Versenyző neve: Kovács Bence 2.A
Verseny: Libafesztivál Ludas Matyi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.11.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Mária 3.Z
Verseny: Falunap Kupa Lövészverseny, Városföld
Időpont: 2021.08.21.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bulyákiné Gubcsi Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Mária 3.Z
Verseny: Minősítő Lővészverseny, Városföld
Időpont: 2021.09.25.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bulyákiné Gubcsi Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Tibor 8.Z/2
Verseny: Minősítő Lövészverseny légpisztoly 40 lövés, Városföld
Időpont: 2021.09.25.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Tibor 8.Z/2
Verseny: Minősítő Lövészverseny, Városföld
Időpont: 2021.09.25.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Dongó-Gárgyán Iringó 8.Z/2
Verseny: Munkalovas, Isaszeg
Időpont: 2021.09.26.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Bence 2.A
Verseny: „LÚDAS MATYI FUTAMA” – UTCAI FUTÓVERSENY, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.07.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Jernei Anikó
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Bence 2.A
Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.08.28.
Eredmény: 2. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Jernei Anikó
—————————————————————
Versenyző neve: Balogh Viktória 4.A
Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 36. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Pintér Hunor 4.A
Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 17. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Módos Miléna 4.A
Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 38. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Ábel 4.A
Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 30. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Csuka Lilla 4.A
Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 5. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Oláh Marcényi Judit 4.A
Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 6. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Seres Vanda 4.A
Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 25. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Zentai Zeman 4.A
Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 19. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Fekete Ádám 8.Z/2
Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Kardos Jázmin 8.Z/2
Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Kardos Jázmin 8.z/2
Varga Judit 7.a.
Kiss Laura Hedvig 8.z/2
Dongó-Gárgyán Iringó 8.z/2
Hegedűs Dorka 8.z/2
Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Kékkői Kinga 6.a.
Böröczi Réka 7.a.
Hideg Zita 6.z.
Buri Dóra Zia 6.z.
Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csillag Zalán 6.a.
Borsos Dávid 6.a.
László Milán 6.z.
Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2021.09.28.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Benedek Péter 4.Z
Verseny: „A” I-II. korcsoportos Diákolimpia 2021/22. tanév körzeti döntő, Kecskemét
Időpont: 2021.09.27.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Böröczi Réka 7.A
Verseny: Lakótelepi futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Juhász Benedek 7.A
Verseny: Lakótelepi futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Gulyás Réka 7.Z
Verseny: Lakótelepi futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Módos Miléna 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 12. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Pintér Hunor 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Ábel 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 12. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Oláh-Marcényi Judit 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Balogh Viktória 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 11. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Csuka Lilla 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Rácz-Szabó Viktória 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Kádár Tamás 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: részt vett. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Zentai Zéman 4.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: Birkózó Diákolimpia, szabad-fogás területi válogató, Szentes
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: Birkózó Diákolimpia, Orosháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Fekete Olivér 5.z
Szemerédi Áron 5.z
Szeri Ágnes 5.z
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 78.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Hegedűs Liliána 5.z
Kapus Éva 5.z
Szűcs Gergő 5.z
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 71.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Juhász Lóránd 5.z
Borbély Bálint 5.z
Virág József 5.z
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 81.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Cseh Brenda 5.a
Horváth Anna 5.a
Pásztor Anna 5.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 125.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Fenyvesi Zsófia 5.a
Kulik Eszter 5.a
Varga Csenge 5.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 56.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Szatmári Iván 5.a
Varga Zoltán 5.a
Radics Dominik 5.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 135.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Görgei Ivett 5.a
Csőke Csenge 5.a
Kovács Ráhel 5.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 50.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Csölle Anna 5.a
Huszka Laura 5.a
Rigó Klára 5.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 65.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Borsos Dávid 6.a
Berecz Áron 6.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 141.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Bényi Blanka 5.z
Rádi Hanga 5.z
Török Hanna 5.z
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 74.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Csuka Nadin 6.z
Hideg Zita 6.z
Tóth Beatrix 6.z
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 147.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Levente 8.a
Farkas Liliána 8.a
Csenki Ákos 8.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 25.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Lajos János 8.a
Rácz-Szabó Alexandra 8.a
Vidéki Bálint 8.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 126.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Rigó Vince 7.a
Nyiki Krisztián 7.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 80.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Faragó Dávid 7.a
Fekete Ádám 8.z
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 28.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Bálint Milán 7.a
Szatmári Péter 7.a
Pék Dominik 7.a
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 132.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Besze Bíborka 8.z/1.
Takács Eszter 8.z/1.
Papp Noémi 8.z/1.
Verseny: Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza, Hősök Parkja
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 95.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Bence 2.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza Petőfi lakótelep
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Csáki Enikő 3.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: László Eszter 2.Z
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Vidéki Noémi 4.Z
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Fenyvesi Zsófia 5.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Kitti 3.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Nagy Máté 3.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 5.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Réczi Levente Sándor 3.A
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
Verseny: Lakótelepi futóverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Csillag Zalán 6.A
Verseny: Diákolimpia – kötöttfogás területi Bírkózó Verseny, Gyöngyös
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csillag Zalán 6.A
Verseny: Diákolimpia – kötöttfogás Országos Bírkózó Verseny, Kaposvár
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.a
Kis Barnabás 6.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyházi Batthyány L. Ált. Iskola
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 15.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 6.a
Borsos Dávid 6.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Ált. Iskola
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 38.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Attila 7.a
Nyiki Krisztián 7.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 9.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Pék Dominik 7.a
Zsibrita Dóra 7.a
Rigó Vince 7.a
Besze Zsófia 7.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 17.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Faragó Dávid 7.a
Kincses Botond 7.a
Kiss Csanád 7.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 25.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Balogh Viktória 4.a
Kovács Emese 4.a
Zsadányi Szaffi 4.a
Varga Tamás 4.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: Megyei 17. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kósa Erika Matild
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Ábel 4.a
Lenkefi Máté 4.a
Módos Miléna 4.a
Oláh-Marcényi Judit 4.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 34. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kósa Erika Matild
—————————————————————
Versenyző neve: Olajos Eszter 4.a
Dobos Eszter 4.a
Kiss Flóra 4.a
Rácz-Szabó Viktória 4.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 55. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kósa Erika Matild
—————————————————————
Versenyző neve: Fekete Olivér 5.z
Borbély Bálint 5.z
Szemerédi Áron 5.z
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 24.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Laura 5.a
Varga Csenge 5.a
Fenyvesi Zsófia 5.a
Rigó Klára 5.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Zoltán 5.a
Hegedűs-Jász Noémi 5.a
Radics Dominik 5.a
Retkes Tamás 5.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 44.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Endre Balázs 5.z
Kékkői Hunor 5.z
Pásztor Anna 5.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 27.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Görgei ivett 5.a
Csőke Csenge 5.a
Kovács Ráhel 5.a
Szeri Ágnes 5.z
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 33.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Gulyás Réka 6.z
László Milán 6.z
Fodor Petra 6.z
Urbán Milán 6.z
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 52.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Czakó Zoltán 8.A
Verseny: Serdülő kötöttfogású Diákolimpia döntő, Tatabánya
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Pelyva Imre Zoltán
—————————————————————
Versenyző neve: Szólya Borbála 3.z
Hegedűs Jázmin 3.z
Süveges Laura 3.z
Palatinus Attila Bulcsú
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Bianka Sára 3.a
Palásti Diána 3.a
Gríz Csanád Ernő 3.a
Ipacs Zoltán 3.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 31.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Csőke Kata 3.a
Nagy Máté 3.a
László Lili 3.a
Gálfi Zsuzsi 3.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 31.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Keresztesi Zsófia 3.a
Kecskeméti Balázs 3.a
Rabi Anna 3.a
Menyhárt Áron 3.a
Verseny: Bolyai Matematika Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 36.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Bolyai matematikaverseny, 4. z Mini matekosok: 32. hely
Hajnal Dóra
Seres Emma
Csenki Miranda
Vereb Nelli
Verseny: Bolyai Matematikaversny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 32. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Benedek Péter 4.z
László Ferenc 4.z
Csenki Szilárd 4.z
Polgár Dániel 4.z
Verseny: Bolyai Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 39.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Fricska Nóra 4.z
Vidéki Noémi 4.z
Malatinszki Leila 4.z
Verseny: Bolyai matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 51.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Szedlacsek Tünde 7.Z
Verseny: Majd én megmutatom Számítógépes Rajzpályázat, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Fodor Petra 6.Z
Verseny: Majd én megmutatom Számítógépes Rajzpályázat, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csuka Nadin 6.Z
Verseny: Majd én megmutatom Számítógépes Rajzpályázat, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Rádi Luca 7.Z
Verseny: Majd én megmutatom Számítógépes Rajzpályázat, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Judit 7.A
Verseny: Majd én megmutatom Számítógépes Rajzpályázat, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Pozsár Ákos 6.A
Verseny: Majd én megmutatom Számítógépes Rajzpályázat, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csenki Ákos 8.A
Verseny: Szent Benedek PG informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fekete Imre
—————————————————————
Versenyző neve: Nagy Krisztián 8.A
Verseny: Szent Benedek PG informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fekete Imre
—————————————————————
Versenyző neve: Hegedűs Jázmin
Palatinus Attila Bulcsú
Süveges Laura
Szólya Borbála
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kiss Natália
Miklós Boglárka
Nógrádi Lina
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 14.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kecskeméti Balázs
Keresztesi Zsófia
Palásti Diána
Rabi Anna
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 19.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Fenyvesi Bence
Gácsi Zoé
Huszka Bianka Sára
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 27.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Pozsár Dániel 8.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 5. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fekete Imre
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Liliána 8.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fekete Imre
—————————————————————
Versenyző neve: Rácz-Szabó Alexandra 8.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 10. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fekete Imre
—————————————————————
Versenyző neve: Bálint Milán 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Nyiki Krisztián 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Attila 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 9. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Judit 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 11. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Pék Dominik 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 12. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Kincses Botond 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 13. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Radics Bence 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 14. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Szatmári Péter 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 15. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Besze Zsófia 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 17. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Gazdik Bálint 7.A
Verseny: Szent Benedek PG Informatika verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 18. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Bálint Milán 7.a
Kincses Botond 7.a
Kiss Csanád 7.a
Verseny: PG-s német nyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Liliána 8.a
Lajos János 8.a
Pozsár Dániel 8.a
Verseny: PG-s német nyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Csenki Ákos 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Liliána 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Nagy Krisztián 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Rácz-Szabó Alexandra 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Krizsán Botond 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 5.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Kiss Gergő 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Pozsár Dániel 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Görög Bálint 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 9.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Zámbó András 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 11.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Levente 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 13.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Lajos János 8.A
Verseny: Agycsavaró Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 14.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Tibor 8.Z/2
Verseny: „GYŐR 750 OPEN” NEMZETKÖZI LÖVÉSZVERSENY, Győr
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Tibor 8.Z/2
Verseny: PeLE KUPA, Budapest
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Zita 6.Z
Verseny: Diákolimpia, birkózás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Zita 6.Z
Verseny: Birkózóverseny, Adács
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: IV. SZER-KO VAMAV KUPA, Adács
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Urbán Milán 6.Z
Verseny: Zongoraverseny, Kalocsa
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: 6z: Fodor Petra, Tóth Beatrix, Tóth Melinda Luca, Rácz-Szabó Réka
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 22.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: 6a: Farkas Nóra Izabella, Berecz Áron
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 28.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Kiss Barnabás 6.a
Hideg Balázs 6.a
Csillag Zalán 6.a
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 35.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Nagy Dominik 5. a
Csölle Anna 5. a
Csőke Csenge 5. a
Huszka Laura 5. a
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Fenyvesi Zsófia 5. a
Varga Csenge 5. a
Kulik Eszter 5. a
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 17.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Gáll Levente 2.Z
Verseny: IBK Nemzetközi Karate Verseny, Budapest
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Csankovszki Márta
—————————————————————
Versenyző neve: László Eszter 2.Z
Verseny: Balla József Emlékverseny, Kecskemét
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Csankovszki Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Csillag Zalán 6.A
Verseny: IV. SZer-Ko-Vamav Kupa Szabadfogas meghívásos Nemzetközi Birkozó verseny és gyermekgálaIV. SZer-Ko-Vamav Kupa Szabadfogas meghívásos Nemzetközi Birkozó verseny és gyermekgála, Adács
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Cuki magyarosok csapat
Hajnal Dóra 4. z
Csenki Miranda 4. z
Verseny: Bolyai Anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 27.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Jó magyarok csapat
Malatinszki Leila 4.z
Karádi Hanna 4.z
Lakatos Vanessza 4.z
Verseny: Bolyai Anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 36.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Magyar csajok csapata
Fricska Nóra 4.z
Vereb Nelli 4. z
Vidéki Noémi 4.z
Verseny: Bolyai Anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 38.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Boglárka, Nagy Krisztián, Rácz-Szabó Alexandra
Verseny: Szent Benedek Gimnázium angol versenye, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Vass Viktória Csilla
—————————————————————
Versenyző neve: Egyesületi csapattagok
Verseny: FTSI U11-es korcsoport foci, Csongrád
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Nóra 6.a
Samu Bodza 6.a
Berecz Ábel 6.a
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, Online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Rácz-Szabó Réka 6.z
Patai Emma 6.z
Horváth Fanni 6.z
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, Online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: László Milán 6.z
Zsígó Attila 6.z
Dora Tibor 6.z
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, Online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Uljanics Natasa 6.z
Gulyás Réka 6.z
Kiss Enikő 6.z
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, Online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Fekete Olivér 5.z
Borbély Bálint 5.z
Szabó Zsombor 5.z
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, Online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Szeri Ágnes 5.z
Balázs Noémi 5.z
Pallagi Dorka 5.z
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Rádi Hanga 5.z
Török Hanna 5.z
Tóth Daniella 5.z
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Pásztor Anna 5.a
Horváth Anna 5.a
Cseh Brenda 5.a
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Csölle Anna 5.a
Huszka Laura 5.a
Nagy Dominik 5.a
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Retkes Tamás 5.a
Bánszki Ádám 5.a
Görgei Ivett 5.a
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Rahel 5.a
Németh Viktória 5.a
Zahorecz Liliána 5.a
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, Online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Szatmári Iván 5.a
Obora Dominik 5.a
Gyenes Bence 5.a
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Csőke Csenge 5.a
Radics Dominik 5.a
Fenyvesi Zsófia 5.a
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Fodor Petra 6.z
Hideg Zita 6.z
Tóth Beatrix 6.z
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Major Edina 7.Z
Verseny: A Petőfi Sándor Városi Könyvtár és a Kiskunfélegyházi Közművelődési Egyesület rajzpályázata, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fantolyné Makány Ildikó
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: Diák I-es Szabadfogású Területi Bajnokság, Karcag
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csillag Zalán 6.A
Verseny: Diák I-es Szabadfogású Területi Bajnokság, Karcag
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: ESMTK által szervezett birkózóversenyen a Diák 1- es 42 kg- os fiúk között, Budapest
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: Diák 1- es szabadfogású országos bajnokság – Magyar Bajnok 42kg- ban, Somogyjádon
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Tibor 8.Z/2
Verseny: Európai Bajnokság, Nemzeti Lőtér Budapest
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: Serdülő Szabadfogású Válogató – Dr. Varga Béla Emlékverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csillag Zalán 6.A
Verseny: Serdülő Kötöttfogású Válogató – Dr. Varga Béla Emlékverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Nóra Izabella 6.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Csőke Csenge 5.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 20.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 6.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 10.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Nóra Izabella 6.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Ábel 4.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 11.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Módos Miléna 4.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 15.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Kiss Flóra 4.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 21.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Balogh Viktória 4.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 18.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Liliána 8.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Kecskeméti Balázs 3.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 29.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Laura 5.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 24.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Bianka 3.A
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 18.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Vereb Nelli 4.Z
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 32.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Vidéki Noémi 4.Z
Verseny: Nyelvész, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 37.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Seres Emma 4.z
Orsós Andrea Viktória 4.a
Verseny: Háziverseny 4. évfolyam, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Antal Dávid 4.a
Seres Vanda 4.a
Verseny: Háziverseny 4. évfolyam, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Tamás 4.a
Lenkefi Máté 4.a
Verseny: Háziverseny 4. évfolyam, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Csőke Csenge 5.a
Rigó Klára 5.a
Verseny: Háziverseny, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Szemerédi Áron 5.z
Balázs Noémi 5.z
Verseny: Háziverseny 5. évfolyam, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Hegedűs-Jász Noémi 5.a
Szende Viktória 5.a
Verseny: Háziverseny 5. évfolyam, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Szabó Zsombor 5.z
Kis Miklós 5.z
Verseny: Háziverseny 5. évfolyam, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Bálint Milán 7.a
Faragó Dávid 7.a
Kincses Botond 7.a
Verseny: Háziverseny 6-7. évfolyam, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Kiss Ramóna 6.a
Jéga-Szabó Dalma 6.z
Verseny: Háziverseny 6-7. évfolyam, Batthány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Nóra 6.a
Pozsár Balázs 6.a
Verseny: Háziverseny 6-7. évfolyam, Batthyány L. Ált. Isk.
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Kecskeméti Balázs 3.A
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 34.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Gulyás olívia 3.A
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 41.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Nagy Máté 3.A
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 55.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Menyhárt Áron 3.A
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 69.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Palásti Diána 3.A
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 73.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Ipacs Zoltán 3.A
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 76.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Gríz Csanád Ernő 3.A
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 86.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Bianka Sára 3.A
Verseny: Nyelvász Anyanyelvi verseny, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 16.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kecskeméti Balázs 3.A
Verseny: Nyelvász Anyanyelvi verseny, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 32.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Hegyi Luca 3.Z
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 15.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Hegedűs Jázmin 3.Z
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 23.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Szólya Borbála 3.Z
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 42.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Bulyáki Áron 3.Z
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 81.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Palatinus Attila Bulcsú 3.Z
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 86.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Fodor Kornél Dávid 3.Z
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 95.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Süveges Laura 3.Z
Verseny: Kenguru Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 110.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Laura 5.A
Verseny: Tudásbajnokság megyei döntő, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Lantos Lili 2.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Rácz Kornél 2.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Rádi Tünde 2.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Csáki Zita 1.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Csáki Enikő 3.A
Verseny: Platán futás, Kiwskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Kitti 3.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Nagy Máté 3.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Réczi Levente Sándor 3.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Bence 2.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Zentai Zéman 4.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Pintér Hunor 4.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Ipacs Zoltán 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 46.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Menyhárt Áron 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 67.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Szólya Borbála 3.Z
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 73.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Keresztesi Zsófia 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 100.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Hegedűs Jázmin 3.Z
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 106.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Gulyás Olívia 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 129.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Levente 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 130.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Hegyi Luca Anna 3.Z
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 135.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Nagy Máté 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 147.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kecskeméti Balázs 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 167.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Palásti Diána 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 173.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Gríz Csanád Ernő 3.A
Verseny: Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 195.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Rabi Anna 3.a
Vaslóczki Viktória Mária
Hegedűs Zsóka
Almás Zita
Verseny: XI. MCMDIAMANT uszonyos és búvárúszó verseny 4×100m-es gyorsúszás, Kaposvár
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Csuka Nadin 6.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Beatrix 6.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Gulyás Réka 7.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Bulyáki Bence 7.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Vidéki György 7.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Borsos Dávid 6.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Kékkői Kinga 6.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 8.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Böröczi Réka 7.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Juhász Benedek 7.A
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Szedlacsek Tünde 7.Z
Verseny: Platán futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Fenyvesi Bence 3.A
Verseny: ATSK Asztalitenisz Diákverseny, Szeged
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Fenyvesi Bence 3.A
Verseny: ATSK Asztalitenisz Diákverseny, Szeged
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Rabi Anna 3.A
Verseny: I. Jászkarajenői Szabadidős Lovasverseny, Jászkarajenő
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 6.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Menyhárt Áron 3.A
Verseny: Országos Vers-és prózamondó Találkozó, Budapest
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Kulik Eszrer 5.A
Verseny: Herman Otto Természettudományi Verseny, Kiskunfélegyhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Szatmári Iván 5.A
Verseny: Herman Ottó Természettudományi Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Görgei Ivett 5.A
Verseny: Herman Ottó Természettudományi Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Fekete Olivér 5.Z
Verseny: Herman Ottó Természettudományi Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Kisjuhász Bence 5.Z
Verseny: Herman Ottó Természettudományi Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: Herman Ottó Természettudományi Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 6.A
Verseny: Herman Ottó Természettudományi Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Beatrix ,Fodor Petra, Hideg Zita
Verseny: Maradjatok kíváncsiak!, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 5. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Laura Éva 5.A
Verseny: Tudásbajnokság megyei döntő, Online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 5.Z
Verseny: Tudásbajnokság, Online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Kincses Botond
Verseny: Kosárlabda, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Balázs 6.A
Verseny: Kiskun Kupa Id.Besze László Emlékverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csillag Zalán 6.A
Verseny: Kiskun Kupa Id.Besze László Emlékverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Vaczláv Gergő Gábriel 8.Z/2
Verseny: VI. Abonyi Országos Vadászkürt-, Mélyrézfúvós- és Rézfúvós Kamarazenei Fesztivál, Abony
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Zámbó András 8.A
Verseny: Platán Futás, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Pelyva Imre Zoltán
—————————————————————
Versenyző neve: Rácz Bíborka 7.a
Gazdik Robert 7. a
Radics Bence 7.a
Verseny: Tavaszköszöntő országos természetismereti verseny, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 2. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Pelyva Imre Zoltán
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Laura 5. a
Rigó Klára 5. a
Varga Csenge 5. a
Verseny: Helyismereti vetélkedő, Város
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Benedek Péter 4. z
Csenki Szilárd 4. z
Vidéki Noémi 4. z
Verseny: Helyismereti vetélkedő, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Gáll Levente 2.Z
Verseny: III. NAGY SÁNDOR KUPA 2022 (karate), Győr
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Csankovszki Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Gáll Levente 2.Z
Verseny: Tadashii Kupa, Budapest
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Csankovszki Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Szemerédi Kata 7.z
Szedlacsek Tünde 7.z
Szabó Andrea 7.z
Verseny: TITOK levelező verseny, Levelező
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 12.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Fodor Petra 6.z
Farkas Nóra 6.a
Rácz-Szabó Réka 6.z
Verseny: TITOK levelező verseny, Levelező
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 13.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Endre Balázs 5.z
Papp Noel 5.z
Kisjuhász Bence 5.z
Szemerédi Áron 5.z
Verseny: TITOK levelező verseny, Levelező
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 15. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Pallagi Dorka 5.z
Török Hanna 5.z
Rádi Hanga 5.z
Tóth Daniella 5.z
Verseny: TITOK levelező verseny, Levelező
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 21. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Csőke Csenge 5.a
Rigó Klára 5.a
Hegedűs-Jász Noémi 5.a
Szendi-Horváth Viktória 5.a
Verseny: TITOK levelező verseny, levelező
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 22. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Borbélyné Csábi Beáta
—————————————————————
Versenyző neve: Kincses Botond
Verseny: Kosárlabda, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Laura Éva 5.A
Verseny: Tudásbajnokság, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Kovács Ágnes
—————————————————————
Versenyző neve: Benedek Péter 4.z
Csenki Szilárd 4.z
Vidéki Noémi 4.z
Verseny: Helytörténeti verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 5.A
Verseny: Tudásbajnokság, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Laura Éva 5.A
Verseny: Tudásbajnokság országos döntő, online
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth-Horti Zsuzsanna
—————————————————————
Versenyző neve: Fekete Ádám 8z2
Varga Attila 7a
Nyiki Krisztián 7a
Gazdik Bálint 7a
Verseny: Bicaj-Ricsaj Közlekedési Csapatverseny, Nyíregyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fekete Imre
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Judit 7.A
Verseny: Kenguru matematika Verseny, Kisknfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 18. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csenki Ákos 8.A
Verseny: Kenguru matematika Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 11. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Besze Zsófia 7.A
Verseny: Kenguru matematika Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 22. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Csőke Csenge 5.A
Verseny: Kenguru matematika Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 20. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Borbély Bálint 5.Z
Verseny: Kenguru matematika Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 25. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: 7. a. Rácz Bíborka Kiss Csanád, Nyíki Krisztián
Verseny: Mezgés(z), Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Pelyva Imre Zoltán
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 6.A
Verseny: Tudásbajnokság, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Vass Viktória Csilla
—————————————————————
Versenyző neve: Huszka Laura 5.A
Verseny: Tudásbajnokság, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Vass Viktória Csilla
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Attila 7.A
Verseny: Tudásbajnokság, ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Vass Viktória Csilla
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Boglárka 8.a
Rácz-Szabó Alexandra 8.a
Nagy Krisztián 8.a
Verseny: Szent Benedek Angol Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Vass Viktória Csilla
—————————————————————
Versenyző neve: Nyiki Krisztián 7.a
Radics Bence 7.a
Varga Attila 7.a
Verseny: Szent Benedek Angol Verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 10. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Vass Viktória Csilla
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Melinda Luca 6.Z
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 24. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Csőke Csenge 5.A
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 22. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Ráchel 5.A
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 18. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Fenyvesi Zsófia 5.A
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 18. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Kulik Eszter 5.A
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 18. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Urbán Milán 6.Z
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 22. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Kis Barnabás 6.Z
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 21. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Bálint Milán
Pék Dominik
Szatmári Péter
Verseny: Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny, Szeged
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Kiss Laura Hedvig 8.Z/2
Verseny: Kenguru matematika Verseny eredmények, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 33. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Szatmári Iván 5.A
Verseny: Kenguru matematika Verseny eredmények, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 34. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Ráhel 5.A
Verseny: Kenguru matematika Verseny eredmények, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 36. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Rádiné Petróczi Mária Márta
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Nóra 6.A
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 16. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 6.A
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 19. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Fodor Petra 6.Z
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 19. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Csenki Ákos 8.A
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 14. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Levente 8.A
Verseny: Arany János anyanyelvi verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 5. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Szólya Borbála
Süveges Laura
Hegedűs Jázmin
Palatinus Attila
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 4. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Miklós Boglárka
Kiss Natália
Nógrádi Lina
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 14. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Rabi Anna
Kecskeméti Balázs
Keresztesi Zsófia
Palásti Diána
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 19. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Gácsi Zoé
Huszka Bianka Sára
Fenyvesi Bence
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 27. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Bokorné Varga Katalin
—————————————————————
Versenyző neve: Hajnal Dóra
Csenki Miranda
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 27. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Karádi Hanna
Malatinszki Leila
Lakatos Vanessza
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 36. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Vereb Nelli
VIdéki Noémi
Fricska Nóra
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 38. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné
—————————————————————
Versenyző neve: Bartos Botond 8.Z/2
Verseny: X. Ferenczy György Zongoraverseny-Nemzetközi Chopin zongoraverseny keretein belül megszervezett Lengyel Zenei Verseny (3. korcsoport), Lengyelország
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Bartos Botond 8.Z/2
Verseny: Bács-Kiskun megyei Zongoristák 18. Találkozója (Kalocsa), Kalocsa
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Bartos Botond 8.Z/2
Verseny: XVI. Országos Zongoraverseny, Nyíregyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Bartos Botond 8.Z/2
Verseny: VIII. Delley József Zongoraetűd Verseny, Kiskőrös
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 0. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Bartos Botond 8.Z/2
Verseny: Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola IV. Etűdversenye, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 1. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Bartos Botond 8.z/2
Kardos Jázmin 8.z/2
Réczi Anna 8.z/2
Verseny: XVII. Helyismereti vetélkedő 3. Korcsoport, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 5. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke
—————————————————————
Versenyző neve: Fodor Petra Dorka 6.z
Tóth Melinda Luca 6.z
Uljanics Natasa 6.z
Verseny: XVII. Helyismereti verseny, Móra Ferenc Múzeum
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 5.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Deményi Zsófia
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 6.a
Farkas Nóra 6.a
Szabó Zsombor 6.a
Verseny: XVII. Helyismereti verseny, Város
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 10.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Deményi Zsófia
—————————————————————
Versenyző neve: Kékkői Kinga 6.a
Samu Bodza 6.a
Verseny: XVII. Helyismereti verseny, Város
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 9.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Deményi Zsófia
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Liliána
Csenki Ákos
Pozsár Dániel
Farkas Levente
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 18. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Fodor Petra Dorka
Tóth Beatrix
Rácz-Szabó Réka
Tóth Melinda Luca
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 22.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Kis Barnabás
Hideg Balázs
Csillag Zalán
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 35. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Nóra Liliána
Berecz Áron
Lakatos Máté
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 28. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Ráhel 5.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 40. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Nóra Izabella 6.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 82. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 6.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 60.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Gulyás Réka helyett Tóth Melinda versenyzett 6.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 80.. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Fekete Olivér 5.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 64. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Ráhel 5.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 59. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Zahorecz Liliána 5.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 59. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Csőke Csenge 5.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 76. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Csölle Anna 5.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 58. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Németh Viktória 5.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 67. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Varga Csenge 5.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 67. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Horváth Anna Rebeka 5.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 72. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Kis Barnabás 6.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 60. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Áron 6.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 84. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Fodor Petra Dorka 6.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 70. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Melinda Luca 6.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 65. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Gulyás Réka 6.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 11. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Molnár Elvira
—————————————————————
Versenyző neve: Rácz Bíborka 7.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 55. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Juhász Benedek 7.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 44. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Kiss Csanád 7.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 41. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Pék Dominik 7.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 49. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Czakó Panna 7.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 38. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Görög Nóra 7.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 46. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Dobos Laura 7.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 39. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Dobos Bernadett 7.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 56. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Ökrös Léna 7.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 42. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Csáki Anikó 7.Z
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 65. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Csenki Ákos 8.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 68. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Farkas Liliána Hanna 8.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 74. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Hideg Boglárka 8.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 73. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Rácsz-Szabó Alexandra 8.A
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 73. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Tóth Angéla
—————————————————————
Versenyző neve: Nógrádi Mira 8.Z/1
Verseny: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Kkfhaza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 64. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve:
Csölle Anna 5. a
Csőke Csenge 5. a
Huszka Laura 5. a
Nagy Dominik 5. a
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza – ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 7. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Hegedűs-Jász Noémi 5. a
Radics Dominik 5. a
Szatmári Iván 5. a
Varga Zoltán 5. a
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza – ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 27. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Juhász Lilla 8. z/2
Kiss Laura 8. z/2
Tarjányi Hanna 8. z/2
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza – ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 27. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Dongó-Gárgyán Iringó 8. z/2
Fekete Ádám 8. z/2
Rigó Zsófia 8. z/2
Verseny: Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, Kiskunfélegyháza -ONLINE
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 30. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Fáber Judit
—————————————————————
Versenyző neve: Pozsár Balázs 7.A
Verseny: Kiskunfélegyházi Turul Koppány ÍjászatHSE 48, Tűzmadár Íjászatverseny, Kiskunfélegyháza
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 3. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Szederkényi Barbara
—————————————————————
Versenyző neve: Czakó Zoltán 8.a
Verseny: Kötöttfogású serdülő válogató, Nagykanizsa
Időpont: 2022. 09. 16.
Eredmény: 44563. helyezés
Felkészítő/Adminisztráló: Pelyva Imre Zoltán
—————————————————————