2017-18 eredmények

EREDMÉNYEK 2017/2018. TANÉV
NÉV OSZTÁLY SPORTÁG KATEGÓRIA HELY. HELYSZÍN IDŐPONT EGYÉB
Czakó Zoltán 4.a birkózás egyéni 2. Tázlár 2017.09.10 Egyesületi
Zsigó Attila 2.z duatlon(futás-úszás) csoport 3. Csongrád Egyesületi
Juhász Laura 4.z/2 Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Kiss Laura 4.z/2 Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Hegedűs Dorka 4.z/2 Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Magyari Szbolcs 4.z/2 Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Tarjányi Hanna 4.z/2 Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Szedlacsek Szintia 5.z Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Vízhányó Eszter 5.z Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Farkas Dominik 6.m Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Turcsányi Mátyás 6.m Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Czinege Enikő 7.m Diáknap játkos,sportos vetélkedő csoport 2. Kiskunfélegyháza 2017.09.27 iskolai városi
Major Dávid 4.z/1 “Társam a ló” rajzpályázat alsó tagozat 3. Kiskunfélegyháza, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 2017.09.27 iskolai városi
Németh Anna távolugrás III.-IV. korcsop. Lány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Rádi Anna távolugrás III.-IV. korcsop. Lány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Czinege Eszter távolugrás III.-IV. korcsop. Lány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Oláh-Marcényi Zsófia távolugrás III.-IV. korcsop. Lány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Besze Viktória távolugrás III.-IV. korcsop. Lány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Vidéki Szilárd távolugrás III.-IV. korcsop. Fiú 4. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Ottó Tamás távolugrás III.-IV. korcsop. Fiú 4. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Nemes Csanád távolugrás III.-IV. korcsop. Fiú 4. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Kardos Tamás távolugrás III.-IV. korcsop. Fiú 4. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Vidéki Szilárd váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Ottó Tamás váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Nemes Csanád váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Kardos Tamás váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Görög Nándor váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Németh Anna váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Rádis Anna váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Czinege Eszter váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Oláh-Marcényi Zsófia váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Besze Viktória váltó III.-IV. korcsop. Fiú-leány 6. Atlétika ügyességi csapatbajnokság iskolai megyei
Sikár Evelin Együtt-Lét c. számítógépes rajzpályázat közönségdíj közönségdíj Szarvasi Szilvanapok 2017.09.09 iskolai országos
Zsigó Éva 7.z Együtt-Lét c. számítógépes rajzpályázat közönségdíj közönségdíj Szarvasi Szilvanapok 2017.09.09 iskolai országos
Kapus Eszter 7.z Együtt-Lét c. számítógépes rajzpályázat közönségdíj közönségdíj Szarvasi Szilvanapok 2017.09.09 iskolai országos
Papp Laura futás 1. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Vízhányó Gáspár futás 1. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
László Milán futás 2. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Bulyáki Bence futás 3. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Gajdán Szabolcs futás 3. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Rádi Anna futás 4. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Buri Dóra Zia futás 4. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Gulyás Réka futás 4. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Kincses Botond futás 5. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Rácz-Szabó Réka futás 7. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Czinege Enikő futás 8. Lakótelepi futó verseny 2017.10.12 iskolai városi
Gajdán Viktória 7. matematika csapat Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 iskolai
Kisjuhász Blanka 7. matematika csapat Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 iskolai
Zsigó Éva 7. matematika csapat Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 iskolai
Czakó Zoltán 4.a birkózás 2. Imrik Károly Emlékverseny (megyei) 2017.10.14 Egyesületi
Papp Laura Inez duatlon(futás-úszás) “A” kategória-leány, III. korcsoportos diákolimpia 3. Diákolimpia Egyesületi
Kovács Laura 6.z lovas ügyességi verseny haladó szint 2. Dél-100 Kupa 2017.10.22 Egyesületi
Hanka Laura 1.a lovas ügyességi verseny 2. Dél-100 Kupa 2017.10.22 Egyesületi
Besze Brigitta 5.z lovas ügyességi verseny kezdő szint 1. Dél-100 Kupa 2017.10.22 Egyesületi
Besze Brigitta 5.z lovas ügyességi verseny haladó szint 3. Dél-100 Kupa 2017.10.22 Egyesületi
Besze Viktória matematika csapat 4. Kiskunfélegyháza,Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 iskolai városi
Csáki Dóra matematika csapat 4. Kiskunfélegyháza,Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 iskolai városi
Cseh Nadin matematika csapat 4. Kiskunfélegyháza,Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia matematika csapat 4. Kiskunfélegyháza,Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 iskolai városi
Csáki Anikó 3.z matematika csapat 3. Kiskunfélegyháza,Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 megyei(iskolai) városi
Szemerédi Kata 3.z matematika csapat 3. Kiskunfélegyháza,Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 megyei(iskolai) városi
Ökrös Léna 3.z matematika csapat 3. Kiskunfélegyháza,Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 megyei(iskolai) városi
Szedlacsek Tünde 3.z matematika csapat 3. Kiskunfélegyháza,Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.13 megyei(iskolai) városi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m pillangó 1. Gyula, Várfürdő Kupa Úszóverseny 2017.10.28 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m hát 1. Gyula, Várfürdő Kupa Úszóverseny 2017.10.28 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m mell 1. Gyula, Várfürdő Kupa Úszóverseny 2017.10.28 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 100 m gyors 1. Gyula, Várfürdő Kupa Úszóverseny 2017.10.28 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 100 m mell 1. Gyula, Várfürdő Kupa Úszóverseny 2017.10.28 Egyesületi
Hideg Zita 2.z birkózás 2. Balla József emlékverseny Egyesületi
Hideg Balázs 2.a birkózás 1. Balla József emlékverseny Egyesületi
Czakó Gina 8.z történelem csapat 2. Városi történelmi vetélkedő 2017.11.09 iskolai városi
Mikulás Mirjam 8.z történelem csapat 2. Városi történelmi vetélkedő 2017.11.09 iskolai városi
Kovács Zsombor 8.m történelem csapat 2. Városi történelmi vetélkedő 2017.11.09 iskolai városi
Kőfalvi Benedek 8.m történelem csapat 2. Városi történelmi vetélkedő 2017.11.09 iskolai városi
Vízhányó Gáspár 3.z úszóverseny 50 m pillangó 1. Szarvas, Őszi gyermek úszóverseny 2017.11.11 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszóverseny 50 m hátúszás 1. Szarvas, Őszi gyermek úszóverseny 2017.11.11 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszóverseny 50 m gyors 1. Szarvas, Őszi gyermek úszóverseny 2017.11.11 Egyesületi
Hideg Balázs 2.a birkózás 2. Baja, Popori Ottó Emlékverseny Mogyi Kupa 2017.11.18 Egyesületi
Czakó Zoltán 4.a birkózás egyéni 1. Baja, Popori Ottó Emlékverseny Mogyi Kupa 2017.11.18 Egyesületi
Nikula Kitti 6.z úszás 100 m mell 2. XXVI. Kalocsa Kupa 2017.11.12 Egyesületi
Nikula Kitti 6.z úszás 100 m hát 6. XXVI. Kalocsa Kupa 2017.11.12 Egyesületi
Nikula Kitti 6.z úszás 100 m vegyes 5. XXVI. Kalocsa Kupa 2017.11.12 Egyesületi
Nikula Kitti 6.z úszás 100 m gyors 5. XXVI. Kalocsa Kupa 2017.11.12 Egyesületi
Seres Eszter zongora nívó díj Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XV. Találkozója Szendrei Imre Emlékverseny, Kalocsa 2017.11.11 iskolai megyei
Kisjuhász Roland asztalitenisz II. korcsoport egyéni 1. Asztalitenisz diákolimpia (területi) 2017.11.13 iskolai megyei
Lombos Miklós asztalitenisz III. korcsoport egyéni 4. Asztalitenisz diákolimpia (területi) 2017.11.13 iskolai megyei
Kőfalvi Benedek 8. német verseny csapat 4. 2017.11.16 iskolai városi
Kovács Zsombor 8. német verseny csapat 4. 2017.11.16 iskolai városi
Nemes Csanád 8. német verseny csapat 4. 2017.11.16 iskolai városi
Babinyecz Zsolt 7.z német verseny csapat 12. 2017.11.16 iskolai városi
Rácz Mária 7.z német verseny csapat 12. 2017.11.16 iskolai városi
Patyi Krisztián 7.z német verseny csapat 12. 2017.11.16 iskolai városi
Bartos Botond 4.z/2 anyanyelvi verseny csapat 9. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Kardos Jázmin 4.z/2 anyanyelvi verseny csapat 9. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Bánki-Horváth Judit 4.z/2 anyanyelvi verseny csapat 9. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Kiss Laura 4.z/2 anyanyelvi verseny csapat 10. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Szombati Lia 4.z/2 anyanyelvi verseny csapat 10. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Tarjányi Hanna 4.z/2 anyanyelvi verseny csapat 10. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Besze Boglárka 4.z/2 anyanyelvi verseny csapat 10. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Bartos Botond 4.z/2 mesemondó egyéni emléklap Városi Mesemondó verseny iskolai városi
Kardos Jázmin 4.z/2 mesemondó egyéni emléklap Városi Mesemondó verseny iskolai városi
Hegedűs Dorka 4.z/2 mesemondó egyéni emléklap Városi Mesemondó verseny iskolai városi
Szombati Lia 4.z/2 mesemondó egyéni emléklap Városi Mesemondó verseny iskolai városi
Réczi Anna 4.z/2 mesemondó egyéni emléklap Városi Mesemondó verseny iskolai városi
Nyiki Krisztián 3.a mesemondó egyéni 1. Városi Mesemondó verseny iskolai városi
Vincze Zsolt 7.z mesemondó egyéni 1. Városi Mesemondó verseny iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m informatika 1. Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Informatika versenye iskolai városi
Agg Martin 8.m informatika 6. Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Informatika versenye iskolai városi
Kovács Zsombor 8.m informatika 13. Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Informatika versenye iskolai városi
Faragó Zsolt 8.m informatika 11 Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Informatika versenye iskolai városi
Görög Nándor 8.m informatika 65 Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Informatika versenye iskolai városi
Faragó Renáta 8.m informatika 67 Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Informatika versenye iskolai városi
Szabó Benedek 8.m informatika 72 Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Informatika versenye iskolai városi
Nagy Krisztián 4.a anyanyelvi verseny csapat 7. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Csenki Ákos 4.a anyanyelvi verseny csapat 7. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Farkas Liliána 4.a anyanyelvi verseny csapat 7. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Hideg Boglárka 4.a anyanyelvi verseny csapat 7. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Gajdán Viktória 7.z anyanyelvi verseny csapat 12. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Kapus Eszter 7.z anyanyelvi verseny csapat 12. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Rádi Anna 7.z anyanyelvi verseny csapat 12. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Terbe Ivett 7.z anyanyelvi verseny csapat 12. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Borzai Viktória 6.m anyanyelvi verseny csapat 14. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Kőfalvi Dorottya 6.m anyanyelvi verseny csapat 14. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Kámán Ákos 6.m anyanyelvi verseny csapat 14. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Turcsányi Mátyás 6.m anyanyelvi verseny csapat 14. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Nagy Laura 6.m anyanyelvi verseny csapat 15. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Hegedűs-Jász Lajos 6.m anyanyelvi verseny csapat 15. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Kis Domonkos 6.m anyanyelvi verseny csapat 15. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Oláh-Marcényi Balázs 6.m anyanyelvi verseny csapat 15. Bolyai Anyanyelvi verseny (megyei) 2017.11.10 iskolai megyei
Zsigó Éva 7.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Vincze Zsolt 7.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Urbán Eszter 7.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Tóth Jázmin 5.a rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Rogozsán Krisztián Richárd 5.a rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Pál Zsófia 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Rádi Anna 7.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Nikula Kitti 6.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Németh Anna 6.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Papp Laura 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Oláh-Marcényi Balázs 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Kisjuhász Blanka 7.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Kis Domonkos 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Konkoly Barbara 6.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Kovács Blanka rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Kőfalvi Dorottya 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Mészáros Rita 5.a rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Nagy Laura 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Kapus Eszter 7.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Kámán Ákos 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Juhász Alexandra 6.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Huszár Barbara 6.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Hegedűs-Jász Nikolett 5.a rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Gajdán Viktória 7.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Fogas Bianka 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Farkas Zsófia 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Faragó Boglárka 6.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Csuka Noémi 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Csányi Bernadett 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Borzai Viktória 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Besze Dóra Hanka 5.a rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Csőke Zénó 5.a rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Bajáki Attila 6.m rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Terbe Ivett 7.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Zsigó Nóra 6.z rajz verseny egyéni emléklap Együtt-Lét c. rajzverseny 2017.11.26 iskolai országos
Hideg Balázs 2.a birkózás egyéni II. IX. Várkupa 2017.12.09 Egyesületi
Hideg Zita 2.z birkózás egyéni I. IX. Várkupa 2017.12.09 Egyesületi
Czakó Zoltán 4.a birkózás egyéni II. IX. Várkupa 2017.12.09 Egyesületi
Kiskjuhász Roland 4/z/1 sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Gajdán Szabolcs 4/z/1 sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Besze Bíborka 4/z/1 sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Sánta Viktória 4.a sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Kincses Botond 3.a sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Vízhányó Gáspár 3.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Gulyás Réka 2.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Deák-Antal Panna 3.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Vidéki György 3.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Rácz-Szabó Réka 2.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
László Milán 2.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Fodor Petra 2.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Zsigó Attila 2.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Szemerédi Kata 3.z sor és váltó verseny csapat III. Városi Játékos Sor és váltóverseny – Darvas József Általános Iskola 2017.12.06 iskolai városi
Nagy Rebeka 8.m angol csapat III. Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Angol versenye iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m angol csapat III. Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Angol versenye iskolai városi
Besze Viktória 8.m angol csapat 8. Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Angol versenye iskolai városi
Csáki Dóra 8.m angol csapat 8. Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézmény Angol versenye iskolai városi
Németh Anna 6.z futás III. korcsoport egyéni III. Constantinum Mikulás futás 2017.12.06 iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m informatika I. Kecskeméti Bolyai János Gimnázium informatika verseny 2017. december iskolai megyei
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika II. Megyei matematika verseny 2017. december iskolai megyei
Vízhányó Gáspár úszás 50 m pillangó I. Hódmezővásárhelyi Hód Kupa 2017.12.16-17 Egyesületi
Vízhányó Gáspár úszás 50 m hát I. Hódmezővásárhelyi Hód Kupa 2017.12.16-17 Egyesületi
Vízhányó Gáspár úszás 200 m gyors I. Hódmezővásárhelyi Hód Kupa 2017.12.16-17 Egyesületi
Vízhányó Gáspár úszás 50 m mell I. Hódmezővásárhelyi Hód Kupa 2017.12.16-17 Egyesületi
Vízhányó Gáspár úszás 50 m gyors I. Hódmezővásárhelyi Hód Kupa 2017.12.16-17 Egyesületi
Faragó Lívia Emma vallás és történelem csapat emléklap Időkapu a hithez interaktív csapatverseny 2017.11.30 Egyesületi
Fehér Ivett vallás és történelem csapat emléklap Időkapu a hithez interaktív csapatverseny 2017.11.30 Egyesületi
Rádi Anna vallás és történelem csapat emléklap Időkapu a hithez interaktív csapatverseny 2017.11.30 Egyesületi
Fekete Bálint vallás és történelem csapat emléklap Időkapu a hithez interaktív csapatverseny 2017.11.30 Egyesületi
Terbe Ivett vallás és történelem csapat emléklap Időkapu a hithez interaktív csapatverseny 2017.11.30 Egyesületi
Zsikó Noémi vallás és történelem csapat emléklap Időkapu a hithez interaktív csapatverseny 2017.11.30 Egyesületi
Csuka Nadin 2.z futás egyéni II. Szilveszteri futás 2017.12.31 iskolai városi
Hideg Zita 2.z futás egyéni III. Szilveszteri futás 2017.12.31 iskolai városi
Gulyás Réka 2.z futás egyéni 5 Szilveszteri futás 2017.12.31 iskolai városi
Uljanics Natasa 2.z futás egyéni 7 Szilveszteri futás 2017.12.31 iskolai városi
Csölle Anna 1.a futás egyéni III. Szilveszteri futás 2017.12.31 iskolai városi
Kisjuhász Roland 4.z/1 asztalitenisz egyéni I. Diákolimpia Megyei Fordulója Egyesületi
Kisjuhász Roland 4.z/1 játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Gajdán Szabolcs 4.z/1 játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Besze Bíborka 4.z/1 játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Sánta Viktória 4.a játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Kiss Laura 4.z/2 játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Bulyáki Bence 3.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Vidéki György 3.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Kincses Botond 3.a játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Gulyás Réka 3.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Juhász Laura 4.z/2 játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Szemerédi Kata 3.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Vízhányó Gáspár 3.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
László Milán 2.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Zsigó Attila 2.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Deák-Antal Panna 3.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Rácz-Szabó Réka 4.a játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Fodor Petra 2.z játékos sport csapat 5. Játkos Sportverseny Diákolimpia Megyei fordulója 2018.01.11 iskolai megyei
Hideg Zita 2.z birkózás egyéni II. Nyársapát 2018 január Egyesületi
Hideg Zita 2.z birkózás egyéni II. XVIII. Lőrincz Márton emlékverseny – Nyársapát 2018. január Egyesületi
Hideg Balázs 2.a birkózás egyéni II. XVIII. Lőrincz Márton emlékverseny – Nyársapát 2018. január Egyesületi
Bátyai Dorián  5.a birkózás egyéni III. XVIII. Lőrincz Márton emlékverseny – Nyársapát 2018. január Egyesületi
Czakó Zoltán 4.a birkózás egyéni III. XVIII. Lőrincz Márton emlékverseny – Nyársapát 2018. január Egyesületi
Hideg Balázs 2.a birkózás egyéni I. Kalocsa 2018. január Egyesületi
Papp Laura 6.m úszás 100 m gyors I. Diákolimpia Körzeti Döntő 2018.01.25 Egyesületi
Papp Laura 6.m úszás 100 m hát I. Diákolimpia Körzeti Döntő 2018.01.25 Egyesületi
Flóring Balázs 6.m úszás 100 m gyors III. Diákolimpia Körzeti Döntő 2018.01.25 Egyesületi
Terjék Ádám 6.m úszás 100 m mell III. Diákolimpia Körzeti Döntő 2018.01.25 Egyesületi
Kormányos Ágnes 5.z úszás egyéni II. Diákolimpia Körzeti Döntő 2018.01.25 Egyesületi
Nikula Kitti 6.z úszás 50 m mell I. Diákolimpia Körzeti Döntő 2018.01.25 Egyesületi
Borzai Viktória 6.m informatika 19. Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny 2018. február iskolai megyei
Csonka Róbert 4.z/2 kézilabda csapat II. Kiskunhalasi Kézilabda Farsangi Kupa 2018.01.28 Egyesületi
Fekete Ádám 4.z/2 kézilabda csapat II. Kiskunhalasi Kézilabda Farsangi Kupa 2018.01.28 Egyesületi
Kádár Gergő 6.m kézilabda csapat II. Kiskunhalasi Kézilabda Farsangi Kupa 2018.01.28 Egyesületi
Kámán Ákos 6.m kézilabda csapat II. Kiskunhalasi Kézilabda Farsangi Kupa 2018.01.28 Egyesületi
Nyerges Norbert 6.m kézilabda csapat II. Kiskunhalasi Kézilabda Farsangi Kupa 2018.01.28 Egyesületi
Oláh-Marcényi Péter 4.a kézilabda csapat II. Kiskunhalasi Kézilabda Farsangi Kupa 2018.01.28 Egyesületi
Surányi Szabolcs 5.a kézilabda csapat II. Kiskunhalasi Kézilabda Farsangi Kupa 2018.01.28 Egyesületi
Zámbó András 4.a kézilabda csapat II. Kiskunhalasi Kézilabda Farsangi Kupa 2018.01.28 Egyesületi
Czakó Zoltán 4.a birkózás egyéni I. Területi Diák Kötöttfogású Országos Bajnokság – Gyomaendrőd 2018.02.11 Egyesületi
Papp Laura 6.m körfutás egyéni I. Darvas-Lánchíd Kupa (városi) 2018.01.29-30 iskolai városi
Németh Anna 6.z 60 m futás egyéni III. Darvas-Lánchíd Kupa (városi) 2018.01.29-30 iskolai városi
Németh Anna 6.z távolugrás egyéni II. Darvas-Lánchíd Kupa (városi) 2018.01.29-30 iskolai városi
Nemes Csanád 8.m magasugrás egyéni I. Darvas-Lánchíd Kupa (városi) 2018.01.29-30 iskolai városi
Nemes Csanád 8.m távolugrás egyéni I. Darvas-Lánchíd Kupa (városi) 2018.01.29-30 iskolai városi
Papp Laura 6.m körfutás egyéni I. Darvas-Lánchíd Kupa Atlétika Verseny – Kecskemét 2018.02.10 iskolai megyei
Nemes Csanád 8.m távolugrás egyéni III. Darvas-Lánchíd Kupa Atlétika Verseny – Kecskemét 2018.02.10 iskolai megyei
Németh Anna 6.z távolugrás egyéni III. Darvas-Lánchíd Kupa Atlétika Verseny – Kecskemét 2018.02.10 iskolai megyei
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m mell I. Diákolimpia Megyei Fordulója 2018.02.11 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m gyors I. Diákolimpia Megyei Fordulója 2018.02.11 Egyesületi
Papp Laura 6.m úszás 100 m gyors II. Diákolimpia Megyei Fordulója 2018.02.11 Egyesületi
Papp Laura 6.m úszás 100 m hát II. Diákolimpia Megyei Fordulója 2018.02.11 Egyesületi
Nikula Kitti 6.z úszás 50 m mell III. Diákolimpia Megyei Fordulója 2018.február Egyesületi
Csuka Nadin 2.z torna csapat I. XVIII. Forray Tornaverseny-Szegvár 2018.február Egyesületi
Kisjuhász Roland 4.z/1 asztalitenisz 8. Országos Diákolimpia 2018. február Egyesületi
Czakó Zoltán 4.a birkózás I. “Stefánescu” és “Benedek” Emlékverseny – Szászregen 2018.február Egyesületi
Németh Anna 6.z szekrényugrás III. Szegvári Szertorna verseny 2018. március Egyesületi
Németh Anna 6.z gerenda talaj IV. Szegvári Szertorna verseny 2018. március Egyesületi
Németh Anna 6.z összetett IV. Szegvári Szertorna verseny 2018. március Egyesületi
Németh Anna 6.z csapat I. Szegvári Szertorna verseny 2018. március Egyesületi
Nyiki Krisztián Tamás 3.a matematika egyéni 25. Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló – Kecskemét 2018.03.03 iskolai megyei
Varga Judit 3.a matematika egyéni 30. Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló – Kecskemét 2018.03.03 iskolai megyei
Oláh-Marcényi Péter 4.a matematika egyéni I. Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló – Kecskemét 2018.03.03 iskolai megyei
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika egyéni 26. Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló – Kecskemét 2018.03.03 iskolai megyei
Kis Domonkos 6.m matematika egyéni 29. Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló – Kecskemét 2018.03.03 iskolai megyei
Rádi Anna 7.z matematika egyéni 25. Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló – Kecskemét 2018.03.03 iskolai megyei
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m matematika egyéni 26. Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló – Kecskemét 2018.03.03 iskolai megyei
Kurgyis Dávid 4.a magyar nyelv egyéni 16. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Farkas Liliána Hanna 4.a magyar nyelv egyéni 4. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Csenki Ákos 4.a magyar nyelv egyéni 8. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Szombati Lia 4.z/2 magyar nyelv egyéni 6. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Kiss Laura Hedvig 4.z/2 magyar nyelv egyéni 13. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Besze Boglárka 4.z/2 magyar nyelv egyéni 20. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Hegedűs-Jász Lajos Zoltán 6.m magyar nyelv egyéni 15. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Oláh-Marcényi Balázs 6.m magyar nyelv egyéni 11. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Turcsányi Mátyás 6.m magyar nyelv egyéni 22. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Czakó Gina 8.z magyar nyelv egyéni 21. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Rádi Anna Márta 7.z magyar nyelv egyéni 21. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Kapus Eszter 7.z magyar nyelv egyéni 15. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Zsigó Éva 7.z magyar nyelv egyéni 20. Bendegúz Nyelvész verseny 2018. március iskolai országos
Szedlacsek Cintia 5.z 30m-es futás egyéni 6. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Kormányos Ágnes 5.z 30m-es futás egyéni 4. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Ottó Tamás 7.m 30m-es futás egyéni 4. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Nemes Csanád 8.m 30m-es futás egyéni III. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Németh Anna 6.z 30m-es futás egyéni III. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Rádi Anna 7.z 30m-es futás egyéni II. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Csuka Noémi 6.m 30m-es futás egyéni II. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m 30m-es futás egyéni I. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Csuka Noémi 6.m helyből távolugrás egyéni 6. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Ottó Tamás 7.m helyből távolugrás egyéni 6. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Szedlacsek Cintia 5.z helyből távolugrás egyéni 5. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m helyből távolugrás egyéni III. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Nemes Csanád 8.m helyből távolugrás egyéni III. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Görög Nándor 7.m helyből távolugrás egyéni III. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Németh Anna 6.z helyből távolugrás egyéni II. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Rádi Anna 7.z helyből távolugrás egyéni I. V. Constantinum Kupa terematlétika 2018.03.07 iskolai városi
Hideg Zita 2.z birkózás egyéni II. Egyesületi
Hideg Balázs 2.a birkózás egyéni Egyesületi
Nikula Kitti 6.z magyar nyelv egyéni 12. Arany János Anyanyelvi Verseny Országos döntő iskolai országos
Oláh-Marcényi Balázs 6.m magyar nyelv egyéni 12. Arany János Anyanyelvi Verseny Országos döntő iskolai országos
Kapus Eszter 7.z magyar nyelv egyéni 13. Arany János Anyanyelvi Verseny Országos döntő iskolai országos
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m magyar nyelv egyéni 13. Arany János Anyanyelvi Verseny Országos döntő iskolai országos
Jéga-Szabó Rebeka 5.a természetismeret részt vett Madarak és Fák Napja alkalmábíól regionális természetismereti vetélkedő – Kecskemét Természet Háza 2018.03.23 iskolai megyei
Hegedűs-Jász Nikolett 5.a természetismeret részt vett Madarak és Fák Napja alkalmábíól regionális természetismereti vetélkedő – Kecskemét Természet Háza 2018.03.23 iskolai megyei
Majoros Anna Zsófia 5.a természetismeret részt vett Madarak és Fák Napja alkalmábíól regionális természetismereti vetélkedő – Kecskemét Természet Háza 2018.03.23 iskolai megyei
Besze Brigitta 5.z természetismeret részt vett Madarak és Fák Napja alkalmábíól regionális természetismereti vetélkedő – Kecskemét Természet Háza 2018.03.23 iskolai megyei
Kapus György 5.z természetismeret részt vett Madarak és Fák Napja alkalmábíól regionális természetismereti vetélkedő – Kecskemét Természet Háza 2018.03.23 iskolai megyei
Vízhányó Eszter 5.z természetismeret részt vett Madarak és Fák Napja alkalmábíól regionális természetismereti vetélkedő – Kecskemét Természet Háza 2018.03.23 iskolai megyei
Czakó Zoltán 4.a birkózás szabadfogású (58 kg) I. XVI. Petőfi Kupa – Kiskőrös 2018.03.17 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z futás egyéni I. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
László Milán 2.z futás egyéni II. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Papp Laura 6.m futás egyéni I. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Bulyáki Bence 3.z futás egyéni III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Vízhányó Gáspár 3.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
László Milán 2.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Zsigó Attila 2.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Hideg Balázs 2.a futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Szabó Máté 2.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Buri Dóra Zia 2.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Fodor Petra 2.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Csuka Nadin 2.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Hideg Zita 2.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Deák-Antal Panna 3.z futás csapat III. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Papp Laura 6.m futás csapat II. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Czinege Enikő 7.m futás csapat II. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Németh Anna 6.z futás csapat II. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Kormányos Ágnes 5.z futás csapat II. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Hegedűs-Jász Nikolett 5.a futás csapat II. Mezei Futóverseny – Diákolimpia Városi forduló 2018.03.26 iskolai városi
Oláh-Marcényi Balázs 6.m magyar nyelv egyéni III. Bendegúz Nyelvész verseny – Kecskemét 2018.03.23 iskolai megyei
Rádi Anna 7.z magyar nyelv egyéni VIII. Bendegúz Nyelvész verseny – Kecskemét 2018.03.23 iskolai megyei
Kapus Eszter 7.z magyar nyelv egyéni VI. Bendegúz Nyelvész verseny – Kecskemét 2018.03.23 iskolai megyei
Budai Hanna 6.z gitár egyéni 10. hely XIV. Országos Gitárverseny – Vác 2018.03.23-25 művészeti
Németh Anna 6.z szekrény-gerenda-talaj csapat I. Szertorna Verseny – Budapest 2018. március Egyesületi
Oláh-Marcényi Péter 4.a matematika egyéni 15. XXIX. Zrínyi Ilona Matematikaverseny – Kecskemét 2018.03.28-30 iskolai megyei
Hideg Balázs 2.a birkózás egyéni II. Mezőhegyesi Nyuszi Kupa 2018. március Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z  úszás 50 m gyors I. Országos Diákolimpia 2018.03.24 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z  úszás 50 m mell II. Országos Diákolimpia 2018.03.24 Egyesületi
Kardos Tamás 8.m vetélkedő csapat 6. Kiskunfélegyházi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny 2018.04.04 iskolai városi
Kovács Zsombor 8.m vetélkedő csapat 6. Kiskunfélegyházi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny 2018.04.04 iskolai városi
Rádi Roland 8.m vetélkedő csapat 6. Kiskunfélegyházi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny 2018.04.04 iskolai városi
Vidéki Szilárd 8.m vetélkedő csapat 6. Kiskunfélegyházi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny 2018.04.04 iskolai városi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m mell I. XI. Emel Kupa – Baja 2018.04.07 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m gyors I. XI. Emel Kupa – Baja 2018.04.07 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m hát I. XI. Emel Kupa – Baja 2018.04.07 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m pillangó I. XI. Emel Kupa – Baja 2018.04.07 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás egyéni I. Dechatlon Magyar Kupa 2018.04.14 Egyesületi
Czakó Zoltán 4.a birkózás szabadfogású I. Területi Szabadfogású Birkózóverseny – Csongrád 2018.04.07 Egyesületi
Hideg Zita 2.z birkózás egyéni III. Területi Szabadfogású Birkózóverseny – Csongrád 2018. április Egyesületi
Kőfalvi Benedek 8.m matematika egyéni 9. Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Csáki Dóra 8.m matematika egyéni 18. Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m matematika egyéni 23. Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Cseh Nadin 8.m matematika egyéni 38 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kovács Zsombor 8.m matematika egyéni 73 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Agg Martin 8.m matematika egyéni 103 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Besze Viktória 8.m matematika egyéni 111 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Hideg István 8.m matematika egyéni 127 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Borzai Viktória 6.m matematika egyéni 10 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Paller Péter Décse 6.m matematika egyéni 11 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika egyéni 12 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kis Domonkos 6.m matematika egyéni 15 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Hegedűs-Jász Lajos 6.m matematika egyéni 49 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Farkas Dominik 6.m matematika egyéni 64 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kőfalvi Dorottya 6.m matematika egyéni 64 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Flóring Balázs 6.m matematika egyéni 78 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kámán Ákos 6.m matematika egyéni 107 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Turcsányi Mátyás 6.m matematika egyéni 120 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Zsigó Nóra 6.z matematika egyéni 102 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Baranyai Zsófia 5.z matematika egyéni 33 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Hegedűs-Jász Nikolett 5.a matematika egyéni 42 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Schultz Patrik 5.a matematika egyéni 43 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Mészáros Rita 5.a matematika egyéni 52 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Czakó Richárd 5.a matematika egyéni 93 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Csőke Zénó Péter 5.a matematika egyéni 117 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Vízhányó Eszter 5.z matematika egyéni 122 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Fehér Tibor 5.a matematika egyéni 130 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Andó Erika 5.a matematika egyéni 132 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Lőrincz Sándor 5.a matematika egyéni 132 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Sövény Sára 5.z matematika egyéni 144 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Nemes Máté 5.z matematika egyéni 156 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Seres Zalán 5.a matematika egyéni 156 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Tóth Petra 5.z matematika egyéni 165 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Majoros Anna Zsófia 5.a matematika egyéni 190 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Gárdián Dorka 5.z matematika egyéni 210 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Szedlacsek Szintia 5.z matematika egyéni 216 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Oláh-Marcényi Péter 4.a matematika egyéni I. Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kisjuhász Roland 4.z/1 matematika egyéni 23 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kiss Laura 4.z/2 matematika egyéni 23 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Farkas Liliána 4.a matematika egyéni 34 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Vidéki Bálint 4.a matematika egyéni 48 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Fekete Ádám 4.z/2 matematika egyéni 59 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kurgyis Dávid 4.a matematika egyéni 59 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Major Dániel matematika egyéni 92 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Farkas Levente 4.a matematika egyéni 98 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Pozsár Dániel 4.a matematika egyéni 111 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Vaczláv Gergő 4.z/2 matematika egyéni 127 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Takács Eszter 4.z/1 matematika egyéni 144 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Csonka Róbert 4.z/2 matematika egyéni 181 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Csányi Noémi 4.z/2 matematika egyéni 187 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Palotás László 7.m matematika egyéni 36 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Rádi Anna Márta 7.z matematika egyéni 48 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Hegedűs János 7.m matematika egyéni 51 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Csonka Mariann 7.m matematika egyéni 67 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kiss Hanna 7.m matematika egyéni 67 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Görög Nándor 7.m matematika egyéni 69 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Gulyás Rebeka 7.m matematika egyéni 94 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Tarjányi András 7.m matematika egyéni 121 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Fekete Bálint 7.z matematika egyéni 123 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Nemes Adél 7.m matematika egyéni 135 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Szabó Benedek 7.m matematika egyéni 139 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Tarjányi Bianka 7.m matematika egyéni 142 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kisjuhász Blanka 7.z matematika egyéni 147 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kádár-Német Tamás 7.z matematika egyéni 150 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Fricska Gábor 7.m matematika egyéni 176 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Zsigó Éva 7.z matematika egyéni 183 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Ottó Tamás 7.m matematika egyéni 193 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Faragó Renáta Anna 7.m matematika egyéni 196 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Juhász Janka 7.m matematika egyéni 196 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Faragó Dávid 3.a matematika egyéni 8 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Rigó Vince 3.a matematika egyéni 22 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Varga Judit 3.a matematika egyéni 23 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Nyiki Krisztián 3.a matematika egyéni 48 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Vízhányó Gáspár 3.z matematika egyéni 72 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Radics Bence 3.a matematika egyéni 82 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Bulyáki Bence 3.z matematika egyéni 136 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Kincses Botond 3.a matematika egyéni 136 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Juhász Bálint 3.z matematika egyéni 153 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Csikós Áron 3.a matematika egyéni 171 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Pék Dominik 3.a matematika egyéni 175 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Bálint Milán 3.a matematika egyéni 200 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018. április iskolai megyei
Az iskola kosárcsapata kosárlabda csapat I. U 12 Bajnokság VII. forduló 7. Régió “D” csoport – Kiskunfélegyháza 2018.04.08 iskolai régiós
18 tanuló 5.z rajz egyéni legjobb 500 között “Betegség és gyógyítás” rajzpályázat 2018. április iskolai
Farkas Dominik 6.m matematika csapat országos döntőbe jutott “Ne igyunk előre a kecske bőrére!” Kecske Kupa 2018. április iskolai városi
Kis Domonkos 6.m matematika csapat országos döntőbe jutott “Ne igyunk előre a kecske bőrére!” Kecske Kupa 2018. április iskolai városi
Kámán Ákos 6.m matematika csapat országos döntőbe jutott “Ne igyunk előre a kecske bőrére!” Kecske Kupa 2018. április iskolai városi
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika csapat országos döntőbe jutott “Ne igyunk előre a kecske bőrére!” Kecske Kupa 2018. április iskolai városi
Baranyai Zsófia 5.z rajz egyéni Petőfi-vers illusztrációs rajzpályázat 2018. április iskolai városi
Mikulás Mirjam 8.z rajz egyéni Petőfi-vers illusztrációs rajzpályázat 2018. április iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m rajz egyéni Petőfi-vers illusztrációs rajzpályázat 2018. április iskolai városi
Papp Laura 6.m futás egyéni I. Megyei Mezei Diákolimpia – Kecskemét 2018.04.09 iskolai megyei
Papp Laura 6.m futás csapat 4. Megyei Mezei Diákolimpia – Kecskemét 2018.04.09 iskolai megyei
Czinege Enikő 7.m futás csapat 4. Megyei Mezei Diákolimpia – Kecskemét 2018.04.09 iskolai megyei
Németh Anna 6.z futás csapat 4. Megyei Mezei Diákolimpia – Kecskemét 2018.04.09 iskolai megyei
Kormányos Ágnes 5.z futás csapat 4. Megyei Mezei Diákolimpia – Kecskemét 2018.04.09 iskolai megyei
Hegedűs-Jász Nikolett 5.a futás csapat 4. Megyei Mezei Diákolimpia – Kecskemét 2018.04.09 iskolai megyei
Csáki Dóra 8.m számítástechnika egyéni I. XXI. Alföldi Országos Számítástechnika Verseny I. forduló 2018. április iskolai országos
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m számítástechnika egyéni II. XXI. Alföldi Országos Számítástechnika Verseny I. forduló 2018. április iskolai országos
Kovács Zsombor 8.m számítástechnika egyéni 4. XXI. Alföldi Országos Számítástechnika Verseny I. forduló 2018. április iskolai országos
Hideg Balázs 2.a birkózás egyéni II. Halas Kupa – Kiskunhalas 2018.04.15 Egyesületi
Rádi Anna Márta 7.z földrajz egyéni I. “Itthon otthon vagy!” Országos földrajzverseny – Tatabánya 2018.04.13-14 iskolai országos
Kovács Zsombor 8.m német csapat I. József Attila hét – Városi Német Verseny 2018.04.12 iskolai városi
Babinyecz Zsolt 7.z német csapat II. József Attila hét – Városi Német Verseny 2018.04.12 iskolai városi
Kőfalvi Benedek 8.m német csapat III. József Attila hét – Városi Német Verseny 2018.04.12 iskolai városi
Babinyecz Kolos 8.m német csapat III. József Attila hét – Városi Német Verseny 2018.04.12 iskolai városi
Kovács Laura 6.z német csapat 4. József Attila hét – Városi Német Verseny 2018.04.12 iskolai városi
Major Edina 3.z rajz egyéni III. “Félegyháza a város, ahol élek” 2018.04.20 iskolai városi
Németh Anna 6.z távolugrás I. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Papp Laura 6.m futás 600 m I. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Rádi Anna 7.z futás 60 m II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Kormányos Ágnes futás 60 m III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Czinege Enikő kislabdahajítás II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Rádi Anna 7.z futás 4×100 m váltó III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Czinege Enikő futás 4×100 m váltó III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Papp Laura 6.m futás 4×100 m váltó III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Németh Anna 6.z futás 4×100 m váltó III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Németh Anna 6.z 4 tusa csapat II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Rádi Anna 7.z 4 tusa csapat II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Papp Laura 6.m 4 tusa csapat II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Czinege Enikő 4 tusa csapat II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Kormányos Ágnes 4 tusa csapat II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Faragó Dorina 4 tusa csapat II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Hegedűs-Jász Nikolett 4 tusa csapat II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Németh Anna 6.z 4 tusa egyéni II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia futás 100 m II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Oláh-Marcényi Zsófia futás 4×100 m váltó III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Czinege Eszter futás 4×100 m váltó III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Csuka Noémi futás 4×100 m váltó III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Besze Viktória futás 4×100 m váltó III. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Nemes Csanád távolugrás I. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Görög Nándor futás 1500 m II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Kardos Tamás futás 100 m I. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Kardos Tamás futás 4×100 m váltó II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Vidéki Szilárd futás 4×100 m váltó II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Nemes Csanád futás 4×100 m váltó II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Ottó Tamás futás 4×100 m váltó II. Atlétika pályabajnokság – Kiskunfélegyháza 2018.04.18-19 iskolai városi
Papp Laura 6.m futás 2000 m 5. Mezei Futóverseny – Országos 2018.04.17 iskolai országos
Papp Laura 6.m aquatlon I. Dél-Keleti Regionális Aquatlon döntő – Kiskunfélegyháza 2018.04.15 Egyesületi
Papp Laura 6.m duatlon I. Veresegyházi Duatlon Ranglista 2018.04.22 Egyesületi
Tarjányi Bianka 7.m I. Fogyasztóvédelmi vetélkedő 2018.04.13 iskolai városi
Bánki-Horváth Zsófia 7.m I. Fogyasztóvédelmi vetélkedő 2018.04.13 iskolai városi
Gulyás Rebeka 7.m I. Fogyasztóvédelmi vetélkedő 2018.04.13 iskolai városi
Horváth Katica 5.z rajz I. “Félegyháza, a város, ahol élek” 2018.04.20 iskolai városi
Papp Laura 6.m duatlon I. Országos Bajnokság – Balatonboglár 2018.05.05 Egyesületi
Farkas Levente 4.a kosárlabda U11 fiú I. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kosárlabda Szövetség Megyei U11 Fiú válogatott torna – Szolnok 2018.04.29 Egyesületi
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika III. Bonifert Domonkos Matematikaverseny Országos Döntő 2018. április iskolai országos
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika országos 14. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018. április iskolai országos
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika nemzetközi 35. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018. április iskolai
Oláh-Marcényi Péter 4.a matematika országos 15. Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny – Budapest 2018.05.07 iskolai országos
Czakó Zoltán 4.a birkózás szabadfogású I. Diák II. Szabadfogású Országos Bajnokság – Szentes 2018.04.28 Egyesületi
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m helyesírás 14. Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei forduló 2018.04.14 iskolai megyei
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m számítástechnika III. XXI. Országos Alföldi Számítástechnikai Verseny Országos Döntő – Nyíregyháza 2018.04.26 iskolai országos
Csáki Dóra 8.m számítástechnika 6. XXI. Országos Alföldi Számítástechnikai Verseny Országos Döntő – Nyíregyháza 2018.04.26 iskolai országos
Kovács Zsombor 8.m számítástechnika 10. XXI. Országos Alföldi Számítástechnikai Verseny Országos Döntő – Nyíregyháza 2018.04.26 iskolai országos
László Milán 2.z futás III. Mezei futóverseny 2018. május iskolai országos
Szemerédi Balázs 5.z kosárlabda csapat II. III. Bács-Kiskun Megyei Reménységek Kosárlabda Tornája 2018.05.13 Egyesületi
Turcsányi Mátyás 6.m kosárlabda csapat II. III. Bács-Kiskun Megyei Reménységek Kosárlabda Tornája 2018.05.13 Egyesületi
Farkas Dominik 6.m kosárlabda csapat II. III. Bács-Kiskun Megyei Reménységek Kosárlabda Tornája 2018.05.13 Egyesületi
Farkas Levente 4.a kosárlabda csapat III. III. Bács-Kiskun Megyei Reménységek Kosárlabda Tornája 2018.05.13 Egyesületi
Papp Laura 6.m aquatlon egyéni I. Sport XXI. Országos Döntő – Debrecen 2018.05.13 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z 100 m gyors egyéni III. Hódmezővásárhelyi Gyarmati Kupa 2018.05.12 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z 200 m mell egyéni III. Hódmezővásárhelyi Gyarmati Kupa 2018.05.12 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z 50 m hát egyéni II. Hódmezővásárhelyi Gyarmati Kupa 2018.05.12 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z 50 m pillangó egyéni II. Hódmezővásárhelyi Gyarmati Kupa 2018.05.12 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z 100 m pillangó egyéni II. Hódmezővásárhelyi Gyarmati Kupa 2018.05.12 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z 200 m vegyes egyéni II. Hódmezővásárhelyi Gyarmati Kupa 2018.05.12 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z 200 m pillangó egyéni I. Hódmezővásárhelyi Gyarmati Kupa 2018.05.12 Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z aquatlon újonc I. Sport XXI. Országos Döntő – Debrecen 2018.05.13 Egyesületi
Németh Anna 6.z távolugrás III. korcsoport egyéni I. Atlétika pályabajnokság Megyei 2018.05.08-09 iskolai megyei
Papp Laura 6.m 600 m futás III. korcsoport egyéni I. Atlétika pályabajnokság Megyei 2018.05.08-09 iskolai megyei
Rádi Anna 7.z 60 m futás III. korcsoport egyéni II. Atlétika pályabajnokság Megyei 2018.05.08-09 iskolai megyei
Németh Anna 6.z 4 tusa egyéni összetett III. korcsoport egyéni III. Atlétika pályabajnokság Megyei 2018.05.08-09 iskolai megyei
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m 100 m futás IV. korcsoport egyéni III. Atlétika pályabajnokság Megyei 2018.05.08-09 iskolai megyei
Nemes Csanád 8.m kislabdahajítás IV. korcsoport egyéni I. Atlétika pályabajnokság Megyei 2018.05.08-09 iskolai megyei
Kardos Tamás 8.m 100 m futás IV. korcsoport egyéni I. Atlétika pályabajnokság Megyei 2018.05.08-09 iskolai megyei
Nemes Csanád 8.m távolugrás IV. korcsoport egyéni III. Atlétika pályabajnokság Megyei 2018.05.08-09 iskolai megyei
Farkas Nóra Izabella 2.a magyar nyelv 4. Tudásbajnokság iskolai országos
Solymosi Tamás 5.z természetismeret 12. Tudásbajnokság iskolai országos
Szemerédi Kata 3.z matematika 19. Tudásbajnokság iskolai országos
Farkas Liliána 4.a magyar nyelv 7. Tudásbajnokság iskolai országos
Tóth Daniella 1.z tánc I. Akrobatikus Rock and Roll Országos verseny 2018.05.26 Egyesületi
Kis Maja 2.z tánc I. Akrobatikus Rock and Roll Országos verseny 2018.05.26 Egyesületi
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika csapat 14. Kecske Kupa – Kecskemét iskolai megyei
Kis Domonkos 6.m matematika csapat 14. Kecske Kupa – Kecskemét iskolai megyei
Kámán Ákos 6.m matematika csapat 14. Kecske Kupa – Kecskemét iskolai megyei
Farkas Dominik 6.m matematika csapat 14. Kecske Kupa – Kecskemét iskolai megyei
Oláh-Marcényi Balázs 6.m matematika III. Bonifert Domonkos Matematika verseny- Szeged 2018.05.06 iskolai régiós
Görög Nándor 7.m matematika csapat 4. Matekguru – Nyíregyháza iskolai országos
Ottó Tamás 7.m matematika csapat 4. Matekguru – Nyíregyháza iskolai országos
Palotás László 7.m matematika csapat 4. Matekguru – Nyíregyháza iskolai országos
Tarjányi András 7.m matematika csapat 4. Matekguru – Nyíregyháza iskolai országos
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m mell I. Úszóverseny – Ausztria Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m gyors I. Úszóverseny – Ausztria Egyesületi
Vízhányó Gáspár 3.z úszás 50 m pillangó I. Úszóverseny – Ausztria Egyesületi
Takács Renáta 3.z néptánc ezüst minősítés 11. Gyermeknéptáncgála Egyesületi
Czakó Zoltán 4.a egyéni II. Kiskun Kupa id. Besze László Emlékverseny – Kiskunfélegyháza 2018.05.26 Egyesületi
Czakó Zoltán 4.a csapat I. Diák Kf. Területi Csapatbajnokság 2018.05.26 Egyesületi
Hegedűs-Jász Nikolett 5.a helyismereti 5-6. osztályos korcsoport – csapat 6. Helyismerti vetélkedő – Kiskunfélegyháza 2018.05.24 iskolai városi
Majoros Anna Zsófia 5.a helyismereti 5-6. osztályos korcsoport – csapat 6. Helyismerti vetélkedő – Kiskunfélegyháza 2018.05.24 iskolai városi
Mészáros Rita 5.a helyismereti 5-6. osztályos korcsoport – csapat 6. Helyismerti vetélkedő – Kiskunfélegyháza 2018.05.24 iskolai városi
Bánki-Horváth Zsófia 7.m helyismereti 7-8. osztályos korcsoport – csapat III. Helyismerti vetélkedő – Kiskunfélegyháza 2018.05.24 iskolai városi
Gulyás Rebeka 7.m helyismereti 7-8. osztályos korcsoport – csapat III. Helyismerti vetélkedő – Kiskunfélegyháza 2018.05.24 iskolai városi
Kiss Hanna 7.m helyismereti 7-8. osztályos korcsoport – csapat III. Helyismerti vetélkedő – Kiskunfélegyháza 2018.05.24 iskolai városi
Tóth Lotti 3.z tánc ezüst minősítés Akrobatikus Rock and Roll Országos verseny 2018.05.26 Egyesületi
Szemerédi Kata 3.z matematika aranya fokozat Bendegúz verseny 2018.05.28 iskolai országos
Farkas Nóra Izabella 2.a irodalom aranya fokozat Bendegúz verseny 2018.05.28 iskolai országos
Farkas Liliána Hanna 4.a anyanyelv aranya fokozat Bendegúz verseny 2018.05.28 iskolai országos
Solymosi Tamás 5.z természetismeret aranya fokozat Bendegúz verseny 2018.05.28 iskolai országos
Kapus György 5.z természetismeret ezüst fokozat Bendegúz verseny 2018.05.28 iskolai országos
Bánki-Horváth Zsófia 7.m biológia Bendegúz verseny 2018.05.28 iskolai országos
Böröczi Luca 4.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Csáki Dóra 8.m számítógépes rajz vándor kiállításra jutott I. Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Farkas Liliána 4.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Hideg Boglárka 4.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Nagy Krisztián 4.a számítógépes rajz vándor kiállításra jutott különdíjas Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Oláh-Marcényi Péter 4.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Rácz Szabó Alexandra 4.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Sánta Viktória 4.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Tarjányi Milán 4.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Lőrincz Sándor 5.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Balázs Lilla 5.z számítógépes rajz vándor kiállításra jutott IV. Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Baranyai Zsófia 5.z számítógépes rajz vándor kiállításra jutott III. Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Fekete Nóra Lívia 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Horváth Katica 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Kapus György 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Márton Tímea 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Nemes Máté 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Seres Noémi 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Solymosi Tamás 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Sövény Sára 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Szedlacsek Szintia 5.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Fogas Bianka 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Borzai Viktória 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Farkas Dominik 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Farkas Zsófia 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Hegedűs Jász Lajos 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Kis Domonkos 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Kőfalvi Dorottya 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Nagy Laura 6.m számítógépes rajz vándor kiállításra jutott III. Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Oláh-Marcényi Balázs 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Pál Henrietta 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Pál Zsófi 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Páli Dorina 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Paller Péter Décse 6.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Urbán Eszter 7.z számítógépes rajz vándor kiállításra jutott II. Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Kisjuhász Blanka 7.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Vincze Zsolt 7.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Rádi Anna Márta 7.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Zsigó Éva 7.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Gajdán Viktória 7.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Kapus Eszter 7.z számítógépes rajz vándor kiállításra jutott II. Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Juhász Janka 7.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Mészáros Rita 5.a számítógépes rajz vándor kiállításra jutott közönségdíj Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Hegedűs-Jász Nikolett 5.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Csenki Tamás 5.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Bátyai Dorián 5.a számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Nemes Adél 7.m számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Nikula Kitti 6.z számítógépes rajz egyéni vándor kiállításra jutott Nálatok laknak-e állatok? Című számítógépes rajzpályázat 2018. június iskolai országos
Kardos Tamás 8.m közlekedés csapat országos 4. Bicaj-ricsaj közlekedési verseny 2018. június iskolai országos
Kovács Zsombor 8.m közlekedés csapat országos 4. Bicaj-ricsaj közlekedési verseny 2018. június iskolai országos
Hegedűs János 7.m közlekedés csapat országos 4. Bicaj-ricsaj közlekedési verseny 2018. június iskolai országos
Tarjányi András 7.m közlekedés csapat országos 4. Bicaj-ricsaj közlekedési verseny 2018. június iskolai országos
Papp Laura 6.m triatlon országos I. IV. BÚI Országos Triatlon verseny – Fonyód 2018.06.02 Egyesületi országos
Hideg Balázs 2.a birkózás országos I. II. Hírös Kupa – Kecskemét 2018. június Egyesületi
Kardos Tamás 8.m 100 m futás országos 12. Többpróba Diákolimpia országos fordulója – Győr 2018.05.28-31 iskolai országos
Nemes Csanád 8.m kislabdahajítás országos 14. Többpróba Diákolimpia országos fordulója – Győr 2018.05.28-31 iskolai országos
Németh Anna 6.z távolugrás országos 22. Többpróba Diákolimpia országos fordulója – Győr 2018.05.28-31 iskolai országos
Papp Laura 6.m 600 m futás országos 14. Többpróba Diákolimpia országos fordulója – Győr 2018.05.28-31 iskolai országos
Muzsik Flóra Dorina 5.a német országos 9. Tehetséggondozó Tanulmányi verseny Német levelezős verseny 2018. június iskolai országos
Mészáros Zita 5.a német országos 11. Tehetséggondozó Tanulmányi verseny Német levelezős verseny 2018. június iskolai országos
Tóth Petra 5.z német országos 13. Tehetséggondozó Tanulmányi verseny Német levelezős verseny 2018. június iskolai országos
Gulyás Csenge 4.z/1 német országos 14. Tehetséggondozó Tanulmányi verseny Német levelezős verseny 2018. június iskolai országos
Kele Nikol Léda 4.z/1 német országos 15. Tehetséggondozó Tanulmányi verseny Német levelezős verseny 2018. június iskolai országos
Rádi Anna 7.z német országos 9. Tehetséggondozó Tanulmányi verseny Német levelezős verseny 2018. június iskolai országos
Patyi Krisztián 7.z német országos 8. Tehetséggondozó Tanulmányi verseny Német levelezős verseny 2018. június iskolai országos
Kiss Laura Hedvig 4.z/2 anyanyelv országos 2. Kvalitás extra országos verseny 2018.06.06 iskolai országos
Juhász Laura 4.z/2 szövegfeldolgozás országos 20. Kvalitás extra országos verseny 2018.06.06 iskolai országos
Sallai Viktória 4.z/1 szövegfeldolgozás országos 19. Kvalitás extra országos verseny 2018.06.06 iskolai országos
Oláh-Marcényi Zsófia 8.m matematika 10. ABACUS 2018.06.04 iskolai országos