Országos mezei futó verseny 2016

2016.04.05.
Gödöllő országos mezei futóverseny eredményei:
II. korcsoport Papp Laura Inez 6. helyezett
III. korcsoport Fricska Anna 6. helyezett

Erdemények

Versenyeredmények- Iskolai
Versenyző neve Verseny neve Verseny helyszíne Verseny

időpontja

Helyezés Felkészítő tanár neve
5.z

Rádi Anna

Terbe Ivett

Mészáros Maja

Kalányos Barbara

Vincze Zsolt

Zsigó Éva

Babinyecz Zsolt

Babinyecz Kolos

Kádár-Német Tamás

Kapus Eszter

Gajdán Viktória

Kisjuhász Blanka

Urbán Eszter

Nagy Vivien

Történelem verseny Kiskunfélegyháza Batthyány Ált. Isk.és A.M.I. 2015. december
5. m

Hegedűs János

Szabó BenedekHegedűs János

Szabó Benedek

Kiss Hanna

Nemes Adél

Ballabás Eszter

Gulyás Rebeka

Bánki-Horváth Zsófia

Majoros Marianna

Palotás László

Tarjányi AndrásMajoros Marianna

Palotás László

Tarjányi András

Fricska Gábor

Tarjányi  Bianka

Kollár Janka

Csonka mariann

Juhász Janka

Rojik Boglárka

Czinege Enikő

Történelem verseny Kiskunfélegyháza Batthyány Ált. Isk.és A.M.I. 2015. december
Versenyeredmények- Városi
Versenyző neve Verseny neve Verseny helyszíne Verseny

időpontja

Helyezés Felkészítő tanár neve
Oláh-Marcényi

Zsófia

 

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 1. hely Varga Katalin
Szeri Gábor

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 1. hely Varga Katalin
Ottó Dorina

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 3. hely Varga Katalin
Réczi Márk Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 3. hely Varga Katalin
Vikor Csaba

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 3. hely Varga Katalin
Ottó Tamás

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 4. hely Varga Katalin
Csuka Noémi

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 5.hely Varga Katalin
Kardos Tamás

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 5.hely Varga Katalin
Provics Panna

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 6.hely Varga Katalin
Sikár Evelin

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 7.hely Varga Katalin
Vas Bianka

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 7.hely Varga Katalin
Lénárt Fanni

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

60 m – es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 8.hely Varga Katalin
 

Szeri Gábor

Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 1.hely Varga Katalin
Fricska Anna

 

Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 2.hely Varga Katalin
Vikor  Csaba Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 4.hely Varga Katalin
Vas Bianka Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 4.hely Varga Katalin
Réczi Márk Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 5.hely Varga Katalin
Oláh-Marcényi Zsófia Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 5.hely Varga Katalin
Ottó Tamás Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 5.hely Varga Katalin
Czinege Eszter Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 6.hely Varga Katalin
Schultz Benjamin Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 6.hely Varga Katalin
Provics Gergő Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 7.hely Varga Katalin
Provics Panna Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 7.hely Varga Katalin
Görög Nándor Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 8.hely Varga Katalin
Lénárt Fanni Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 8.hely Varga Katalin
Besze László Darvas Kupa Atlétikaverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 8.hely Varga Katalin
Fricska Anna Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 1.hely Varga Katalin
Kovács Blanka Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 2.hely Varga Katalin
Szász-Kis Szabolcs Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 3.hely Varga Katalin
Hideg István Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 4.hely Varga Katalin
Czinege Eszter Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 4.hely Varga Katalin
Géri Dávid Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 4.hely Varga Katalin
Faragó Zsolt Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 5.hely Varga Katalin
Sikár Evelin Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 5.hely Varga Katalin
Szekeres Szintia Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 7.hely Varga Katalin
Papp Martin Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 7.hely Varga Katalin
Papp Tamás Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 7.hely Varga Katalin
Fodor Szilárd Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 7.hely Varga Katalin
Szabó Lúcia Darvas Kupa Atlétikaverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 8.hely Varga Katalin
Szeri Gábor

Kardos Tamás

Schultz Benjamin

Rádi Roland

4×1 körös váltófutás

2003 –as születésű fiúk

 

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 1.hely Varga Katalin
Ottó Tamás

Görög Nándor

Szabó Bátor

Hegedűs János

4×1 körös váltófutás

2004-es születésű fiúk

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 2.hely Varga Katalin
Oláh-Marcényi Zsófia

Major Barbara

Szekeres Szintia

Lőrincz Zsófia

4×1 körös váltófutás

2003-as születésű lányok

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 3.hely Varga Katalin
Réczi Márk

Besze László

Géri Dávid

Papp Martin

4×1 körös váltófutás

2001-es születésű fiúk

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 3.hely Varga Katalin
Csuka Noémi

Provics Panna

Majoros Mariann

Czinege Eszter

4×1 körös váltófutás

2004-es születésű lányok

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 2.hely Varga Katalin
Fricska Anna

Vas Bianka

Lénárt Fanni

Kovács Blanka

4×1 körös váltófutás

2002-es születésű lányok

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 2.hely Varga Katalin
Vikor Csaba Szász-Kis Szabolcs

Provics Gergő

Makány Nándor

4×1 körös váltófutás

2002-es születésű fiúk

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 3.hely Varga Katalin
Ottó Dorina

Kacziba Szabina

Körözsi Johanna

Czinege Eszter

 

4×1 körös váltófutás

2001-es születésű lányok

Darvas József Ált. Isk. 2015.09.21-22. 4.hely Varga Katalin
Szeri Gábor Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

60 m-es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03. 1. hely Varga Katalin
Vikor Csaba Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

60 m-es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 3. hely Varga Katalin
Réczi Márk Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

60 m-es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 3.hely Varga Katalin
Ottó Dorina Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

60 m-es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 4. hely Varga Katalin
Oláh-Marcényi Zsófia Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

60 m-es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 5.hely Varga Katalin
Szeri Gábor Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 1.hely
Nemes Csanád Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 3.hely
Fricska Anna Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

Távolugrás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 5.hely
Fricska Anna Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 1. hely
Kovács Blanka Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 2. hely
Vikor Csaba Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03 2. hely
Szász-Kis Szabolcs Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

800 m –es futás

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03. 3. hely
Csuka Noémi Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

4×1 körös váltófutás

2004-es születésű lányok

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03. 1.hely
Szeri Gábor Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

4×1 körös váltófutás

2003-es születésű fiúk

Darvas József Ált. Isk. 2015.10.03. 1.hely
Nemes Csanád Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

4×1 körös váltófutás

2003-es születésű fiúk

Darvas József Ált. Isk 2015.10.03. 1.hely
Kardos Tamás Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

4×1 körös váltófutás

2003-es születésű fiúk

Darvas József Ált. Isk 2015.10.03. 1.hely
Oláh Marcényi Zsófia Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

4×1 körös váltófutás

2003-es születésű lányok

Darvas József Ált. Isk 2015.10.03. 2.hely
Fricska Anna Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

4×1 körös váltófutás

2002-es születésű lányok

Darvas József Ált. Isk 2015.10.03.          1.hely
Papp Laura Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 1.hely
Fricska Anna Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 1.hely
Oláh-Marcényi Balázs Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 2.hely
Szeri Gábor Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 2.hely
Kincses Botond Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 3.hely
Lombos Miklós Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 3.hely
Oláh-Marcényi Zsófia Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 3.hely
Kovács Blanka Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 3.hely
Vikor Csaba Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 3.hely
Német Anna Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 4. hely
Szász Kis Szabolcs Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 4. hely
Ottó Dorina Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 4. hely
Oláh –Marcényi Péter Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 5. hely
Gondi Nikolett Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 5. hely
Czinege Eszter Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 5. hely
Ottó Tamás Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 5. hely
Réczi Márk Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 5. hely
Gulyás Réka Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 5. hely
Juhász Laura Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 6. hely
Gajdán Szabolcs Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 6. hely
Hideg István Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 6. hely
Papp Martin Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8. 6. hely
Görög Nándor Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8 7. hely
Lénárt Fanni Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8 7. hely
Papp Tamás Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8 7. hely
Koncz Levente Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8 8. hely
Provics Panna Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8 8. hely
Sikár Evelin Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8 8. hely
Provics Gergő Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8 8. hely
Besze László Lakótelepi futóverseny Petőfi Lakótelep 2015. október 8 8. hely
Papp Laura Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 1. hely
Fricska Anna Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13.
  1. hely
Gondi Nikolett Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13.
  1. hely
Oláh-Marcényi Balázs Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 3.hely
Csapateredmények

IV. korcsoportos  lányok

Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13.      1.hely
Tagjai:

Fricska Anna

Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 1.hely
Kovács Blanka Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13.
  1. hely
Ottó Dorina Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13.
  1. hely
Lénárt Fanni Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13.
  1. hely
Kacziba Szabina Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13.
  1. hely
II. korcsoportos lányok

Tagjai

Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13.
  1. hely
Papp Laura Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Gondi Nikolett Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Németh Anna Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Hegedűs Jász  Nikolett Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Nikula Kitti Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
IV. korcsoportos fiúk

Tagjai

Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Szász-Kis Szabolcs Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Papp Martin Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Vikor Csaba Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Géri Dávid Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
Réczi Márk Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13. 2. hely
III. korcsoportos  lányok

Tagjai

Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13
  1. hely
Oláh- Macényi Zsófia Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13 3.hely
Czinege Eszter Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13 3.hely
Sikár Evelin Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13 3.hely
Besze Viktória Mezei Futás-Diákolimpia

városi forduló

Kiskunfélegyháza

Vásártér

2015.október 13 3.hely
Versenyeredmények- Egyesületi
Versenyző neve Verseny neve Verseny helyszíne Verseny

időpontja

Helyezés Felkészítő tanár neve
Papp Laura

4. m

Budapest IRONKIDS

Nemzetközi

futóverseny

Budapest 2015. aug. 23. II. hely
Horváth Katica

3.z

Íjászat

Pusztai kategoria

Kiskunfélegyháza 2015.09.13. I. hely
Papp Martin

8.m

Csongrád-Szentes

Gátfutás 5,5 km

Csongrád 2015. 09.18. korcsoportjában 1. hely
Fricska Anna Hírös Maraton Kecskemét 2015. 09.27. I. hely
Versenyeredmények- Egyesületi
Versenyző neve Verseny neve Verseny helyszíne Verseny

időpontja

Helyezés Felkészítő tanár neve
Flóring Balázs Mezei Zoltán

Emléktorna

Kiskunfélegyháza 2015. 09.26. III. hely
Zoltai Zalán Mezei Zoltán

Emléktorna

Kiskunfélegyháza 2015. 09.26. III. hely
Kis Domonkos Mezei Zoltán

Emléktorna

Kiskunfélegyháza 2015. 09.26. III. hely
Bátyai Dorián Birkozás Kiskunfélegyháza 2015. 10.10. II. hely
Provics  Gergő Futóverseny

Futás 1000 m

Kiskunfélegyháza

Parkerdő

2015. 10.10. III. hely
Papp Martin

8. m

„Mozdulj Bács-Kiskun”

5700 m

Kiskunfélegyháza 2015. 10.10. III. hely
Versenyeredmények- Egyesületi
Versenyző neve Verseny neve Verseny helyszíne Verseny

időpontja

Helyezés Felkészítő tanár neve
Provics Gergő Box Eger 24-26 IV. hely
Horváth Katica

3.z

Íjászat

Pusztai kategória

Kiskunfélegyháza 2015. 09.13 I.hely
Papp Martin

8. m

Csongrád Szentes Gátfutás 5,5 km Csongrád 2015.09.18. Korcsoportjában I. hely
Besze Brigitta 3.z Lovas Nyílt Nap Honvéd pálya 2015. 10.03. Részt vett
Versenyeredmények- Megyei
Versenyző neve Verseny neve Verseny helyszíne Verseny

időpontja

Helyezés Felkészítő tanár neve
Papp Laura Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20. 1. hely
Fricska Anna Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20
  1. hely
Oláh Marcényi Zsófia Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20 7. hely
Oláh-Marcényi Balázs Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20 8. hely
Gondi Nikolett Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20 9. hely
Csapateredmény

II. korcsoportos lányok

Tagjai:

Papp Laura

 

Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20 IV. hely
Gondi Nikolett

 

Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20 IV. hely
Németh Anna Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20 IV. hely
Hegedűs -Jász Nikolett Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20 IV. hely
Nikula Kitti Megyei Mezei Diákolimpia Kecskemét 2015. október 20 IV. hely
 

8. évfolyam

Tagjai:

 

Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Papp Martin Bolyai megyei matematika Kecskemét         5.hely
Cseri Nikolett Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Ottó Dorina Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Csányi Gábor Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
7. évfolyam

Tagjai

Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Csőke Nóra Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Lőrincz Zsófia Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Sikár Evelin Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Kovács Blanka Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
  1. évfolyam

Tagjai

Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Oláh-Marcényi Zsófia Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Cseh Nadin Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Csáki Dóra Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely
Besze Viktória Bolyai megyei matematika verseny Kecskemét 5.hely

Mikulásfutás 2015

Mikulásfutás
2016. december 3.
Németh Anna 4.z 1. hely
Fricska Anna 8.m 1. hely