Tanáraink

Általános Iskola

Bata Ferencné matematika, kémia, term.ismeret, tan.szoba 5-8.
Bense Zoltán földrajz, könyvtár
Bokorné Varga Katalin 3.a osztálytanító
Borbélyné Csábi Beáta 4.z/1 osztálytanító, német
Bulyákiné Gubcsi Judit 3.a napközi, angol
Buknicz Brigitta gyógypedagógus
Csankovszki Márta 2.z osztálytanító
Deményi Zsófia történelem, tan.szoba 5-8
Erdélyi Szabolcs testnevelés
Fáber Judit 5.a osztályfőnök, magyar, ének, erkölcstan, tan.szoba 5-8.
Fábián Krisztina fejlesztő pedagógus
Fantolyné Makány Ildikó néptánc, rajz, hon- és népismeret, tan.szoba 5-8.
Fekete Imre 8.m osztályfőnök, technika, informatika, rendszergazd.
Halász Attiláné 1.z osztálytanító,  ének-zene 4.a, erkölcstan
Hegedűsné (dr.) Kállai Judit int.egység-vezető helyettes,
Jernei Anikó 1.z napközi, testnevelés 1.z, erkölcstan 4.
Kaszáné Oláh Csilla 2.a osztálytanító
Kátai-Urbánné Bajáki Beáta 2.z napközi, rajz 3.z/1, technika 4.z és 3.z/1
Kocsis Krisztina 6.m osztályfőnök, magyar, ének-zene, tan.szoba 5.
Kollárné Sallai Mária 3.z osztálytanító
Kósa Erika Matild 4.a osztálytanító, informatika, 4.a napközi
Kovács Ágnes 1.a napközi, testnevelés 1.a, technika 1.a
Kovácsné Nagy Erika 2.a napközi, testnevelés 4.a, technika 4.a
Bense Andrea 4.z/2 napközi, testnevelés 4.z/2
Besze Csilla 4.z/1 napközi, 4.z/1 testnevelés, 5.o term.ism.
Molnár Elvira 6.z osztályfőnök, ének, magyar
Nagy Sándor Zoltánné 4.z/2 osztálytanító, angol 3-4-5., erkölcstan 4.
Nagyné Mészáros Erika 7.z osztályfőnök, ének
Kovács Nóra német (óraadó)
Pelyva Imre Zoltán testnevelés, erkölcstan, 8.o biológia
Rádiné Petróczi Márta 5.z osztályfőnök, matematika
Répa Mónika 3.z napközi, rajz 3.z
Selyem Erika Lenke 8.z osztályfőnök, matematika, informatika, fizika
Solymosiné Antalicz Tünde fejlesztő pedagógus
Sörös Józsefné intézményvezető helyettes, napközi 3z
Szederkényi Barbara informatika, matematika
Tóth-Horti Zsuzsanna 1.a osztálytanító,
Vargáné Oláh Zsuzsanna Judit intézményvezető, biológia
Vass Viktória 7.m osztályfőnök, erkölcstan, angol
Szalkay Judit 4.a napközi, 4.a testnevelés
Keserű Szilvia pedagógiai asszisztens
Kovács Andrea iskolatitkár
Mizsei Istvánné HR ügyintéző


Művészeti Iskola
 

Kis-Fekete Vilmos intézményegység-vezető
Jankovszki Ferenc intézményegység- vezető helyettes
Bolla Julianna zongoratanár
Mester-Szabó Gabriella zongoratanár
Sejben Ilona zongoratanár
Pocskai Roland zongoratanár
Nemes Andrea zongoratanár
Pusker Imre zongoratanár
Hegyesi Judit hegedűtanár
Gyalus Erika gordonkatanár
Takács Gábor gitártanár
Benedek-Tein Edina fafúvótanár
Polyák Zsóka fuvolatanár
Kiskun Bernadett fuvolatanár
Szamosközi Beáta fafúvótanár
Benedek Péter rézfúvótanár
Laczkó Andrea rézfúvótanár
Városiné Benkő Gabriella rézfúvótanár
Takó Lajos ütőtanár
Szőke Gábor ütőtanár
Szeriné Bíró Ágnes hegedűtanár
Pekáry Andrea szolfézstanár
Pataki Ágnes szolfézstanár
Kósa István társastánctanár
Kis Virág képzőművésztanár
Répa Mónika drámajáték tanár
Harkai Csilla néptánc tanár
Fazekas Tamás korrepetítor
Gajdics Dávid fotó-videó tanár