Svédváltó

Svédváltó 2017.05.18 IV. kcs. vegyes csapat: II. hely: Besze Viktória, Kovács Blanka, Fricska Anna, Vass Bianka, Oláh- Marcényi Zsófia, Provics Gergő, Szeri Gábor, Kardos Tamás, Papp Tamás, Buri Gergő … Olvasd tovább

Atlétika pályabajnokság (megyei)

Atlétika pályabajnokság (megyei)
(2017.05.10.)

III. korcsoport leány:
600m III. hely: Papp Laura
4x100m váltó II. hely:  Csuka Noémi, Rádi Anna, Németh Anna, Papp Laura

  1. korcsoport leány: 1500m I. hely: Fricska Anna
  1. korcsoport fiú: távolugrás II. hely: Buri Gergő
    4x100m váltó II. hely: Kardos Tamás, Szeri Gábor, Kovács Erik, Buri Gergő

Fricska Anna 1500m-en, Buri Gergő távolugrásban kijutottak az országos atlétika pályabajnokságra!

Mezei futóverseny (megyei)

2017. 03. 21.

III. korcsoport leány:
Egyéni I. hely: Papp Laura

IV. korcsoport leány:
Egyéni I. hely: Fricska Anna

A mezei futóverseny további tagjai voltak: Kovács Blanka, Oláh-Marczényi Zsófia, Gondi Nikolett, Csuka Noémi, Németh Anna és Rádi Anna.

Fricska Anna és Papp Laura az egyéni I. helyezésükkel kvalifikálták magukat az április 11-én, Gödöllőn megrendezésre kerülő Országos Mezei Futóversenyre.

Mezei futás (körzeti)

Mezei futás (körzeti)
2017. 03. 08.

III. korcsoport leány:
Egyéni II. hely: – Papp Laura
Csapat III. hely:
– Papp Laura
– Gondi Nikolett
– Csuka Noémi
– Rádi Anna
– Németh Anna

IV. korcsoport leány:
Egyéni I. hely: – Fricska Anna
– Fricska Anna
– Kovács Blanka
– Oláh –Marczényi Zsófia
– Szabó Lucia
– Czakó Gina

Floorball

Tavasz kupa, floorball városi bajnokság
(2016/2017)
IV. korcsoport fiú:
II. hely:
– Szeri Gábor
– Provics Gergő
– Kovács Erik
– Seres Marcell

Lánchíd- Darvas Kupa

Lánchíd- Darvas Kupa
(2017. 02. 11.)

III. korcsoport leány:
1000m II. hely: Papp Laura

IV. korcsoport leány: 1000m
II. hely: Fricska Anna

IV. korcsoport fiú: Távolugrás
II. hely: Buri Gergő

IV. korcsoport fiú: 60m
III. hely: Szeri Gábor

Asztalitenisz területi diákolimpia

Kecskemét
2016. 11. 28.

II. korcsoport fiú:
Csapat II. hely: – Lombos Miklós, Kisjuhász Roland
Egyéni II. hely: – Lombos Miklós
III. hely: – Kisjuhász Roland

Lombos Miklós és Kisjuhász Roland a területi diákolimpián elért egyéni és csapat teljesítménye alapján kvalifikálta magát a decemberi megyei asztalitenisz diákolimpiára!

Consti Kupa

Consti Kupa20161123_152402
2016.11.23

2005 leány:

30m III. hely: – Németh Anna
Helyből távolugrás I. hely: – Németh Anna

2004 leány:

30m II. hely: – Csuka Noémi

2004 fiú:

Helyből távolugrás III. hely: – Ottó Tamás20161123_152925

2003 leány:

30m I. hely: – Oláh- Marcényi Zsófia
Helyből távolugrás II. hely: – Oláh- Marcényi Zsófia

2003 fiú:

30m II. hely: – Szeri Gábor

2002 leány:

Helyből távolugrás II. hely: – Fricska Anna

2002 fiú:

30m III. hely: – Kovács Erik
Helyből távolugrás III. hely: – Kovács Erik

  1. korcsoport fiú:

Súlylökés III. hely: – Szeri Gábor

  1. korcsoport fiú:

Függeszkedés II. hely: – Kardos Tamás
– Papp Tamás
– Kovács Erik

III. korcsoport fiú- leány:

Szembe váltófutás II. hely: – Csuka Noémi
– Rádi Anna
– Papp Laura
– Németh Anna
– Görög Nándor
– Bajáki Attila
– Oláh- Marcényi Balázs
– Ottó Tamás

Mészáros Gyula Emlékverseny

Kiskunfélegyháza – 2016. október 08.
Felkészítő tanárok: Erdélyi Szabolcs, Pelyva Imre, Varga Katalin

2005 leány  60m II. hely: – Rádi Anna
2005 leány Távolugrás III. hely: – Rádi Anna
2005 leány  800m I. hely: – Papp Laura
2005 fiú  800m II. hely: – Oláh- Marcényi Balázs
2004 fiú 800m I. hely: – Görög Nándor
2003 fiú 60m I. hely: – Szeri Gábor
2002 fiú 800m III. hely: – Provics Gergő
2005 leány: 4x200m váltó I. hely: – Németh Anna, Rádi Anna
2005 fiú: 4x200m váltó I. hely: – Bajáki Attila, Terjék Ádám
2004 leány: 4x200m váltó III. hely: – Csuka Noémi, Provics Panna
2004 fiú: 4x200m váltó II. hely: – Ottó Tamás, Görög Nándor, Szabó Bátor, Oláh- Marcényi Balázs
2003 fiú: 4x200m váltó I. hely: – Szeri Gábor, Kardos Tamás
2002 leány: 4x200m váltó II. hely: – Vas Bianka, Kovács Blanka