Eredmények 2021 szeptember

Versenyző neve: Kovács Bence 2.A

Verseny: Libafesztivál Ludas Matyi futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.11.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara

—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Mária 3.Z

Verseny: Falunap Kupa Lövészverseny, Városföld

Időpont: 2021.08.21.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bulyákiné Gubcsi Judit

—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Mária 3.Z

Verseny: Minősítő Lővészverseny, Városföld

Időpont: 2021.09.25.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bulyákiné Gubcsi Judit

—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Tibor 8.Z/2

Verseny: Minősítő Lövészverseny légpisztoly 40 lövés, Városföld

Időpont: 2021.09.25.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke

—————————————————————
Versenyző neve: Tóth Tibor 8.Z/2

Verseny: Minősítő Lövészverseny, Városföld

Időpont: 2021.09.25.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke

—————————————————————
Versenyző neve: Dongó-Gárgyán Iringó 8.Z/2

Verseny: Munkalovas, Isaszeg

Időpont: 2021.09.26.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Selyem Erika Lenke

—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Bence 2.A

Verseny: „LÚDAS MATYI FUTAMA” – UTCAI FUTÓVERSENY, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.07.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Jernei Anikó

—————————————————————
Versenyző neve: Kovács Bence 2.A

Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.08.28.

Eredmény: 2. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Jernei Anikó

—————————————————————
Versenyző neve: Balogh Viktória 4.A

Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 36. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea

—————————————————————
Versenyző neve: Pintér Hunor 4.A

Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 17. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea

—————————————————————
Versenyző neve: Módos Miléna 4.A

Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 38. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea

—————————————————————
Versenyző neve: Berecz Ábel 4.A

Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 30. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea

—————————————————————
Versenyző neve: Csuka Lilla 4.A

Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 5. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea

—————————————————————
Versenyző neve: Oláh Marcényi Judit 4.A

Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 6. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea

—————————————————————
Versenyző neve: Seres Vanda 4.A

Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 25. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea

—————————————————————
Versenyző neve: Zentai Zeman 4.A

Verseny: Mezei Futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 19. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Bense Andrea

—————————————————————
Versenyző neve: Fekete Ádám 8.Z/2

Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 3. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara

—————————————————————
Versenyző neve: Kardos Jázmin 8.Z/2

Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara

—————————————————————
Versenyző neve:  Kardos Jázmin 8.z/2

Varga Judit 7.a.

Kiss Laura Hedvig 8.z/2

Dongó-Gárgyán Iringó 8.z/2

Hegedűs Dorka 8.z/2

Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara

—————————————————————
Versenyző neve:  Kékkői Kinga 6.a.

Böröczi Réka 7.a.

Hideg Zita 6.z.

Buri Dóra Zia 6.z.

Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 3. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara

—————————————————————
Versenyző neve:  Csillag Zalán 6.a.

Borsos Dávid 6.a.

László Milán 6.z.

Verseny: Mezei futóverseny, Kiskunfélegyháza

Időpont: 2021.09.28.

Eredmény: 3. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Kis Barbara

—————————————————————
Versenyző neve: Benedek Péter 4.Z

Verseny: “A” I-II. korcsoportos Diákolimpia 2021/22. tanév körzeti döntő, Kecskemét

Időpont: 2021.09.27.

Eredmény: 1. helyezés

Felkészítő/Adminisztráló: Nagy Sándor Zoltánné