNA 5.M

 

D GYEREK 2. STANDARD TÁNC

I. HELYEZÉS

 

D GYEREK 2. LATIN

II. HELYEZÉS

 

HÍRÖS MARATON MEGYEI FUTÓVERSENY

2011. SZEPTEMBER 25.

 

830 M – LÁNY

FÉLMARATON

 

FRICSKA ANNA 3.M

I. HELYEZÉS

 

VÁROSI ŐSZI ATLÉTIKAI VERSENY

DARVAS JÓZSEF ÁLT. ISK. – 2011.09.21.

 

1999-ES SZÜLETÉSŰEK – LÁNYOK – TÁVOLUGRÁS

 

PAPP NÓRA 6.Z

I. HELYEZÉS

 

1999-ES SZÜLETÉSŰEK – LÁNYOK – 800 M

 

FRICSKA FANNI 6.M

I. HELYEZÉS

 

1999-ES SZÜLETÉSŰEK – LÁNYOK – 60 M

 

PAPP NÓRA 6.Z

II. HELYEZÉS

 

1999-ES SZÜLETÉSŰEK – LÁNYOK – 4X200 VÁLTÓ

 

PAPP NÓRA 6.Z

STÍR PETRA 6.M

RÁDI MOLLI 6.Z

FRICSKA FANNI 6.M

II. HELYEZÉS

 

VÁROSI ŐSZI ATLÉTIKAI VERSENY

DARVAS JÓZSEF ÁLT. ISK. – 2011.09.21.

 

1999-ES SZÜLETÉSŰEK – LÁNYOK – 800 M

 

STÍR PETRA 6.M

III. HELYEZÉS

 

2000-ES SZÜLETÉSŰEK – LÁNYOK – TÁVOLUGRÁS

 

BARTUCZ FANNI 5.A

III. HELYEZÉS

 

2000-ES SZÜLETÉSŰEK – FIÚK – TÁVOLUGRÁS

 

CSERGŐ DÁNIEL 5.M

I. HELYEZÉS

 

2000-ES SZÜLETÉSŰEK – FIÚK – 60 M

 

RÁDI KRISTÓF 5.Z

II. HELYEZÉS

 

2000-ES SZÜLETÉSŰEK – FIÚK – TÁVOLUGRÁS

 

RÁDI KRISTÓF 5.Z

III. HELYEZÉS

 

ID. CSANÁDI ISTVÁN ORSZÁGOS BIRKÓZÓ EMLÉKVERSENY

MEZŐHEGYES – 2011.09.17.

 

KOVÁCS ALEX 5.M

I. HELYEZÉS