2012-2013

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA – VÁROSI FORDULÓ

VÁROSI USZODA – 2013. JANUÁR 08.

 

I.HELYEZÉS

Grafl Rudolf

100 m gyors

Fricska Fanni

100 m gyors

Vörös Luca

50 m mell és 100 m hát

Kocsis Marcell

100 m hát és 100 m mell

Lenkefi Damján

100 m gyors

Nikula Kitti

50 m hát

Karsai Zalán

50 m mell

Karsai Áron

50 m mell és 100 m gyors

 

II. HELYEZÉS

Grafl Rudolf

100 m hát

Fricska Fanni

100 m mell

Papp Laura

50 m gyors és 50 m hát

Szabó Dominik

100 m gyors

Kámán Ákos

50 m mell

Karsai Zalán

50 m gyors

Hegedűs – Jász Lajos

50 m hát

 

III. HELYEZÉS

Fricska Anna

50 m gyors és 50 m mell

Benkő Laura

100 m mell

Szabó Dominik

100 m mell

Hegedűs- Jász Lajos

50 m mell

 

Tovább jutottak a megyei fordulóra!

 

XXI. SZILVESZTERI SZUPERINFÓ FUTÁS

KISKUNFÉLEGYHÁZA, 2012. DECEMBER 31.

 

FRICSKA ANNA ( 4.m. )

I. HELYEZÉS

 

PROVICS GERGŐ ( 4. m)

II. HELYZEZÉS

 

MAGYAR HEGY- ÉS SPORTMÁSZÓ SZÖVETSÉG

2012. évi Magyar Bajnokság

2012. december 09.

 

SCHULTZ BENJÁMIN

III. HELYEZÉS

NEHÉZSÉGI VERSENYMÁSZÁSBAN

MINI KATEGÓRIÁBAN

 

II. HELYEZÉS

BOULDER VERSENYMÁSZÁSBAN

MINI KATEGÓRIÁBAN

 

II. HELYEZÉS

GYORSASÁGI VERSENYMÁSZÁSBAN

MINI KATEGÓRIÁBAN

 

 

ARANY JÁNOS ANYANYELVI VERSENY – BUDAPEST

ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

6. évfolyam

KARSAI ÁRON

I. HELYEZÉS

 

RÁDI KRISTÓF

VII. HELYEZÉS

 

5. évfolyam

OTTÓ DORINA

VI. HELYEZÉS

 

SOLYMOSI NÓRA

XI. HELYEZÉS

 

MIKULÁS FUTÁS

CONSTANTINUM ÁLT. ISK.

2012. 12. 06.

 

II. korcsoport

FRICSKA ANNA

I. HELYEZÉS

III. korcsoport

TARJÁNYI DOROTTYA

II. HELYEZÉS

 

IV. korcsoport

VARGA ATTILA

I. HELYEZÉS

 

FRICSKA FANNI

II. HELYEZÉS

 

LAJOS EMESE

IV. HELYEZÉS

 

MIKULÁS KUPA

USZONYOS ÉS BÚVÁRÚSZÓ VERSENY

KECSKEMÉT – 2012. december 08.

 

KOCSIS MARCELL

 

4 x 100 m uszonyos gyors váltó

I. HELYEZÉS

 

50 m uszonyos gyors

II. HELYEZÉS

 

100 m uszonyos delfin úszás

III.HELYEZÉS

 

BÁCS-KISKUN MEGYEI

UTÁNPÓTLÁS BAJNOKSÁG

KISKUNFÉLEGYHÁZA

2012. december 09.

 

KOCSIS MARCELL

 

• 50 m pille

• 100 m mell

• 100 m gyors

• 100 m hát

• 200 m vegyes

 

I. HELYEZÉS

 

CZAKÓ GINA

 

• 100 m gyorsúszás

• 100 m hátúszás

III. HELYEZÉS

 

KARSAI ZALÁN

50 m mellúszás

III. HELYEZÉS

 

HEGEDŰS- JÁSZ LAJOS

 

• 50 m gyorsúszás

I. HELYEZÉS

• 50 m mellúszás

• 50 m hátúszás

II. HELYEZÉS

 
LOVAS PÉTER EMLÉKVERSENY

TEMESVÁR  – NOVEMBER 10.

 

KOCSIS MARCELL

50 m mell

I. HELYEZÉS

50 m. gyors

III. HELYEZÉS

 

KALOCSA KUPA ÚSZÓVERSENY

KALOCSA  – NOVEMBER 11.

 

KOCSIS MARCELL

100 mell, 100 hát, 100 gyors, 100 vegyes

I. HELYEZÉS

4 x 50 m. gyors váltó

II. HELYEZÉS

 

HEGEDŰS- JÁSZ LAJOS

 

2005.    évi születésű fiú mell 50 m

III. helyezés

2005. évi születésű fiú hát 50 m

V. helyezés

 

GRAFL RUDOLF

100 m gyors,

III. HELYEZÉS

100 m hát

III. HELYEZÉS

 

KARSAI ZALÁN

IV. HELYEZÉS

 

DARVAS KUPA FALMÁSZÓ VERSENY

 

SCHULTZ BENJAMIN

GYORSASÁGI VERSENY         III. HELY

BOULDER VERSENY               IV. HELY

ÜGYESSÉGI VERSENY                       IV. HELY

 

ÖSSZETETTBEN IV. HELY

 

 

CONSTANTINUM TEREMATLÉTIKA BAJNOKSÁG

2012. november 15.

III. és IV. korcsoport

30 m –es síkfutás:

Csergő Dániel              II. hely

Stír Petra         II. hely

Balla Henrietta       IV. hely

Rádi Kristóf                  IV. hely

Halász Gábor              V. hely

 

Helyből távolugrás:

Papp Nóra        I. hely

Csergő Dániel              II. hely

Halász Gábor        III. hely

Bense Konrád            III. hely

Fricska Fanni             IV. hely

Varga Klaudia          V. hely

 

Magasugrás:

Varga Klaudia                I. hely

Papp Nóra                                 I. hely

Bense Konrád              II. hely

Grafl Rudolf                   III. hely

 

Körfutás:

Fricska Fanni               I. hely

Varga Attila                 I. hely

Stír Petra                                 II. hely

Tarjányi Dorottya   IV.hely

Iskolánk megnyerte a versenyt összesítésben.

 

 

VELÜNK MAGADÉRT EGYESÜLET

FUTBALL TORNA

KECSKEMÉT – 2012. november 18.

 

CZINEGE ESZTER

CSAPATBAN – III. HELYEZÉS

valamint a I. helyezés a torna legjobb lány játékosa

 

RÁDI ROLAND

CSAPATBAN – III. HELYEZÉS

 

SERES MÁRTON ÉS PROVICS GERGŐ

CSAPATBAN – III. HELYEZÉS

valamint  Provics Gergő a I. helyezés a torna legjobb fiú játékosa

 

„SZÁLL AZ ÉNEK SZÁJRUL SZÁJRA”

KISTÉRSÉGI NÉPDALÉNEKLŐ  VERSENY

KTKIKI DARVAS ISKOLA

2012. november 14.

 

FELSŐS KATEGÓRIÁBAN:

PAPP NÓRA

I.          HELYEZÉS

 

Kiemelkedő szereplésért oklevelet kapott

NÉMETH ANITA

DOBOS JOHANNA

MAJOR BARBARA

 

XVI. CANTEMUS MEGYEI ÉNEKKARI TALÁLKOZÓ

KISKUNHALAS – 2012. november 16

Részt vevő kórusaink:

Felső tagozatos kórus

8. z. osztály kamarakórus

7. z. osztály kamarakórus

Campanella csengettyűs együtt

 

Az 1956-os  FORRADALOM ÉS SZABADSÁGHARC

EMLÉKÉRE RENDEZETT JÁRŐRVERSENYEN

SOLTVADKERT – 2012. október 27.

 

TARJÁNYI BENCE

KADÉT KATEGÓRIÁBAN

II. HELYEZÉS

 

BALÁZSI CSABA

KADÉT KATEGÓRIÁBAN

II. HELYEZÉS

 

SOLTI ORSZÁGOS MAZSORETT FESZTIVÁL

 SOLT  – 2012. november 17.

 

Részt vettek:

Csuka Noémi – Pillangó csoport

Kisjuhász Bianka – Pillangó csoport

Kormányos Ágnes – Pillangó csoport

Tóth Stella Amanda – Pillangó csoport

Udvari Bernadett – Pillangó csoport

Czakó Gina – Szivárvány csoport

Czakó Viven – Szivárvány csoport

Csordás Nóra – Szivárvány csoport

Lénárt Fanni – Szivárvány csoport

Mészáros Izabella – Szivárvány csoport

Sikár Evelin – Szivárvány csoport

Vizhányó Laura – Szivárvány csoport

Kulcs Csenge – Csillagfény csoport

Németh Anita – Csillagfény csoport

 

NÉMET HÁZIVERSENY

2012. NOVEMBER 08.

CSAPATVERSENY

 

1.HELYEZETT

Gondi Nikolett             7.a

Mészáros Zita             7.z

Benkő Laura                7.z

és

Virág Bence                 6.z

Schultz Viktória            5.z

Rádi Kristóf                 6.z

 

2.HELYEZETT

Rádi Molli                               7.z

Borbély Noémi 7.z

Baricza Réka               7.m

 

3.HELYEZETT

Szabó Dominik            7.z

Török Károly               8.a

 

ORSZÁGOS SZÉPÍRÓVERSENY

iskolai elődöntője

(fejlesztő foglalkozásra járó tanulók részére)

 

Továbbjutók:

Provics Panna 2.m.

Czinege Evelin            3. z.

Fricska Anna   4. m.

Czakó Csaba    4. z.

Körözsi Johanna         5. m.

Balla Henrietta 6. z.

Fábián Fanni   7. z.

 

A többi résztvevőnek is dicséret és emléklap jár.

Nagy Eliza       2. z.

Borzai Zsófia   3. m.

Patyi Alexandra                       3. z.

Réczica Gréta  5. z.

Patyi Fanni      5. m.

Nagy István      5. z.

Krisán Adelin   3. z.

 

VÁROSI MESEMONDÓ VERSENYEN SZEREPELTEK: 2012. 11. 16

 

PUTNOKI ZOLTÁN       1.Z

GAJDÁN VIKTÓRIA      2.Z

KISJUHÁSZ BLANKA   2.Z

FEKETE BÁLINT          2.Z

RÁDI ANNA      2.Z

SZABÓ LÚCIA RÉKA   3.Z

BARTOS BÁLINT         3.Z

HUSZÁR LILLA                        3.Z

 

MOLNÁR LAJOS EMLÉKVERSENY

GYULA –  2012. okt. 06.

 

KOCSIS MARCELL

200 m. mell, 50 m. pille

II. HELYEZÉS

 

200 m. gyors

III. HELYEZÉS

 

ORSZÁGOS  ÍJÁSZ VERSENY

MOHÁCS   – OKTÓBER 06.

 

CSÁNYI  TAMÁS

IV. HELYEZÉS

 

HORGÁSZVERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA LAKÓTELEPI NAPOK- október 06.

CSEH  NADIN

I. HELYEZÉS

 

 LAKÓTELEPI FUTÓVERSENY

2012. október 09.

ÉRMESEK:

 

I. HELYEZÉS

FRICSKA ANNA

PAPP NÓRA

 

II. HELYEZÉS

FRICSKA FANNI

PAPP LAURA

 

III. HELYEZÉS

STÍR PERTA

VARGA ATTILA

 

LAKÓTELEPI FUTÓVERSENY

2012. október 09.

PONTSZERZŐK:

 

IV. HELYEZÉS

TARJÁNYI DOROTTYA

SZABÓ DOMINIK

 

V. HELYEZÉS

RÁDI ANNA

VAS BIANKA

 

VI. HELYEZÉS

CZINEGE ESZTER

MÁK ATTILA

 

VII. HELYEZÉS

PAPP MARTIN

 

VIII. HELYEZÉS

NÉMETH ANNA

 

Az iskola az összesítésben a IV. helyen végzett.

 

DARVAS KUPA ATLÉTIKA VERSENY

DARVAS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

    2012. október 03.-04.

 

2001 –es születésűek

 

60 m-es síkfutás

BESZE LÁSZLÓ  III. HELYEZÉS

 

TÁVOLUGRÁS

BESZE LÁSZLÓ  II. HELYEZÉS

 

800 m-es futás

PAPP MARTIN  III. HELYEZÉS

 

4 x  1 körös váltófutás

II. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

BESZE LÁSZLÓ

KOCSIS MARCELL

FICSÓR KORNÉL

RÉCZI MÁRK

 

4 x  1 körös váltófutás

III. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

SCHULTZ VIKTÓRIA

GÁCSI KÍRA

RÁDI NIKOLETTA

MAGYAR FRUZSINA

 

2000 –es születésűek

 

TÁVOLUGRÁS

VARGA KLAUDIA  II. HELYEZÉS

 

4 x  1 körös váltófutás

II. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

CSERGŐ DÁNIEL

LAJOS ROLAND

KISS LÁSZLÓ

MÁK ATTILA

 

1999 –es születésűek

 

TÁVOLUGRÁS

 PAPP NÓRA  I. HELYEZÉS

 

800 m-es futás

FRICSKA FANNI  I. HELYEZÉS

STÍR PETRA     II. HELYEZÉS

 

4 x  1 körös váltófutás

II. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

FRICSKA FANNI

STÍR PETRA

LAJOS EMESE

PAPP NÓRA

 

1998 –es születésűek

 

800 m-es futás

VARGA ATTILA  II. HELYEZÉS

Ezek a tanulók  Kiskunfélegyháza „A” csapatában fognak szerepelni október 13-án

a Mészáros Gyula Atlétika Emlékversenyen.

 

Az iskola a IV. helyen végzett a 10 induló iskola közül.

 

Kiskunfélegyháza „B” csapatában fognak szerepelni :

Réczi Márk, Magyar Fruzsina, Csergő Dániel,

Bense Konrád, Mák Attila Vízhányó Anna.

 

Ők a Darvas Kupán IV.,V.,VI. helyezést értek el.

 

MÉSZÁROS GYULA ATLÉTIKA EMLÉKVERSENY

Darvas József Ált. Iskola –  2012. okt. 13.

 

2001 –es születésűek

 

60 m-es síkfutás

RÉCZI MÁRK    I. HELYEZÉS

 

TÁVOLUGRÁS

BESZE LÁSZLÓ  III. HELYEZÉS

 

4 x  1 körös váltófutás

I. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

KOCSIS MARCELL

RÉCZI MÁRK

 

II. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

BESZE LÁSZLÓ

FICSÓR KORNÉL

 

2000 –es születésűek

 

60 m-es síkfutás

VARGA KLAUDIA    II. HELYEZÉS

 

 

TÁVOLUGRÁS

VARGA KLAUDIA  III. HELYEZÉS

 

4 x  1 körös váltófutás

II. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

CSERGŐ DÁNIEL

LAJOS ROLAND

 

1999 –es születésűek

 

800 m-es futás

STÍR PETRA     I. HELYEZÉS

 

4 x  1 körös váltófutás

I. HELYEZÉS

CSAPATTAGOK:

STÍR PETRA

NÉMETH ANITA

LAJOS EMESE

PAPP NÓRA

1998 –es születésűek

 

800 m-es futás

 

VARGA ATTILA  II. HELYEZÉS

 

Kiskunfélegyháza „A”  csapata nyerte a versenyt összesítésben, Kiskunfélegyháza „ B” csapata lett a II. helyezett.

 

KALOCSAI ÚSZÓ EGYESÜLET által rendezett  XI. Környezetvédelmi Kupán

KALOCSA – 2012. október 21.

 

Kocsis Marcell 6.a

50 m mell, 50 m gyors, 50 m pille

4 x 50 m vegyes váltóban

I. helyezés

 

Hegedűs-Jász Lajos 1.m

50 m hátúszás

IV. helyezés

 

A  4 x 25 m –es fiú gyors váltó

II. helyezés

 

DUATLON DIÁKOLIMPIA

ORSZÁGOS DÖNTŐ

SZEKSZÁRD- OKTÓBER 13.

 

PAPP LAURA 1.M. oszt. tanuló

VII. HELYEZÉS

 

Nemzetközi Birkózó Verseny

SZERBIA – 2012. október 13.

 

KOVÁCS ALEX 6.m. oszt. tanuló

II. helyezést ért el.

 

NAGY SÁNDOR EMLÉKVERSENY OROSHÁZA  – szeptember 15.

 

KOCSIS MARCELL

50 pille, 100 m. hát

II. HELYEZÉS

100 m. gyors

III. HELYEZÉS

50 m mell

IV. HELYEZÉS

 

II. SOMAFON  VÁROSI TENISZVERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZA  – szeptember 16.

 

BENSE KONRÁD

I. HELYEZÉS

 

HORGÁSZVERSENY

KISKUNFÉLEGYHÁZI ISKOLÁK VERSENYE

KISKUNFÉLEGYHÁZA- szeptember 15.

I.          HELYEZÉS

CSAPATTAGOK

KINCSES BARNABÁS

FARAGÓ NIKOLETT

SZERI GÁBOR

 

II.         HELYEZÉS

CSAPATTAGOK

TÓTH GYÖRGY

KOZMA ROLAND

VINCZE ZSOLT

 

HÍRŐS FÉLMARATON

KECSKEMÉT- szeptember 30.

 

FRICSKA ANNA

1000 m

I.          HELYEZÉS

7 km

III. HELYEZÉS

 

PAPP MARTIN

1000 m

II.         HELYEZÉS

 

FRICSKA FANNI

1000 m

 

III. HELYEZÉS