Atlétika

Lánchíd atlétikai verseny
Darvas Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
2018. 02.10.

Nemes Csanád távolugrás 3. hely
Németh Anna távolugrás 3. hely
Papp Laura körfutás 1. hely

Svédváltó

Svédváltó 2017.05.18 IV. kcs. vegyes csapat: II. hely: Besze Viktória, Kovács Blanka, Fricska Anna, Vass Bianka, Oláh- Marcényi Zsófia, Provics Gergő, Szeri Gábor, Kardos Tamás, Papp Tamás, Buri Gergő … Olvasd tovább

Atlétika pályabajnokság (megyei)

Atlétika pályabajnokság (megyei)
(2017.05.10.)

III. korcsoport leány:
600m III. hely: Papp Laura
4x100m váltó II. hely:  Csuka Noémi, Rádi Anna, Németh Anna, Papp Laura

  1. korcsoport leány: 1500m I. hely: Fricska Anna
  1. korcsoport fiú: távolugrás II. hely: Buri Gergő
    4x100m váltó II. hely: Kardos Tamás, Szeri Gábor, Kovács Erik, Buri Gergő

Fricska Anna 1500m-en, Buri Gergő távolugrásban kijutottak az országos atlétika pályabajnokságra!

Mezei futóverseny (megyei)

2017. 03. 21.

III. korcsoport leány:
Egyéni I. hely: Papp Laura

IV. korcsoport leány:
Egyéni I. hely: Fricska Anna

A mezei futóverseny további tagjai voltak: Kovács Blanka, Oláh-Marczényi Zsófia, Gondi Nikolett, Csuka Noémi, Németh Anna és Rádi Anna.

Fricska Anna és Papp Laura az egyéni I. helyezésükkel kvalifikálták magukat az április 11-én, Gödöllőn megrendezésre kerülő Országos Mezei Futóversenyre.

Mezei futás (körzeti)

Mezei futás (körzeti)
2017. 03. 08.

III. korcsoport leány:
Egyéni II. hely: – Papp Laura
Csapat III. hely:
– Papp Laura
– Gondi Nikolett
– Csuka Noémi
– Rádi Anna
– Németh Anna

IV. korcsoport leány:
Egyéni I. hely: – Fricska Anna
– Fricska Anna
– Kovács Blanka
– Oláh –Marczényi Zsófia
– Szabó Lucia
– Czakó Gina

Floorball

Tavasz kupa, floorball városi bajnokság
(2016/2017)
IV. korcsoport fiú:
II. hely:
– Szeri Gábor
– Provics Gergő
– Kovács Erik
– Seres Marcell

Lánchíd- Darvas Kupa

Lánchíd- Darvas Kupa
(2017. 02. 11.)

III. korcsoport leány:
1000m II. hely: Papp Laura

IV. korcsoport leány: 1000m
II. hely: Fricska Anna

IV. korcsoport fiú: Távolugrás
II. hely: Buri Gergő

IV. korcsoport fiú: 60m
III. hely: Szeri Gábor

Asztalitenisz területi diákolimpia

Kecskemét
2016. 11. 28.

II. korcsoport fiú:
Csapat II. hely: – Lombos Miklós, Kisjuhász Roland
Egyéni II. hely: – Lombos Miklós
III. hely: – Kisjuhász Roland

Lombos Miklós és Kisjuhász Roland a területi diákolimpián elért egyéni és csapat teljesítménye alapján kvalifikálta magát a decemberi megyei asztalitenisz diákolimpiára!

Consti Kupa

Consti Kupa20161123_152402
2016.11.23

2005 leány:

30m III. hely: – Németh Anna
Helyből távolugrás I. hely: – Németh Anna

2004 leány:

30m II. hely: – Csuka Noémi

2004 fiú:

Helyből távolugrás III. hely: – Ottó Tamás20161123_152925

2003 leány:

30m I. hely: – Oláh- Marcényi Zsófia
Helyből távolugrás II. hely: – Oláh- Marcényi Zsófia

2003 fiú:

30m II. hely: – Szeri Gábor

2002 leány:

Helyből távolugrás II. hely: – Fricska Anna

2002 fiú:

30m III. hely: – Kovács Erik
Helyből távolugrás III. hely: – Kovács Erik

  1. korcsoport fiú:

Súlylökés III. hely: – Szeri Gábor

  1. korcsoport fiú:

Függeszkedés II. hely: – Kardos Tamás
– Papp Tamás
– Kovács Erik

III. korcsoport fiú- leány:

Szembe váltófutás II. hely: – Csuka Noémi
– Rádi Anna
– Papp Laura
– Németh Anna
– Görög Nándor
– Bajáki Attila
– Oláh- Marcényi Balázs
– Ottó Tamás